Секс Емулатор

SexEmulator

Ако ви е здодевно од вообичаените видео клипови и порно слики што ги кликате на дневна основа, зошто да не поминете еден час или два Во Секс Емулаторот?

Звучи како да ви нудиме место во поставување на виртуелна реалност, уред каде што ќе ставите слушалки, можеби ќе легнете во столица како гејмер и ќе го истражувате целиот свет во вашиот ум. Иако ова за жал не е случај (сеуште), Секс Емулаторот сам по себе е револуционерна платформа.

Тоа е отворен свет тип игра која ви овозможува да ги исполни сите ваши најлуди фантазии кога станува збор за секс. Во Секс Емулатор, можете да ебете кој сакате, како и да сакате, и верувајте ни кога ќе кажеме дека нема да сакате да ја напуштите оваа игра во скоро време.

Концептот

'Да се имитира 'значи' да се имитира', и ова е токму она што се случува откако ќе влезете во Сексуалниот Емулатор. Овој универзум нуди имитација на реалниот живот, со малку порно вкус. Додека во реалниот живот ќе ви биде тешко да го ебам секое лице ви пристап во секоја дадена ситуација, луѓето во оваа игра се многу повеќе отворени за експериментирање. Секс Емулатор е за сите живеат вашиот најдобар живот, а тоа вклучува добивање пичка на секој агол, ако така сакате.

Главната работа во играта е да го изберете вашиот карактер. Можете да го дефинирате нивниот пол, изглед, тип на тело, се до најдобрите детали. Ја цениме способноста да ја прилагодиме големината на градите (од мали до масивни), како и големината на задникот и курот, ако вашиот карактер го има. (Дури и ако сте градење на навидум женски лик, играта ви овозможува да се стави дик на неа, што значи дека може да игра шемале без никакви проблеми.)

Вашиот карактер добива име, облека и костими опции, и тие се турка надвор во голема непознато, поставување на вашиот избор. Можете да изберете дали сте заинтересирани за стандарден свет како што е оној во кој живееме, или ако сакате фантазија, замоци, магични шуми и сите видови на необични суштества.

Порно Можности

Секоја личност што ќе ја сретнеш е слободна да те заебе или да те ебе, која и да ја посакаш. Секс Емулаторот има се: хетеросексуални односи, девојка на девојка акција, геј порно, шемале на жена, шемале на шемале, само кажи. Се што треба да направите е да отидете до ННС, да започнете разговор и да одберете дијалог кој ќе им даде најголема шанса да влезат во панталоните на измислената личност.

Што се однесува до фетишите што можете да ги истражувате: нема граници. Не, сериозно, ако ти текне нешто, Секс Емулаторот го има.

Можеш да почнеш со стандардните, како што е да избереш курва од улица и да ја ебеш во твојот автомобил или да имаш девојка за забава да ти го пуши курот во некој мрачен агол од некој клуб. Ако закажете состанок со лекар, шансите се дека можете да го свиткате вашиот лекар преку нејзиното биро, и ако ја посетите салата, можете да пробате широк спектар на позиции на опремата додека го ебете мозокот од вашиот личен тренер.

Овие се сите забавно и интересни, лесно да ви тешко, но ако сте во потрага за по екстремни сценарија, Секс Емулатор има вашиот грб тука, исто така.

ОД БДСМ До Чудовишта

Како и секоја порнична платформа вредна за сол, Секс Емулаторот исто така доаѓа со својот добар дел од БДСМ плеј-строј. Можете да пребарувате Нпц (компјутерски контролирани карактери) кои имаат склоност за понижување, мачење, болка, камшици и слични, и лесно можете да организирате цела игра на улоги со нив. Плесни ја девојката по лицето, преку задникот, цицките, камшикувај ја пичката. Натерај ја да ти го задави курот, притисни го вратот, еби ја додека виси од таванот.

Ако сакате да бидете под, сето ова и повеќе може да се направи на вашиот карактер, додека седите и лежерно дркајте на овие сцени.

За оние кои се во повеќе насилство и помалку согласност, БДСМ лесно може да еволуира во оживување на фантазијата за силување. Вашиот карактер може да избере нивната цел, киднапираат нив или да се пробие во нивниот дом, и ебам нив додека целта борби и вреска да се прости. Моќ игра е важна карактеристика во Секс Емулатор, и можете да ги тестираат своите граници колку што сакате.

Не можеме да ја заборавиме и фантастичната верзија на играта која ја спомнавме претходно. Тука, можете да го направите сето ова, но исто така имаат можност да ебам други видови. Џуџиња, орки и тролови и широк спектар на други хуманоидни и не-хуманоидни суштества - избираат да ги прошират отворени или да имаат чудовиште петел фунта во вашиот карактер одново и одново. А опциите се навистина бесконечни.

Играч На Играч

Во областа на член На Секс Емулатор (бесплатно!), имате можност да се запознаете со други играчи кои дојдоа да имаат некои порни забава исто како што направи. Вашиот карактер може да се зборува со нив, флертуваат со нив, и пред да го знаат, може да има виртуелен секс со вистинска личност.

Однапред организирајте ги деталите за вашата игра или едноставно одете каде што срцето (и дик) ве води. Не постои цел за Сексуалниот Емулатор. Нема победници и губитници. Наместо тоа, најважно е да ги живеете вашите најдлабоки, најмрачни желби и да доживеете неколку оргазми по пат.

Секс Емулатор е лесно да се постави, па дури и полесно да се игра. Нема сложени контроли, нема скриени трошоци, а квалитетот на дизајнот е надвор од овој свет. Благодарение на ова неверојатно 3д искуство, повеќе не мора да се грижите што ќе правите во слободното време. Едноставно отвори Секс Емулатор, започнете ја вашата игра и да се подготвени за некои стари добри виртуелни ебење!

Преглед На Добрите

  • Отворен Свет
  • Се Оди
  • Скроти Кинкс
  • Фантазија Силување
  • Персонализирани Знаци

Преглед Лошите Страни

  • Нема Конс

Повеќе Страници Слични На СексЕмулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексЕмулатор