VR Porno Lojra

vrstimulant.com

VR Porn Games është një koleksion i lojrave që do të bëjë që ju të ndiheni sikur ju janë transportuar në një realitet virtual të plotë të babes nxehtë duke pritur për të fucked vështirë. Këto lojëra ju çojnë nga zyra e mjekut në një qeli burgu, nga një qij i zbutur i dhomës së ndenjes në seks më të fuqishëm në burg dhe kudo tjetër në mes. Kudo që qëndrojnë preferencat tuaja, këto LOJËRA SEKSI VR i kanë të gjitha.

Prezantimi I Realitetit Virtual

VR është e shkurtër për realitetin virtual, siç mund ta keni menduar. Kjo përfaqëson një lloj teknologjie që ka qenë në rritje në dekadat e fundit, dhe veçanërisht vitet e fundit. VR ka të bëjë me krijimin e një universi të ndarë nga bota reale, të cilin e futni përmes një kufje VR dhe menjëherë ndiheni sikur jeni në një fushë krejtësisht të ndryshme.

Ndërsa është i madh në lojëra, VR gjithashtu ka përdorimet e tij në udhëtime, arkitekturë dhe dizajn, kujdes shëndetësor, marketing dhe shumë industri të tjera. Pasi të bëhet rrjedhë për pornografi dhe lojëra erotike, VR do të ndryshojë peizazhin siç e njohim ne dhe do të revolucionarizojë plotësisht idenë e LOJËRAVE SEKSUALE VR.

Sidoqoftë, fakti fatkeq është SE VR nuk është zhvilluar mjaftueshëm për të arritur atë fazë. Ne ende nuk kemi teknologjinë e nevojshme për të rrëshqitur thjesht në një palë syze VR dhe për të zgjedhur se kush duam të qij nga një listë e grave gjithnjë e më shumë fuckable. Kjo ndoshta do të ndodhë së shpejti, por jo ende.

Pra, e keqja e dukshme PËR LOJËRAT Pornografike VR është se këto nuk janë lojëra AKTUALE SEKSI VR. Sidoqoftë, ato nuk mungojnë në përmbajtje cilësore. Edhe pse nuk do të eksploroni ndonjë botë të re me të gjitha shqisat tuaja, këto LOJËRA SEKSI VR ende ju ofrojnë tërheqje dhe dizajn vizual të jashtëzakonshëm, ato që vështirë se do t'i gjeni diku tjetër.

Tituj Të Njohur

VR Porn Games vjen me tituj të Tillë si Fucked Up School, ku ju jeni një mësues i cili merr për të qij studentët e rinj kolegj, Duke Shkuar Të gjithë Rrugën ku ju qij një bombë bjonde, Më Ndihmoni Doktor ku ju jeni një mjek i cili përfiton nga pacientët e tij, Dhe Universi paharrueshme Palestër ku ju merrni për të qij nxehtë, pompohet-up babes palestër.

Këto janë lojëra TË rregullta VR XXX që shfaqin skenarë standardë që i keni parë tashmë shumë herë. Sidoqoftë, VR Porn Games gjithashtu ofron një numër lojrash speciale që përqendrohen në histori më të njohura dhe përfshijnë disa personazhe të famshëm.

Kështu do të hasni Edhe Grand Fuck Auto Me një lojë të ngjashme me atë Të Grand Theft Auto por me pornografi, Orgji Mutante Me femra mutante të etur Për Wolverine, Pastaj Call of Booty që është një version porny I Call of Duty, dhe ne nuk duhet të harrojmë Për Hard Knight Rises Ose Gotham Sluts. Në këto, Batman merr për të qij Catwoman, Poison Ivy, Dhe Harley Quinn, dhe ne nuk mund të them se cila skenë na merr më me brirë.

Rishikimi i lojës: Disiplina BDSM

Fetishet e tjera që duhet të gjenden kur ndërmerrni LOJËRA Pornografike VR janë seksi në grup dhe goditjet e bandave, fantazitë e përdhunimit, incesti (me theks në veprimin e nënës dhe djalit, të preferuarin tonë personal), pastaj dicks përbindësh dhe pornografi përbindësh, kaq shumë skenarë fantazie që nuk do të dini se çfarë të bëni me të, madje edhe

Një nga lojërat më të njohura është Disiplina BDSM, në të cilën ju merrni për të pasur një kafshë seksi tuaj. Ju mund ta vishni atë në latex dhe ta lidhni atë dhe ta mashtroni, dhe pastaj ta godisni gjithçka që dëshironi, në fytyrë, në gomar, madje edhe nëpër pidhin e saj. Pozicionet e qij këtu do t'ju bëjnë të pomponi karin tuaj në asnjë kohë, dhe detajet e dizajnit janë të mahnitshme. Ju nuk do të jeni në gjendje të ndaloni së vështruari atë rozë, duke ftuar pidhin gjatë gjithë kohës që po luani.

Hiperrealizëm

Të gjitha LOJRAT VR XXX janë bërë NË 3d. zonjat që përshkruhen kanë gjinj të mëdhenj, bel të hollë dhe gomarë me lëng. Ne jemi veçanërisht në frikë të cilësisë së lëvizjes, se si të gjitha shprehjet e fytyrës janë të sakta dhe realiste, dhe se si trupat curvy lëvizin ndërsa ju qij ato të papërpunuara. Ju thjesht do të duhet të luani disa nga titujt pa pushim, vetëm për të shijuar edhe një herë skenat e seksit. Ne me siguri nuk do t'ju fajësojmë.

Disa nga këto lojëra kërkojnë përdorimin e tastierës, si dhe një mouse, e cila mund të jetë pak shqetësuese në qoftë se ju jeni qëllim në jerking off, ndërsa ju të luajnë. Megjithatë, ju lehtë mund të kontrolloni këto për të marrë ju e vështirë, dhe pastaj të vazhdojë me lojëra që kërkojnë vetëm miun për të klikoni përmes, kështu që ju mund të bust një arrë në të njëjtën kohë.

Review Pros

  • 3d realiste
  • Gjinj Të Mëdhenj, Personazhe Të Famshëm
  • Moria E Rrëfimeve
  • Detaj I Pabesueshëm

Rishikimi Cons

  • Mund Të Ketë Nevojë Për Tastierë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me VRPornoLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito VRPornoLojra