DickDolls

trannystimulation.com

Во Кур Кукли, ќе најдете нешто малку понеобично - жени со курови! Така е, ако сте уморни од истите стари лезбејски сцени каде што си играат едни со други користејќи прсти, јазици и секс играчки, зошто да не ги зачините малку? Следниот чекор би бил воведување на пилиња со петли за акција девојка на девојка која е над следното ниво.

Шемале Дефиниција

Вистинскиот термин за жени со курови, барем во порно индустријата, би бил шемалес. Ова се луѓе кои изгледаат како жени на просечен набљудувач. Убави се, згодни, со големи цицки, со заоблени тела и се што би очекувале од една женска што би сакала да ја ебеш. Трикот е во тоа што шемалес, додека се појавува како женка, исто така има прикачен пенис за нив. Изненадување!

Шемалес не е само измислено порно-игри. Тие исто така постојат и во реалниот живот, бидејќи има луѓе во трансродовата заедница кои можеби однадвор изгледаат како женски, но, всушност, може да се шетаат со кур во гаќите.

Сепак, дали тие постојат или не во реалниот свет не треба да биде од никаква важност за вас. Дик Кукли игри се сите за фантазијата и слатка, слатка задоволство на гледање две анимирани девојки добивање на тоа пред една девојка повлекува нејзиниот кур да ебам на другите. Привлечноста на шемале е токму во нејзината чудност, во тоа колку чудно и чудно и сосема неочекувано е.

Да Се Ебеш Или Да Се Ебеш

Човечкиот мозок е љубопитна, сексуална работа, и затоа е сосема природно да сакате да се симнете на глетката на две шемали кои се ебат едни со други.

Што не доведува до главната карактеристика На Дик Кукли. Тука, ќе добиете за да изберете дали сакате да играте како дарител или приемник. Тоа значи дека можете да изберете дали сакате да се ебете или да бидете наебани.

Во некои игри, постојат дури и примери на шемали кои не само што имаат кур, туку и пичка. Во една од омилените сцени има жена која има два типа на полови органи. Може да си го милува курот и да си ја пипне пичката во исто време, а потоа и кумови како никој друг што сме го виделе досега. Ви гарантираме дека ќе бидете покрај неа.

Некои повеќе опции за да го поставите е дали или не сакате да играте игри сами или во мултиплеер мод. На крајот на краиштата, можете сами да си одберете партнер за почеток. Двете девојки Се Џастин и Кристи.

Џастин е енергична русокоса со долна облека и рибина наметка низ која и излегуваат розовите брадавици. Бодисуитот има отвор во областа на препоните за да му дозволи на нејзиниот огромен кур да се дружи. Кристи, другата партнерска опција, е темна коса бомба со огромни цицки и нејзината рака на нејзиниот протекување на кур што едвај чека да го пикне во друга девојка.

Лесни И Бајка Игри

Во Кур Кукли, свиоците никогаш не престануваат. Можете да изберете помеѓу повеќе лесни игри, класичните сценарија како што се две женски пријателки кои истражуваат нови сексуални активности кои вклучуваат вистински дикови, потоа пушачки, рачни, тројки, две шемали префрлување позиции (каде што не е важно кој е дарител и кој е примачот) и многу повеќе. Ќе бидеш сведок на една плавуша со големи цицки како ја удира пичката на друга, а можеби има и некои елементи од фантазијата.

Ако сте во повеќе сценарија од бајките, Дик Кукли, исто така, нудат фантазија жени со курови, како што се џуџиња ,вештерки, самовили, и други. Овие се ебат во палати, во магични шуми, во пештери, а постои и една примамлива околина која вклучува зандани, камшици и синџири.

Тоа не е важно дали сте во потрага за основните шимејл акција или би сакале да учествуваат во нешто побрутално - Дик Кукли има сето тоа.

Екстремни Детали

Сите игри кои ќе се судрите се дизајнирани во 3Д. квалитетот е екслузивно и нема да пропуштите ниту еден детал. Брадавиците се тврди и перки, пичките се влажни и сјајни, а куровите се животни во се, од анатомијата до начинот на кој пукаат. Ако одбереш ликови со големи цицки, ќе ја добиеш привилегијата да ги видиш тие цицки како отскокнуваат додека девојката е ебена од курот на нејзината пријателка, и ако тоа не е глетка да се дркаат, тогаш не знаеме што е.

Тоа е разбирливо ако се чувствувате малку презафатени од големиот број на наслови на располагање. Ова е причината зошто ние би сакале да препорачаме една од најпопуларните Игри Со Дик Кукли, но исто така и онаа што во исто време ја заслужува својата популарност.

Алтернативни Имиња: Мојот Цимер

Името на играта Е Мојот Цимер. Во неа се игра млада (згодна) девојка која штотуку ја заврши минатата година на колеџ и се преселува од студентскиот дом засекогаш. Нејзината цимерка, чукање црвена коса, е тажна поради тоа што се разделуваат, бидејќи двајцата станале најдобри пријатели за време на студиите.

Сепак, постои еден пресврт! На тоа последно утро во домот, откриваш дека твојот цимер и најдобар пријател, всушност, има кур! Емоциите на изненадување и љубопитност се неверојатно прикажани, и тоа не е долго пред вашиот карактер грабнува дик нејзиниот пријател и вистинската забава започнува.

Во порно сцените, можеш да му го удираш курот на црвена коса, да ја спуштиш устата нагоре и надолу по должината, и на крајот, шемале ја ебе и пичката на нејзиниот пријател. Вие ја контролирате брзината на сексот, а исто така можете да префрлите помеѓу неколку различни агли на истата сцена за крајната 360 искуство.

Ако се прашувате од каде да почнам, Мојот Цимер ќе биде совршен избор. После тоа, можете да преминете на некои други помалку екстремни титули пред да работите на хард-кретените.

Кур Кукли е свет каде што жените со курови се насекаде, а жените кои сакаат да се ебат од овие курови се подготвени да ги рашират нозете широко отворени. Како лик во било која од овие игри, можете да се истражуваат овој посебен фетиш за желбата на вашето срце (и вашиот петел), гледајќи како што се загарантирани часови и часови на возбудливоста игра.

Преглед На Добрите

  • Девојки Со Курови
  • Шемале На Шемале
  • Различни Поставувања
  • Висококвалитетни Визуелни Елементи

Преглед Лошите Страни

  • Нема Машки Ликови

Повеќе Страници Слични На DickDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета DickDolls