Monster Sex Games

monsterstimulation.com

Ако сте уморни од истите стари ванила секс сценарија и сакаат нешто повеќе екстремни и дефинитивно повеќе 'таму', зошто да не се обиде Чудовиште Секс Игри? Овој наслов го држи токму она што го вели тоа го прави - широк спектар на игри кои вклучуваат жешки дами ебам од страна на сите видови на чудовишта во сите видови на брутални уште возбудливоста начини. Напуштете ги старите тропи и сцени и впуштете се во сосема нова авантура каде што владее чудовиштето.

Што всушност е порно со чудовишта? Што е чудовиште?

Па, постојат неколку различни начини на одговарање на ова прашање, но ние ќе го направиме нашиот најдобар две се опише две главни категории на чудовишта може да се судрите во Чудовиште Секс Игри.

Хуманоидни Чудовишта

Прво, имаме хуманоидна група на чудовишта. Ова се суштества кои изгледаат како луѓе, барем во нивната општа форма. Анатомијата им е слична на човечката, што значи дека имаат две раце, две нозе, глава и лице, и секако петел.

Разликата помеѓу хуманоидните чудовишта и вистинските луѓе е нивната големина. Чудовиштата се поголеми на секој начин, или со испакнати мускули или стомаци кои се појавуваат над нивните курови. И под поголемо, мислиме-два, три пати или повеќе од нивните женски партнери.

Но, се разбира, пенисот е исто така поголем. Ако сакате да гледате невини човечки пички со огромни курови, тогаш дефинитивно сте на вистинското место. Хуманоидните чудовишта се грозни, со грди лица, лушпеста кожа и општа аура на нечистотија, изопаченост и ништо друго освен потребата за силување и злоупотреба.

Токму тоа е она што ги прави неодоливи за гледање во порнографски филмови.

Чудовишта Од Ѕверови

Друга категорија на чудовишта ќе видите во Чудовиште Секс Игри е не-хуманоид оние. Може да налетате на огромен пајак со кур кој има намера да ја ебе принцезата или запален волк кој почнува да се ебе со очајна пичка и да се лигави по неа. Или, и ова е омилен фан -, може да најдете поинтензивна сцена каде што чудовиштето има пипала.

Пиперката е возбудлива подкатегорија на чудовиште порно која ќе ве натера да посегнете по вашиот кур одеднаш. Што е подобро од гледање како девојка се заебе во секоја дупка и потоа се полни со сперма која плаче од неа? Ако сте сериозни во врска со вашиот чудовиште склоности, ќе им даде на пипала одат.

Додека чудовиште секс може да спаѓа во категоријата на екстремни настинки, нешто што не точно се види секој ден, тоа е апсолутно не е нешто што треба да се чувствуваат непријатно за. Сите ние имаме свои преференции и фетиши кон кои постојано дркаме, а сексот со чудовишта не е различен. Постои посебен вид на задоволство во гледањето на две анатомски-некомпатибилни суштества како го внесуваат.

Игра Поставување

Што да очекувате кога ќе се впуштите во Сексуални Игри со Чудовишта? Можеме да ви ветиме диво возење и најмалку два оргазми по игра, бидејќи приказните се само толку добри и порно е само толку жешко.

На самиот почеток, пред да влезат во сајт правилно, ќе ви бидат поставени неколку прашања. Тие се едноставни и лесни и таму да ви помогне да го конфигурирате она што игри ќе работат за вас најдобро. Прашањата ве прашуваат за вашиот пол, за кој партнер би сакале од двете обезбедени (тетовиран воинствен тип дама со огромни цицки или беспомошна девојка во соседството со цврст задник во мали шорцеви), и дали или не сте во ред со агресивен секс, групен секс и/или екстремни настинки. Откако ќе одговорите на сите овие, ќе добиете да се игра чудовиште секс игри.

Фантазија Сцени

Ќе видите огри, тролови и орки од различни големини како ги туркаат рацете во женски гаќички, ги туркаат со лицето надолу кон најблиската површина и им го ебат мозокот. Една од нашите омилени сцени е кога одвратен орк почнува да го мести својот долг змиски јазик по вратот на расплакана жена пред да го забие џиновскиот кур во неа. Во Секс-Игри со Чудовишта, жените се наебани од зад грб, против портите, оковани на ѕидови, во природата, во занданите, во борбените арени.

Со оглед дека чудовиштата се фантастични суштества, сите сцени што ќе ги видите во Чудовиште Секс Игри вклучуваат фантазија амбиент на некој вид. Има жени гладијатори кои се ебени кога ќе изгубат, или од џиновски петел со големина на ногата на жената или од кучешко суштество кое се ебе силно и брзо. Има невини принцези силувани во нивните палати, потоа вештерки опустошени во шумите, опкружени со магични дрвја и принудени да цицаат дик додека не се задушат.

Игра: Зелена Уништувач

Една од најпопуларните секс игри со чудовишта е Наречена Зелениот Уништувач, и вклучува чудовиште слично на Хулк кое има намера да ебе девојка со големи цицки. Во играта, ќе играат како чудовиште и мора да го уништи автомобилот каде што се чува жената. Со користење на тастатурата, ја контролирате прецизноста на ударите на чудовиштето, и секогаш кога ќе се пробиете низ ново ниво на автомобилот, ќе бидете наградени со ебена сцена.

Првата сцена го вклучува чудовиштето кое му го бутка курот во грлото на жената, втората сцена е како ја ебе додека стои, а исто така има и сцена во која таа го вози во обратен каубојски стил, со нејзината розова пичка на цел екран додека се лизга нагоре и надолу по монструозниот зелен кур.

Сите На Чудовиште Секс Игри се изречени во 3Д. нивниот квалитет е неверојатен, и ние сме особено стравопочит на детални изрази на лицето и како телата се движат реално. Сцените имаат богата позадина, а облеката и оклопот на самите ликови се извонредно дизајнирани.

Тоа не е важно дали веќе знаете дека ви се допаѓа гледање чудовиште секс или се само љубопитни за ова уште неистражен областа на порно. Чудовиште Секс Игри ќе ви овозможи со безброј часа на забава и мастурбација-материјал, и ќе најдете дека тоа е лесно да се врати на нив секогаш кога имате малку време за одмор.

Затоа, не трошете ни секунда да ги испробате овие и да нурнете длабоко во светот на ужасно суштество, ебано убави, неочекувано жени. Вашиот пенис сигурно ќе ви биде благодарен за тоа. Забавувајте се!

Преглед На Добрите

  • Чудовиште Курови
  • Екстремна Големина Разлика
  • Секс Со Помлади
  • Хардкор Сцена

Преглед Лошите Страни

  • Чудовишта Само

Повеќе Страници Слични На MonsterSexGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета MonsterSexGames