West Sluts

westsluts.tv

Нурнете во непослушен, суров свет на Дивиот Запад и сведок како е да се ебе вистинска каубојка со играње Игри На Западните Курви! Оваа селекција е сконцентрирана околу Западниот жанр, каде пустините се пространи, прашината се врти во воздухот, а пиштолџиите џагорат. Ако од секогаш сте сакале да го ставите курот во жешка девојка која носи само каубојска шапка и футрола за пиштоли околу колковите, сега е вашата шанса!

На Дивиот Запад

Овој жанр на фикција потекнува од втората половина на 19 век, во Она што беше познато како Американскиот Стар Запад. Приказните во Вестерните се фокусираат на еден стрелец или каубој кој е стерео-обично облечен во каубојска шапка, бандана, елек, пар каубојски чизми и кој не ја напушта куќата без својот револвер или пушка. Каубои јаваат коњи, ја штитат својата земја и добитокот од престапници, и речиси секогаш постои, без неуспех, некаков вид на злосторство извршено во текот на заплетот.

Иако Вестерните го достигнале врвот на својата популарност некаде во 1940-тите и 50-тите години, сеуште можете да видите неколку филмови поставени во овој жанр дури и денес.

Ова го поставува прашањето: дали навистина постојат каубојки и каубојки?

Секако дека имаат!

Во одредени области на САД, постојат луѓе кои поседуваат ранчеви, кои одгледуваат говеда, кои бараат луѓе вешти во јавање коњи и тенденција кон секојдневните задолженија. Сепак, денешните каубојки и каубојки се доста различни од нивните претходници. Можеби носат каубојска шапка, но нивната облека е повеќе како нешто што вие би го носеле редовно. Тие обично не носат оружје и сигурно не се одговорни за доведување криминалци пред лицето на правдата.

Дивиот Запад Сексизам

Со Други зборови, Да ги молиме Да ни ја подарат фантазијата, нели? Овие филмови беа полни со енергични жени облечени во слоевити здолништа и со цицки турнати нагоре и претставени на светот во еден секси пакет со долги цицки. Жените обично биле во улоги на сопственици на таверни, курви или можеби вдовици кои биле очајни да направат јунакот да се чувствува добро, дури и за една ноќ.

Покрај тоа, имаше и некои жени кои самите беа ловци. Овие биле особено убави, носејќи стандардни каубојски елеци и палки и наоколу со револвер.

Сосема е природно да се размислува како овие хероини би изгледале голи, наведнати над бар и бесмислени. На крајот на краиштата, нивните тела се цврсти, цврсти и полни со сурови потреби. Сеуште не сме виделе Ниту Еден Западен женски лик без големи, скокачки цицки.

Ова е Местото каде Што Игра Западот! Овие се дизајнирани да ја остварат секоја Западна фантазија, од уништување на таверна курва додека нејзините колеги курви гледаат до присилување на каубојка која дури и не знае колку го сака твојот кур во устата. Сеуште.

Изберете Ја Вашата Улога

Западот Курви е во изобилство со игри поставени во Дивиот Запад, каде што можете да изберете која улога сакате да ја играте. Можете да бидете локален шериф, одметник кој е во бегство, или можеби може да бидете ловец на награди кој е задолжен за носење на најбараните криминалци. Со секоја нова игра, можете лесно да се префрлат на вашата улога на друга, па ќе добиете за да ги пробате сите и да одлучи кој ви се допаѓа најдобро.

Западна Курви нуди интересни приказни и лесна игра. Вие само може да точка и кликнете на вашиот пат низ нив, што значи дека додека една од вашите раце е на глувчето, другата може да пумпа вашиот петел без проблем.

Сите наслови што ги гледате во Западните Курви се дизајнирани во 3Д. сцените се реални, од улички исполнети со прашина до дрвени решетки, до тесни канцеларии на шерифот, па дури и валкани затворски ќелии. Дамите се нудат за вас имаат силни личности и уште посилни бутовите, и тие со нетрпение ќе ги шири отвори во моментот кога ќе се каже вистинската работа.

Игра: Снимајте Ем До Курви

Нашата лична омилена Игра Западот Курви е оној насловен Пука Ем До Курви. Во оваа приказна, можете да играте заштитник на еден мал Див Запад град кој е прегазен од одметници. Постојат три нивоа, а вашата работа е да го снимате потребниот број на одметници за да го поминете секое ниво. Откако ќе го направите тоа, ќе бидете наградени со три примамливи порно сцени каде што можете да ебете три различни каубојки.

Првиот ќе ти го испуши, со невините очи, гледајќи го целиот твој кур во уста. Ќе ја ебеш втората со ѕид, со цицките извадени и рацете замотани за купување, а третата каубојка ќе те јава како знак на благодарност што ја спаси нејзината мала таверна.

Единствената лоша страна На Западните Курви што можеме да ја кажеме е дека игрите не нудат никакви хард корпи. Има груба игра и некои агресивни секс, но ако сте во расположение за нешто повеќе 'таму' во однос на фетишите, тогаш можеби треба да барате на друго место. Освен Западната естетика дека овие игри доаѓаат со, ебат сцени се прилично питоми.

Сепак, тоа не значи дека Западните Курви не се добро место за дркање кога сакате да се опуштите со нешто лесно и познато. Едноставно одберете која каубојка сакате да ја ебете, завршете едноставна мисија за да ја заработите наградата, а потоа ебете ја додека и двајцата не свршите! Таа на екранот и ти во удобноста на твојот стол, се разбира.

Завршни Мисли

Слично Како и западниот филмски жанр, Западните Курви нуди различни приказни за безброј часа на забава. Овие висококвалитетни правила за играње доаѓаат со жешки каубојки кои молат да бидат искористени, и, ако сме искрени, малите мисии кои треба да ги завршите однапред се исто така забавни. Игрите се во суштина малку акција игра со многу порно помеѓу, и ако тоа звучи исто како вашиот тип на забава, тогаш не двоумете се да влезат на сајтот!

Дури и ако вашите преференции лежат во повеќе ексцентрични агли, Западните Курви можат да понудат пристојно загревање за да ве натераат тешко и да одите пред да преминете на нешто повеќе хардкор за да ви помогне да ги завршите работите. Секси женска облека нема да ве изневери!

Преглед На Добрите

  • Одлично 3Д Рендирање
  • Секси Женска Облека
  • Дивиот Запад
  • Интересно Играње

Преглед Лошите Страни

  • Скроти Секс
  • Не Хардкор Настран

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts