БДСМ Стимулација

bdsmstimulation.com

Ако претходно сте играле секс симулатор игра, но откриле дека би сакале нешто повеќе хардкор, дефинитивно им даде НА БДСМ Стимулација. Овој отворен свет игра е се што знаете и љубов во секс симулатори, но тоа го зема до ниво во раздразливост со сите БДСМ елементи кои доаѓаат со него. Благодарение на БДСМ Стимулацијата, можете да доминирате или да се потчинувате, или можете да ги испробате двете улоги ако сеуште пронајдете која ви се допаѓа подобро.

ЗА БДСМ

БДСМ претставува ропство и дисциплина, доминација и потчинетост, и садизам и мазохизам. Во суштина тоа е збир на фетиши кои се фокусираат на тоа една личност (или повеќе) да биде доминантна, една одговорна личност, и друга личност (или повеќе) да биде покорна или онаа која прима какви било дејства кои доминаторот ќе ги иницира. Тоа се смета за екстремна и хардкор заедница, каде што сексуалната игра се врти околу казнување, понижување, деградација, сите видови на уреди за мачење и играчки и играње што ги тера луѓето да плачат и да молат за милост додека свршуваат.

СЕПАК, ВО исто време, КАКО заедница, БДСМ става акцент на безбедноста. Без разлика дали ја играте доминантната или потчинетата улога, ВО БДСМ двете страни мора да се согласат на сексуалниот чин, што и да е. Клучната работа тука е играње и глумење надвор од фантазијата, но всушност не повредувајќи никого во процесот. Барем не додека не добиеме дозвола.

За среќа, секој партнер што ќе го сретнете во БДСМ Стимулацијата, без разлика дали е компјутерски контролиран или играч, е подготвен да се вклучи со вас во мноштво откачени активности.

Дом Или Под

На самиот почеток на искуството, пред да влезете на страницата, можете да одговорите на некои прашања за себе и за тоа каков тип на партнер би сакале. Вие ја бирате вашата улога, без разлика дали сте дом или под (не грижете се, ова може да го промените подоцна ако ви се допаѓа), каков пол сте и какви општи карактеристики на телото треба да имате и вие и вашиот партнер. Изберете помеѓу мали, средни, големи и масивни цицки, газови и курови за да направите сцена која ќе ве натера да свршите тешко и брзо.

Откако ќе се поврзете со вашиот прв партнер, тогаш започнува вистинската забава.

Поголемиот дел од БДСМ Стимулација се одвива во зандана. Тука, можеш да правиш што сакаш. Буквално со било што. Можете да се врзуваат вашиот партнер на зглобовите, на глуждовите, или изберете повеќе сложена јаже игра. Можете да ги оковате до ѕидот, до креветот, до столчето, или дури можете да ги суспендирате во воздухот од кој било дел од телото што го сакате.

БДСМ Параферналија

А широк спектар на играчки, костими и реквизити се достапни за вас да се игра со. Постојат маски, облека од латекс и корсети, ремени, потпетици и преку коленото чизми (за оние сцени кои отрпнуваат од телото), вибратори со толку многу големини и карактеристики на располагање, како и вибратори и приклучоци за задникот. Стеги топки, лисици, кожни граници, јаже, камшици, култури, падини, јаки, стеги за брадавици и пуси, листата е бесконечна. Ќе ви требаат часови и часови за ИГРАЊЕ ВО БДСМ Стимулација за да добиете шанса да ги пробате сите.

Позициите се стандардни, кога ја потпираш подморницата на која било површина или предмет што сакаш и ги ебеш во која дупка сакаш. Свиткај ги преку маса и еби ги во газот, врзи ги до ѕид и еби ги во пичето, биди креативен и врзи им ги зглобовите на справа за мачење додека им го туркаш курот во грло. Визуелните ефекти се толку реалистични што ќе видите како очите на вашиот под се потат на вашиот кур.

Ако некогаш ви се здосади сам да ги ебете подморниците, СТИМУЛАЦИЈАТА НА БДСМ ви овозможува да набавите машина, да ја поставите така што таа неуморно ќе вози во вашата подморница, одново и одново, и само седете и гледајте како се виткаат и молите да престане.

Повеќе Партнери

ВО Бдсм Стимулација, можете да имате колку што сакате партнери. Можете да ги задржите другите девојки врзани и надвор од патот додека имате забава со вашите омилени, или можете да си играте со неколку од нив одеднаш.

Се разбира, иако ги опишавме сите овие карактеристики од гледна точка на дом, ако одлучите да бидете под, ќе добиете да се доживее сите овие вкусни болки нанесени на вашиот карактер од прва рака.

БДСМ Стимулација не нуди само хетеросексуален секс. Можеш да избереш да бидеш дечко кој ебе други момци, или можеш да бидеш девојка која ебе други девојки. Многу акција се случува овде. Покрај тоа, можете исто така да изберете трансродов партнер, особено шемале. Овие отвораат сосема нов свет на можности и лезбејска порнографија каква што не си видел досега.

Запознај Други Играчи

Играњето со Нпц е една работа, но бидете сигурни дека исто така имате можност да се вклучите со вистински луѓе. Во областа на член НА БДСМ Стимулација (бесплатно!), може да се сретнат ДРУГИ БДСМ ентузијасти кои дојдоа да имаат добро време исто како што го направи, и тоа е само прашање на минути пред да организира возбудлива игра со играч ќе го погоди надвор со. Можете да го дркате на вашиот карактер имајќи секс со аватарот на вистинска личност, која веројатно исто така се задоволува за време на играта.

БДСМ Стимулација целосно ќе го промени начинот на кој ја гледате сексуалната содржина. Потребно е порно игри до нови височини, каде што повеќе не сте пасивен играч, туку активен учесник во вашите најлуди сексуални фантазии. Тоа е навистина универзум кој е сам по себе, и кога еднаш ќе се впуштите во него, ќе ви биде тешко да се прилагодите на реалниот живот.

Затоа што кој не би сакал да биде во овој фантастичен свет на ропство, силување и агресивен секс 24/7? Одвојте време со играта, бидете сигурни дека ќе го истражите секој агол од она што има да го понуди и да уживате во безброј часови перверзна секс игра во БДСМ Стимулација!

Преглед На Добрите

  • Хардкор Настран
  • БДСМ Елементи
  • Груба Игра
  • Зандана Поставување
  • Тоис Галор

Преглед Лошите Страни

  • САМО БДСМ
  • Ограничени Позадини

Повеќе Страници Слични На БДСМСтимулација

Приказ На Повеќе Игри
Посета БДСМСтимулација