BangerLands 3

BangerLands3

Добредојдовте во егзотичниот, расипан и апсолутно фантастичен свет На Бангер Земји 3! Ова е платформа од порно игри во мистериозниот и интригантен свет на стампинк. Викторијански облеки, тофати и тантели, бисерни здолништа и монокле, во комбинација со сложена машинерија и механички делови од телото, сето зачинето со големи цицки, сексуални робови и пички кои се желни да јаваат курови. Откако ќе почнете да играте Бангер Земјиште 3, сигурни сме дека нема да можете да престанете!

Вовед Во Стампинк

Стампинк е поджанр на научната фантастика. Тоа е комбинација од минатото и иднината, со фокус на парните машини и што би се случило во светот ако тие продолжат да бидат главната технологија на располагање. Во универзумот на стампинк, ќе бидете пречекани од модните и архитектонски стилови од 19-тиот век, каде што мажите носат костуми и елеци и џебни часовници, а жените се обложени во корсети и носат слоевити здолништа.

Но, исто така ќе наидете на парни топови, специјални воздушни бродови со погон на пареа, аналогни компјутери и делови од телото и подобрувања направени од десетици запчаници, синџири и тркала. Стампинк е уникатна рамнотежа на Британската Викторијанска ера и Американскиот Див Запад. Има пиштолџии, проститутки, таверни и барови и пустински поставки, сите поткрепени со високи парни роботи.

Карактер И Разнообразност

Бангер Земјиште 3 доаѓа со асортиман на карактери да играат како. Има згодни девојки во кожни корсети со нивните гради на целосен приказ, тонирани ловци на уцени кои не се двоумат да ги јаваат криминалците што ќе ги фатат, дури и шемали кои уживаат да ебат други жени среде преполни барови.

Оваа игра не е за оние со слабо срце. Нема да најдете ништо благо и ванила во овие редови. Бангер Земјиште 3 има сцени каде тетовирано бебе е ебано во газот додека публиката гледа, групен секс на секој агол, ги силува фантазиите во сите нивни форми. И тука не зборуваме само за жените кои биле силувани. Не, дури и мажите се силувани, со згодна девојка држи еден дечко надолу како таа насилно го шутка, или друга врзување на еден дечко на пост пред јава мозокот надвор.

Насилен секс и агресивен секс се насекаде, и ако не сте подготвени да се види жените заврзани и врзани и ебени во рамките на еден инч од нивните животи, тогаш најдобро да се најде себе си поинаков вид на игра.

Дик Девојки И Пипала Вклучени

Спомнавме шемали, и ако жешки девојки со курови се твоја работа, ќе најдете многу од тоа во Бангер Земјиште 3. Шемалците сакаат да ебат други жени каде што можат, било да е тоа јавно, на отворено или приватно. Една од нашите омилени сцени вклучува шемале како наведнува девојка на шанк и ја ебе пред други патрони. Други шимејлови гледаат, исто така, ги вадат куровите и почнуваат да се галат додека гледаат, и тоа е ситуација што не можете да ја пропуштите.

Бангер Земјиште 3 е направено во 3Д, и ние сме во стравопочит на квалитетот. Со оглед на тоа што стампинк е поврзан со естетиката и вибрацијата, позадините и облеката се дизајнирани совршено, до последниот детал. Кога ќе влезете во Овој Свет на Нео-Викторијанска измама, целосно ќе заборавите на редовното порно.

Во однос на повеќе необични свиоци, во Бангер Земјиште 3 исто така ќе најдете своја верзија на пипер порно. Тука, тоа не е чудовиште шатор кој се навредува една девојка, туку робот. Таа има екстремитети во форма на пипала, и тие ја пополнуваат секоја дупка на згуснатото бебе, вибрира како што го прави тоа, и не е долго пред таа да се тресе со оргазам по оргазам.

Игра и Поставување

Пред да влезете во платформата правилно, Бангер Земјиште 3 прво ќе ви побара неколку прашања за да ги проверите вашите преференции. Ќе бидете предупредени дека игрите содржат агресивна игра, женска покорност, доминација и слични фетиши, а исто така има и прашања за вашите омилени работи што треба да ги гледате и да ги искусите во порнографијата. Сето ова е со цел да се обезбеди најдобра можна игра.

Во оваа игра, ќе добиете за да се исполнат и ебам компјутерски контролирани ликови сите ви се допаѓа, а во областа на членот, можете дури и може да се вклучат во сексуални акти со ликови игра од страна на реалниот живот луѓе. Бангер Земјиште 3 е одличен начин да не само нека лабава и да имаат некои забава (и оргазми), но, исто така, да се сретнат истомисленици!

Жанр кој е забавен и платформа која е истовремено енигматична и исполнета со порно содржина, Бангер Земјиште 3 е токму она што ви треба да се опуштите по долг, стресен ден.

Преглед На Добрите

  • Поставување На Стампинк
  • Единствени Знаци
  • Шемалес
  • Фетишес Галор

Преглед Лошите Страни

  • Нема Скроти Сцени

Повеќе Страници Слични На BangerLands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета BangerLands3