BangerLands 3

BangerLands3

Mirësevini në botën ekzotike, të çoroditur dhe absolutisht fantastike Të Banger Lands 3! Kjo është një platformë e lojrave pornografike të vendosura në botën misterioze dhe intriguese të steampunk. Veshjet Victorian, tophats dhe dantella, funde frilly dhe monocles çiftëzohet me makineri ndërlikuar dhe pjesët mekanike të trupit, të gjitha spiced me tits të mëdha, seks skllevër dhe pussies etur për të hipur cocks. Pasi të filloni të luani Banger Lands 3, ne jemi të sigurt që nuk do të jeni në gjendje të ndaleni!

Hyrje Në Steampunk

Steampunk është një nën-zhanër i trillimeve shkencore. Shtë një kombinim i së kaluarës dhe së ardhmes, me një fokus në makinat me avull dhe çfarë do të kishte ndodhur në botë nëse ato do të vazhdonin të ishin teknologjia kryesore në dispozicion. Në universin steampunk, ju do të përshëndeteni nga stilet e modës dhe arkitekturës së shekullit të 19-të, ku burrat veshin kostume dhe jelekë dhe orë xhepi dhe gratë janë të veshura me korse dhe veshin funde me shtresa.

Por gjithashtu do të hasni topa me avull, anije ajrore speciale me avull, kompjuterë analogë dhe pjesë të trupit dhe përmirësime të bëra nga dhjetëra cogs, zinxhirë dhe rrota. Steampunk është një ekuilibër unik i epokës Viktoriane Britanike dhe periudhës Amerikane Të Perëndimit të Egër. Ka gunslingers, prostituta, taverna dhe bare dhe mjedise të ngjashme me shkretëtirën, të gjitha të mbështetura nga robotë të tmerrshëm me avull.

Karakteri Dhe Diversiteti I Ngërçit

Banger Lands 3 vjen me një shumëllojshmëri të karaktereve për të luajtur si. Ka babes nxehtë në korse lëkure me gjinjtë e tyre në ekran të plotë, gjuetarët dinjitoz bounty që nuk hezitojnë nga hipur kriminelët ata kapin, edhe shemales që gëzojnë ndyrë gratë e tjera të drejtë në mes të bare mbushur.

Ky grup lojërash nuk është për të dobëtit e zemrës. Ju nuk do të gjeni asgjë të zbutur ose vanilje në këto tituj. Banger Lands 3 ka skena ku një babe tattooed është fucked në gomar, ndërsa një audiencë shikon, seksi në grup në çdo cep, fantazitë përdhunim në të gjitha format e tyre. Dhe nuk po flasim vetëm për gratë që dhunohen, këtu. Jo, edhe burrat janë përdhunuar, me një zogth të nxehtë duke mbajtur një djalë poshtë si ajo dhunshëm jerks atë jashtë, ose një tjetër lidhur një djalë në një post para se të hipur trurin e tij jashtë.

Seksi i dhunshëm dhe seksi agresiv janë kudo, dhe nëse nuk jeni të gatshëm të shikoni gra të mbërthyera dhe të lidhura dhe të fucked brenda një inç të jetës së tyre, atëherë më së miri gjeni veten një lloj tjetër të lojës.

Dick Vajzat Dhe Tentacles Përfshirë

Ne kemi përmendur shemales, dhe në qoftë se vajzat e nxehtë me dicks janë gjë e juaj, ju do të gjeni shumë që në Banger Lands 3. Shemales pëlqen të qij gratë e tjera kudo që ata mund të, të jetë ajo në publik, jashtë, ose në privat. Një nga skenat tona të preferuara përfshin një shemale bending një vajzë mbi një countertop bar dhe ndyrë e saj në frontin e klientët e tjerë. Shemales tjera në kërkim në gjithashtu të marrë dicks e tyre jashtë dhe të fillojnë stroking veten, ndërsa ata shikojnë, dhe kjo është një situatë që ju nuk mund të humbas në.

Banger Lands 3 është bërë NË 3d, dhe ne jemi në frikë të cilësisë. Duke qenë se steampunk ka të bëjë me estetikën dhe vibrimin, sfondet dhe veshjet janë të dizajnuara në mënyrë perfekte, deri në detajet e fundit. Sapo të hyni brenda kësaj bote të smutit neo-Viktorian, do të harroni tërësisht pornografinë e rregullt.

Për sa i përket lidhjeve më të pazakonta, Në Banger Lands 3 do të gjeni gjithashtu versionin e vet të tentacle porn. Këtu, nuk është një përbindësh tentacle që po shkel një vajzë, por më tepër një robot. Ka gjymtyrë në formën e tentakulave, dhe ato mbushin çdo vrimë të një vogëlusheje të nxehtë, duke dridhur ndërsa e bëjnë këtë, dhe nuk është shumë kohë para se ajo të dridhet nga orgazma pas orgazmës.

Gameplay dhe Set-Up

Para se të hyni në platformën e duhur, Banger Lands 3 së pari do t'ju bëjë disa pyetje për të kontrolluar preferencat tuaja. Ju do të paralajmëroheni se lojërat përmbajnë lojë agresive, nënshtrim femëror, dominim dhe fetish të ngjashme, dhe ka edhe pyetje në lidhje me gjërat tuaja të preferuara për të parë dhe përjetuar në pornografi. E gjitha kjo ka për qëllim të sigurojë lojën më të mirë të mundshme.

Në këtë lojë, ju merrni për të përmbushur dhe qij karaktere kompjuterike të kontrolluara të gjithë ju pëlqen, dhe në zonën e anëtarit, ju mund edhe të angazhohen në akte seksuale me karaktere të luajtur nga njerëz të jetës reale. Banger Lands 3 është një mënyrë e shkëlqyeshme jo vetëm për të lënë të lirë dhe për t'u argëtuar (dhe orgazmat), por edhe për të takuar njerëz me mendje të njëjtë!

Një zhanër që është argëtues dhe një platformë që është enigmatike dhe e mbushur me përmbajtje porny, Banger Lands 3 është vetëm ajo që ju duhet të lëshohem pas një dite të gjatë dhe stresuese.

Review Pros

  • Vendosja E Steampunk
  • Karaktere Unike
  • Shemales
  • Fetishes Bollëk

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Skena Të Zbutura

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BangerLands3

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BangerLands3