West Sluts

westsluts.tv

Zhytuni në botën e keqe dhe të ashpër të Perëndimit të Egër dhe dëshmoni se si është të qij një cowgirl të vërtetë duke luajtur Lojëra Sluts Në Perëndim! Kjo përzgjedhje është përqendruar rreth zhanrit Perëndimor, ku shkretëtirat janë të mëdha, pluhuri vërtitet në ajër dhe gunslingers drejtojnë amok. Nëse gjithmonë keni dashur të ngjitni karin tuaj në një vajzë të nxehtë që nuk mban asgjë përveç një kapele kauboj dhe një këllëf armësh rreth ijeve të saj, tani është shansi juaj!

Epoka E Perëndimit Të Egër

Ky zhanër i veçantë i trillimeve filloi në gjysmën e dytë të shekullit të 19-të, në atë që njihej si Perëndimi I Vjetër Amerikan. Tregimet Në Perëndimorët përqendrohen në një gunslinger specifik ose një kauboj i cili është stereo-zakonisht i veshur me një kapelë kauboj, një bandana, një jelek, një palë çizme kauboj me majë dhe që nuk del nga shtëpia pa revolverin ose pushkën e tij. Kaubojët ngasin kuaj, mbrojnë tokën dhe bagëtinë e tyre nga shkelësit, dhe pothuajse gjithmonë, pa dështuar, ekziston një lloj krimi i kryer gjatë komplotit.

Edhe pse Perëndimorët arritën kulmin e popullaritetit të tyre diku në vitet 1940 dhe 50, ju ende mund të shihni disa filma të vendosur në këtë zhanër edhe sot.

Por kjo shtron pyetjen, a ekzistojnë kauboj dhe kauboj të vërtetë?

Sigurisht që po!

Në zona të caktuara TË SH.b. a. - së, ka njerëz që zotërojnë ferma, që mbarështojnë bagëti, të cilët kërkojnë njerëz të aftë për të hipur në kuaj dhe duke u kujdesur për punët e përditshme. Sidoqoftë, këta kauboj dhe kauboj të ditëve moderne janë mjaft të ndryshëm nga paraardhësit e tyre. Ata mund të veshin një kapelë kauboj, por veshjet e tyre janë më shumë si diçka që ju do të vishni rregullisht. Ata zakonisht nuk mbajnë armë dhe sigurisht që nuk janë përgjegjës për sjelljen e kriminelëve mashtrues para drejtësisë.

Seksualiteti I Perëndimit Të Egër

Thënë kjo, Perëndimorët e ditëve të lashta ndezin imagjinatën, apo jo? Këto filma ishin të mbushura me gra feisty veshur në funde shtresa dhe me tits e tyre shtyrë deri dhe paraqitur në botë në një paketë të nxehtë busty. Gratë zakonisht ishin në rolet e pronarëve të tavernave, kurva, ose ndoshta vejusha që ishin të dëshpëruara për ta bërë heroin të ndihej mirë, qoftë edhe për një natë të vetme.

Për më tepër, kishte disa zonja që ishin vetë gunslingers. Këto ishin veçanërisht të këndshme, duke veshur jelekët dhe nxitjet standarde të kaubojve dhe duke përdorur një revolver përreth.

Është krejtësisht e natyrshme të mendosh se si këto heroina do të dukeshin të zhveshura, të përkulura mbi një bar dhe fucked pa kuptim. Në fund të fundit, trupat e tyre janë të aftë, të fortë dhe të mbushur me nevojë të papërpunuar. Ne ende nuk kemi parë një karakter të vetëm femër Perëndimore pa tits të mëdha, bouncy.

Epo, pikërisht këtu hyjnë lojërat West Sluts! Këto janë të dizajnuara për të bërë çdo fantazi Tuaj Perëndimore vijnë e vërtetë, nga ravaging një kurvë tavernë, ndërsa sluts shokët e saj të shikojnë për të detyruar veten në një cowgirl i cili nuk e di edhe se sa ajo dëshiron karin tuaj në gojën e saj. Megjithatë.

Zgjidhni Rolin Tuaj

West Sluts është e bollshme me lojëra të vendosura në Wild West, ku ju merrni për të zgjedhur se cili rol ju doni të luajnë. Ju mund të jeni sherifi lokal, një i jashtëligjshëm që është në arrati, ose ndoshta mund të jeni një gjahtar i mirësive që është përgjegjës për sjelljen e kriminelëve më të kërkuar. Me çdo lojë të re, ju lehtë mund të kaloni rolin tuaj në një tjetër, kështu që ju të merrni për të provoni të gjithë ata dhe të vendosë që një që ju pëlqen më të mirë.

West Sluts ofron histori interesante dhe gameplay të lehtë. Ju thjesht mund të tregoni dhe klikoni në rrugën tuaj përmes tyre, që do të thotë se ndërsa njëra nga duart tuaja është në miun, tjetra mund të pompojë karin tuaj pa problem.

Të gjithë titujt që ju shihni Në Sluts Perëndimore janë të dizajnuara në 3d. skenat janë realiste, nga rrugicat e mbushura me pluhur deri te shufrat prej druri, deri te zyrat e ngushta të sherifit dhe madje edhe qelitë e pista të burgut. Zonjat në ofertë për ju kanë personalitete të forta dhe kofshë edhe më të forta, dhe ata me padurim do t'i përhapin ato në momentin që thoni gjënë e duhur.

Lojë: Shoot Em Up Sluts

Loja jonë Personale E Preferuar West Sluts është ajo me titull Shoot Em Up Sluts. Në këtë histori, ju merrni për të luajtur mbrojtësin e një qyteti Të Vogël Wild West që është drejtuar nga jashtëligjshëm. Ka tre nivele, dhe detyra juaj është për të xhiruar numrin e kërkuar të jashtëligjshëm për të kaluar çdo nivel. Pasi ta bëni këtë, ju shpërbleheni me tre skena joshëse pornografike ku ju merrni për të qij tre cowgirls të ndryshme.

E para ju jep një blowjob, me sytë e saj të pafajshëm duke kërkuar deri si ajo merr tërë karin tuaj në gojën e saj. Ju merrni për të qij një të dytë kundër një mur, me tits e saj jashtë dhe duart përpiqen për blerje, dhe cowgirl tretë do të ngasin ju si një shenjë mirënjohjeje për të shpëtuar tavernë e saj të vogël.

Dobësitë e vetme Për Sluts Perëndimore që ne mund të them është se lojërat nuk ofrojnë ndonjë kinks hardcore. Ka lojë të ashpër dhe një seks agresiv, por nëse jeni në humor për diçka më shumë 'atje' për sa i përket fetisheve, atëherë ndoshta duhet të shikoni diku tjetër. Përveç estetikës Perëndimore me të cilën vijnë këto lojëra, vetë skenat e qij janë mjaft të zbutura.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se Sluts Perëndim nuk është një vend i mirë për të hov off për të, kur ju doni të relaksoheni me diçka të lehtë dhe të njohur. Thjesht zgjidhni që cowgirl ju doni të dështoj, të përfunduar një mision të thjeshtë për të fituar çmimin tuaj, dhe pastaj qij e saj deri sa të dy prej jush sperma! Ajo në ekran dhe ju në komoditetin e karriges tuaj, natyrisht.

Mendimet Përfundimtare

Ashtu si zhanri I filmit Perëndimor, West Sluts ofron një larmi historish për orë të panumërta argëtimi. Këto lojëra me cilësi të lartë vijnë me babes hot cowgirl që lypin të përdoren, dhe, nëse jemi të sinqertë, misionet e vogla që duhet të përfundoni paraprakisht janë gjithashtu argëtuese. Lojërat janë në thelb pak lojëra veprimi me shumë pornografi në mes, dhe nëse kjo tingëllon ashtu si lloji juaj i argëtimit, atëherë mos hezitoni të hyni në sit!

Edhe nëse preferencat tuaja qëndrojnë në qoshe më ekscentrike, Sluts Perëndimore mund të ofrojnë një ngrohje të mirë për t'ju bërë të vështirë dhe për të shkuar para se të kaloni në diçka më të vështirë për t'ju ndihmuar të përfundoni gjërat. Nxehtë cowgirl babes nuk do të ju lejojnë poshtë!

Review Pros

  • Render i shkëlqyeshëm 3d
  • Lopë Të Nxehta
  • Perëndimi I Egër
  • Gameplay Interesante

Rishikimi Cons

  • Seksi I Zbutur
  • Nuk Ka Hardcore Kinks

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts