World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Në rast se po pyesni Veten Nëse Bota E Whoreecraft ka të bëjë apo jo me lojën masivisht popullore World of Warcraft - ne jemi këtu për t'ju thënë se po, në fakt, po. Me titullin e këtij grupi lojrash, tashmë mund të mendoni se ato janë të përqendruara në pornografi brenda universit World of Warcraft që është i bollshëm me sfera magjike dhe krijesa të çuditshme, të gjitha duke pritur të qij njëri-tjetrin në mënyra të reja dhe emocionuese.

Bota E Universit Worldcraft

World of Warcraft është NJË MMORPG, që do të thotë një lojë masivisht multiplayer online me role, e cila ju tregon shumicën e asaj që duhet të dini për të. Në këtë lojë, ju zgjidhni një karakter për veten tuaj, dhe ju merrni për të zgjedhur në mes të racave të tilla si orcs, trolls, njerëzit, dwarves, kukudhët, dhe të tjerët. Ju vendosni se çfarë lloj aftësish ose aftësish do të ketë karakteri juaj. Më të zakonshmet janë magjistarët, luftëtarët dhe priftërinjtë, por ka shumë më tepër në dispozicion.

Me këtë karakter, ju keni vendosur për të eksploruar botën E WoW. Cilësimet e fantazisë janë të mëdha dhe shumë të hollësishme, dhe skenari premton fjalë për fjalë orë të panumërta argëtimi. Në udhëtimin tuaj, do të hasni krijesa të tjera fantazie, disa prej të cilave Janë Npc (karaktere jo-lojtar), dhe disa prej të cilave kontrollohen nga lojtarë të tjerë. Ju arrini të krijoni aleanca, të njihni të tjerët që ndajnë të njëjtat pasione dhe ju, dhe disa madje përfshihen në role brenda universit World of Warcraft.

Eshtë e panevojshme të thuhet, është e qartë pse kjo lojë është bërë kaq insanely popullore. Të gjithëve u pëlqen të pushojnë nga streset e jetës së përditshme dhe të zhyten në diçka krejtësisht të ndryshme. World of Warcraft është aq mrekullisht zhytës sa nuk do të vini re as sa kohë ka kaluar sepse do të jeni të zënë me përfundimin e kërkimeve tuaja, përmirësimin e ingranazheve tuaja dhe zhbllokimin e zonave të reja të hartës.

Uau Por Me Pornografi

Tani, duke qenë se kjo është një botë kaq fantastike, nuk është për t'u habitur që ndez imagjinatën. Në World of Warcraft, ju merrni për të përmbushur të gjitha llojet e karaktereve dhe të gjitha llojet e krijesave dhe monsters, dhe është e natyrshme që ndonjëherë të pyesni veten, "Huh. Çfarë do të ndodhte nëse ky orc i madh do të donte të qij këtë zonjë të vogël xhuxh?”

Këtu hyn Bota E Kurvërisë. Falë krijuesve të përkushtuar të këtyre lojërave pornografike fantastike, tani do të merrni një seri krejt të re pamjesh për të shijuar ndërsa jeni duke u larguar, të gjitha këto janë të dizajnuara në mënyrë autentike, ato gjithashtu mund të krijohen nga Vetë Blizzard Entertainment.

Një shënim i rëndësishëm këtu është se në të vërtetë nuk keni pse të luani apo edhe të njiheni me World of Warcraft origjinal për të shijuar homologun e tij porny. E tëra që kërkohet nga ju është të keni një preferencë për krijesat njerëzore dhe jo-njerëzore duke ndyrë në një larmi cilësimesh magjike dhe të botës tjetër, dhe do të jeni në gjendje t'i shijoni këto lojëra për ditë të tëra!

Pra, çfarë saktësisht përfshihet në Botën E Whoreecraft?

Kukudhët Dhe Monsters

Ju do të merrni për të parë një kukudh natë përkulur mbi nga një orc, një vrimë lavdie lloj vendosjen ku karaktere të merrni për të rrinë kar e tyre në një mur dhe qij kushdo që ndodh të jetë i lidhur me zinxhirë në anën tjetër, dhomat e torturës, cocks përbindësh-sized, orgji dhe grup seks, lezbiket ndarjen e një dildo, dhe shumë më tepër.

Personazhet që do të takoni janë kryesisht kukudhët e nxehtë, të ngushtë me veshë me majë dhe sy të ndezur, por ka edhe mundësi për të qij disa krijesa më pak tërheqëse, të tilla si orkët dhe xhuxhët. Ka edhe shembuj të kukudhët femra duke u fucked nga krijesa jo-humanoid.

Mënyrat E Lojrave Dhe Zgjedhja E Partnerit

Në Botën E Whoreecraft, ju merrni për të zgjedhur mënyrën e lojrave tuaj, nëse ju doni që ajo të jetë erotike, hardcore, ose me të vërtetë ekstreme. Ne këshillojmë duke filluar me erotik në fillim, dhe pastaj gradualisht ndërtimin deri në ekstrem, ku kinks do të keni cumming në kohë rekord.

Në fillim, ju gjithashtu merrni për të zgjedhur partnerin që ju së pari qij. Ekzistojnë katër mundësi, dhe e preferuara jonë është padyshim Kim, kukudhja me lëkurë të purpurt me flokë të gjatë që i bien në shpinë vetëm duke lypur të tërhiqet fort. Lojërat zakonisht përfshijnë nivelimin e një lloji, kështu që sapo të kaloni nivelin e parë, lehtë mund të ndryshoni partnerin tuaj dhe të zgjidhni diçka pak më perverse sesa një racë standarde humanoide.

Stili I World of Whoreecraft është i njëjtë me atë që gjendet në lojën origjinale. Gjithçka është krijuar në 3d, me vëmendje të jashtëzakonshme ndaj detajeve dhe paraqitjeve me cilësi të lartë. Lëvizjet e personazheve janë të gjalla, dhe ju do të kënaqeni veçanërisht me mënyrën se si gomarët dhe cicat kërcejnë dhe tunden kur i goditni me shuplakë. Nuk ka asgjë më të kënaqshme sesa të shikosh një gomar të fortë por me lëng të marrë një karin dhe të lëvizë ndërsa përplaset pa pushim.

Hardcore Fetishes

Kujdes se këto lojëra janë pak në anën hardcore. Ju nuk do të gjeni ndonjë seks vanilje këtu. Ne po flasim zinxhirë dhe kamxhikë, poshtërim dhe shkaktim dhimbjesh, si dhe dom dhe nën dinamikë. Sidoqoftë, nëse jeni të interesuar të shihni stomakun e dikujt që deformohet nga një karin përbindësh që përplaset në to, Atëherë Bota E Whoreecraft është padyshim vendi për të qenë.

Në zonën e anëtarësimit, do të gjeni edhe më shumë lojëra që do t'ju bëjnë të arrini karin tuaj edhe pse tashmë keni sperma të paktën disa herë. Bota E Whoreecraft ofron argëtim në një mori skenarësh seksi. Ju merrni për të eksploruar shtëpitë e errëta, të mprehta, birucat e pista, pyjet magjike, cottages cliffside dhe shumë vende të tjera në të cilat personazhet tuaj mund të qij lehtë.

Me gjithë atë që u tha, çfarë po prisni? Thjesht klikoni përmes disa pyetjeve të para dhe zgjidhni preferencat tuaja, dhe të fillojnë të luajnë! Bota E Whoreecraft e bën të lehtë për ju të luani me njërën dorë në miun tuaj dhe një tjetër në karin tuaj, kështu që nuk duhet të shqetësoheni se si do t'i bëni të dyja në të njëjtën kohë.

Nëse ju jeni të uritur për babes nxehtë kukudh duke marrë në cocks përbindësh, mos hezitoni të zhyten të drejtë në këtë botë fantazi E Kurvëri Dhe të shohim të gjitha kënaqësitë që ka në dyqan!

Review Pros

  • Krijesa Jo Njerëzore
  • Cilësimet E Fantazisë
  • Pasqyrim I Detajuar
  • Hardcore Kinks

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Skenarë Jo Fantazi

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WorldofWhoreCraft

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WorldofWhoreCraft