Секс Симулатор

sexsimulator.tv

Уште на самиот почеток на Вашето искуство со Секс Симулатор, ќе бидете предупредени дека оваа страница содржи материјал толку екстремен што може да биде вознемирувачки. Не грижи се! На вистинското место си. Или барем, на вистинското место си ако сакаш секси, запотен секс, разни фетиши, и ако не избегнуваш груби приказни овде и таму. Без разлика каде се вашите желби лежат, Секс Симулатор ќе ви обезбеди со крајна мастурбирање искуство.

Што точно значи симулатор? Дали е ова тоа што мислиш дека е, место каде што можеш да симулираш секс со друга личност? Или со компјутерски контролиран карактер?

Изгради Вашиот Ебам Бади

Одговорот е да и на двете прашања. Секс Симулатор ви овозможува да се изгради свој партнер. Пред да влезат на сајтот, ќе бидат поставени серија на прашања кои ќе ви помогнат да се создаде вашиот прв ебам пријатели.

Треба да одговорите на прашањето за вашиот пол, како и каков пол би сакале да биде вашиот партнер (постојат опции за машки, женски и трансродови). Не само тоа, но исто така можете да ја дефинирате возраста на вашиот партнер, без разлика дали сакате или не сакате да биде тинејџер, возрасен или дури и зрел (честитки до сите вас баба-љубов луѓе таму). И, конечно, исто така, може да се направи груб избор на она тело тип на вашиот партнер ќе има. Без разлика дали се тенки, тенки, фит или буцкави, дали цицките им се големи или мали, или курот просечен или масивен (ако имаат кур и/или цицки, тоа е).

Не грижете се за добивање на 'вистински' одговор тука. Сето ова е само вкус на она што се случува потоа. Во Секс Симулатор, ќе имаат можност да фино нагодување на изгледот и личноста на вашиот партнер, како и да ги промени целосно, ако така сакате. Во текот на играта, ќе бидете во можност да ги облекуваат или облекуваат нив надолу сепак ви се допаѓа и ги облекува со широк спектар на облека и костими кои ќе го отклучите на патот. Мора да признаеме дека еден од нашите омилени се блескав простор костуми со отвори во газот и препоните област, така што ќе добиете научна-фи чувство кога го ебете вашиот партнер во голем број на различни поставувања.

Отворен Свет Игра

Убавината на Секс Симулаторот е тоа што не постојат граници за вашата имагинација или што можете да направите со вашиот партнер. Оваа анимирана личност е целосно измислена и изградена за да одговараат на вашите вкусови и само вкусовите, и на тој начин можете да имате свој начин со нив како што сакате.

Можеш да бидеш во врска со нив, еби ги во секоја соба од твојата куќа, од када до кревет до трпезариска маса. Можеш да ги изнесеш надвор и да ги натераш да ти го цицаат курот во колата, да ги ебеш на камп, во лекарската канцеларија, во училницата, во библиотеката, каде и да сакаш.

Ништо не ве спречува да ги испробате нештата што можеби немате можност да ги испробате во реалниот живот. Благодарение на Секс Симулатор, ќе добиете да имаат тројка или четворка или цела оргија, можете да го ебам вашиот партнер додека публиката гледа, можете да си играат со нив со користење на секс играчки, можете дури и може да биде груб со нив колку ви се допаѓа.

Фантазија Силување

Зборувавме за тоа да се биде во врска со вашиот виртуелен партнер, но Секс Симулатор ви овозможува да одат повеќе агресивни без да се чувствувате виновни во најмала рака. Тука можете да го грабнете вашиот партнер, да го врзете и да го замолчите, да го присилите да се покори. Можете да ги однесете во подрум, во зандана, да ги врзете со ѕид и да ги натерате да извршат разни сексуални дела за вас. Можете да ги користите жиците за да предизвикате болка, можете да го понижите и деградирате вашиот партнер и да ги натерате да плачат и да молат да бидат ослободени додека ги ебете.

Кога велиме дека се оди, навистина мислиме дека во Симулаторот за Секс се оди.

Играч На Играч Акција

Но, што е со вистинските луѓе? Зарем не рековме на почетокот дека можеш да имаш секс и со вистински луѓе?

Поени за паметење. Во областа на Секс Симулаторот, имаш можност да се израмниш од Ебените Нпцс. Тука, ќе се судрите со аватари на вистински луѓе, вистински играчи исто како вас, кои се таму за да имаат добро време.

Сите правила кои се однесуваат на компјутерски контролиран дел од играта, исто така, се применуваат тука. Ако го погоди надвор со друг играч, апсолутно ништо не ве спречува да го добиете на право тогаш и таму. Едноставно разговарајте низ вашите свиоци и допаѓања и не ми се допаѓа, и почнете да имате секс! Тоа е толку лесно, и постои посебен вид на возбуда знаејќи дека, додека ги гледате вашите двајца аватари како се ебат, лицето на другата страна најверојатно, исто така, мастурбира на иста сцена.

Извонредна Графика

Во однос на самиот квалитет на играта, се што е во Секс Симулатор се врши во 3Д. светот, позадините, предметите, ликовите - се е направено во такви детали што ќе бидат оставени во стравопочит. Целото искуство е толку извонредно што не би сакале да се вратите во реалниот свет, а ние не би ве обвиниле.

Кој би сакал да се врати во земјата на стрес и одговорности, кога можеш да живееш во место каде што можеш да ебеш жешки девојки цело време, како Во Секс Симулаторот?

Во оваа игра нема скриени трошоци и трошоци. Пробувањето е едноставно како кликање на веб-страницата, одговарање на почетните прашања за да се поставите со вашиот прв партнер и да се тркалате од таму. Не заборавајте дека, ако се досадуваат на стандард игра, секогаш може да вложување во областа на членот за да се судирам со луѓе кои сакаат ебење колку што го правите.

Одвојте барем неколку часа во вашиот ден за Секс Симулатор, бидејќи забавата навистина никогаш не запира. За да го пробате сето тоа, ќе ви требаат денови, ако не и недели, и затоа најдобро е да започнете што е можно поскоро! Уживајте!

Преглед На Добрите

  • Реални Сценарија
  • Кориснички Партнери
  • Мултиплеер
  • Се Оди

Преглед Лошите Страни

  • Може Да Биде Комплексна

Повеќе Страници Слични На СексСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексСимулатор