Насилни Секс Игри

violentstimulation.com

Ако ви е досадно да ги гледате истите стари порно сценарија одново и одново, зошто да не се обидете Со Насилни Сексуални Игри? Овој избор на игри е токму она што звучи како - веб-сајт исполнет со екстремни, груб секс и приказни кои ќе ве направи тешко како карпа во трепкање на окото. Тука жените се користат и злоупотребуваат во стотици, ако не и илјадници различни начини, и вие не само што се да бидат сведоци на сето тоа зад вашиот компјутерски екран, но ќе добиете за да го контролираат во исто време.

Насилството во сексот е игра на моќ. Постои потчинета личност која е принудена да се покори на волјата на одговорното лице, а одговорното лице одлучува кои сексуални акти се извршуваат и на кој начин.

Два вида На Порно

Насилното порно може да се подели во две категории.

Првиот е оној каде што двете страни се согласуваат на насилен секс. Доминантната личност се впушта во контролирање и казнување, додека потчинетата личност се понижува, повредува и деградира на повеќе различни начини. Добро познатата порно категорија НА БДСМ е ваква, каде што иако можеби не изгледа како надвор, двете страни се оддалечуваат од тоа да бидат во овие различни улоги.

Сепак, постои и друга страна на насилното порно, а тоа е кога еден или повеќе од ликовите се таму неволно. Фантазиите за силување, на пример, изобилуваат со вакви сценарија. Девојките се грабнати од улиците или од своите домови, врзани и заврзани, а потоа постојано ебани, во различни позиции и различни дупки, и покрај тоа што не добиваат никакво задоволство од тоа. Има нешто навистина прекрасно во гледањето како девојка плаче и се бори додека е ебена бесмислица.

Безбедно Истражување

Иако неконсензуалниот насилен секс во реалниот живот е против законот, тоа не значи дека не можете да уживате во овие агресивни ситуации додека играте онлајн игри. Насилните Сексуални Игри се воспоставени токму за таа цел! Тоа е место за луѓе кои се потпираат кон поекстремни свиоци да ги истражуваат без да повредат никого во процесот, и сето тоа во удобноста на нивниот дом. Искрено, не можеме да мислиме на посоодветен начин да се вклучиме во вашите омилени виновни фантазии.

Па, ајде да резервираме неколку зборови за Тоа што ќе најдете во Насилни Секс Игри.

БДСМ Сцреенсхот

Ги спомнавме БДСМ и консензуален насилен секс, и сигурно има многу од тоа тука. Жените се доминирани, целосно врзани и нанижани, а потоа се игра со различни начини. Во некои БДСМ игри, можете да изберете кои играчки сакате да ги користите на вашиот сексуален роб, во кои дупки, и колку тешко и брзо сакате да ја ебете. Постојат многу различни позиции на понуда, и секој од нив е покриен од повеќе агли, така да го добиете најдобриот поглед во куќата.

БДСМ игри не се ограничени само на хетеросексуалните партнери, сепак, како што исто така ќе се најдат игри кои имаат двајца мажи или, уште подобро, две жени игра улогите на дом и под, што отвора една цела нова врата на овој неверојатно груб свет.

Сепак, од другата страна на паричката, настрана од релативно безбедните ПРАКТИКИ на БДСМ, Насилните Сексуални Игри исто така нудат навистина насилни и навистина екстремни приказни.

Фантазија Силување

Кога станува збор за родителството, не постојат граници. Во овие онлајн игри за секс, можете да киднапирате девојки, да ги фрлите во подруми или затвори, а потоа да се движите со нив додека тие се молат да ги пуштите. Тие се тресат од страв додека ги допирате, додека ги ставате прстите или комплексните играчки во нивните пички и задници, а вие исто така добивате можност славно да свршите по нивните задници, цицки или лица, во зависност од играта.

Постојат опции каде што можете да се пробие во домот на една девојка, а потоа ебам неа тешко и брзо во нејзиниот кревет. Таа се обидува да одолее и да се ослободи, но ти си посилниот, и не постои ништо што таа може да направи за да ти избега од курот.

Во рамките на категоријата силување, постои посебна поткатегорија која вклучува силување во фантастични поставувања. Овие не се вашите водечки сцени што ги споменавме погоре, но вклучуваат суштества како што се џуџиња и вештерки и принцези, орки и тролови и разни други чудовишта.

Насилство Чудовишта

Убавината на фантазиското силување е во тоа што не сте ограничени само на човечки секс. Во Насилни Секс Игри, исто така можете да изберете чудовиште да се ебам една девојка, да ја натера да вреска и да ја уништи секоја дупка. Огромни, одвратни орки можат да ги лижат пичките пред да ги наполнат со преголеми курови, а има дури и не-хуманоидни суштества кои сакаат да ебат слатки мали девојчиња. Тие вклучуваат роботи и машини од различни видови, како и пипала чудовишта, што е посебна категорија на секс чудовишта што не треба да го прескокнете. Шатор порно особено ветува умот пауза и величествено свршени финалиња.

Овозможувајќи ви целосно да се потопи во овие насилни сексуални игри е квалитетот на видео игра која е втор на ништо. Сите игри се направени во 3Д, а 3д младенците ќе добиете за силување и злоупотреба се неверојатно реални, право до нивните тврди брадавици, розови пички и модринки околу зглобовите. Секој пат кога ќе удри некоја девојка, тоа остава белег на нејзината кожа, и вие сте сигурни да се сака детали тука.

Покрај визуелните аспекти, тука е и звукот за да го комплетирате вашето искуство. Овие девојки се очајни, и молат и врескаат, цимолат и плачат, и сето тоа можете да го слушнете преку слушалки (или звучници, ако се чувствувате храбри). Додека играте, буквално сите ваши сетила се стимулирани, како да минувате низ сценаријата лично.

Имајќи го рече тоа, Насилни Секс Игри ветува светот на брутална забава, и ние ве поттикнуваме да имаат вкус што е можно поскоро!

Преглед На Добрите

  • Фантазија Силување
  • Секс Со Помлади
  • Секс Со Помлади
  • Мноштво Сценарија
  • Реални Слики

Преглед Лошите Страни

  • Само Груба Игра

Повеќе Страници Слични На НасилниСексИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета НасилниСексИгри