VR Fuck Dolls

VRFuckDolls.tv

Vr Fuck Dolls është një vend lojë si asnjë tjetër. Ajo ofron përmbajtje me cilësi të lartë në kaq shumë kategori të ndryshme pornografike, për të mos përmendur trajtime të veçanta dhe kinks të shpërndara si karamele të shijshme për ju për të gjetur. Në këtë përzgjedhje, ju do të përshëndeteni me vajzat e nxehta duke u fucked në çdo vrimë dhe çdo pozicion të mundshëm, me skena të zbutura, të pritshme, por edhe ato që janë më hardcore. Ekziston edhe një personazh i famshëm ose dy (ose tre!).

Titulli i kësaj faqe INTERNETI ËSHTË Vr Fuck Dolls, dhe ka disa anë të mira për këtë dhe disa të këqija.

Hype E Realitetit Virtual

VR është e shkurtër për realitetin virtual, teknologjinë e ardhshme që po merr me shpejtësi jo vetëm industrinë e lojrave, por edhe shumë të tjerë, të tilla si arkitektura dhe dizajni, marketingu dixhital, kujdesi shëndetësor, arsimi dhe më shumë. VR ju lejon të transportoheni nga kjo botë e kësaj bote në një ku të gjitha fantazitë tuaja bëhen të vërteta. Pavarësisht nëse doni të fluturoni me një aeroplan, të ndihmoni në shpëtimin e botës nga një ushtri robotësh të ndjeshëm ose ndoshta të ndërtoni një anije kozmike, realiteti virtual është vendi që mund ta bëjë atë të ndodhë.

Qëndron në arsyen pse VR do të përshtatet pa mundim edhe me industrinë e pornografisë. Kur ky lloj hardueri zhvillohet mjaftueshëm, nuk ka thënë se çfarë skenarësh nuk do të ishit në gjendje të provonit, çfarë njerëzish nuk do të ishit në gjendje të qij dhe në cilat mënyra. Sapo VR të bëhet rrjedhë, ajo do të revolucionarizojë lojërat seksuale siç e njohim ne, dhe ndoshta do të ketë një numër të mirë njerëzish që nuk do të duan kurrë të largohen nga kjo botë fantazie e pussies pafund.

Tani, do të vini re se po flasim për një moment të paqartë të ardhshëm këtu. E vërteta është SE VR ende NUK është zhvilluar sa duhet që ne të qij chicks virtuale sa më shumë që ne duam, dhe kjo është arsyeja PSE Vr Fuck Dolls në fakt nuk përfshin LOJRA VR.

Lojëra Standarde Dhe Hardcore

Sidoqoftë, kjo nuk do të thotë që duhet të ndiheni të dekurajuar! KUKULLAT VR Fuck mund të mos jenë pornografia e realitetit virtual për të cilën keni shpresuar, por mbart një përzgjedhje të lojërave tepër realiste që nuk do të jeni në gjendje t'i merrni sa duhet. Ato nuk janë ndërtuar PËR VR, por ato janë ndërtuar që ju të hidheni ditë pas dite nëse dëshironi.

Vr Fuck Dolls ofron një shumëllojshmëri të pabesueshme të playthroughs. Ju keni ato standarde, ku ju merrni për të qij një mjek në zyrën e saj, një mësues shkolle në klasën e saj, një trajner personal në palestër dhe kështu me radhë. Këto janë të shkëlqyera për ngrohjen dhe mësimin me lojën.

Pas, do të hasni disa fetish më ekstreme. Nëse BDSM është gjëja juaj, ne rekomandojmë Lojën Disiplina BDSM, ku ju merrni për të qij një babe latex-veshur vështirë dhe të shpejtë. Ju keni mundësinë të godisni fytyrën e saj, cicat e saj, gomarin e saj, madje edhe të fshikulloni pidhin e saj, gjë që dëshironi të kurseni për finalen e madhe.

Lojëra Të Ashpra

Nëse ju pëlqen fantazitë e përdhunimit, ka shumë babes imagjinar që presin të rrëmbehen, të lidhur dhe gagged dhe të mbushur plot me karin. Vr Fuck Dolls ka lojëra që shfaqin dirty dungeons, dhoma të errëta dhe zinxhirë, si dhe kaq shumë lodra seksi që do t'i provoni për orë të tëra. Nuk mungon seksi i ashpër kur bëhet fjalë për këto histori.

Duke folur për rough, a keni provuar ndonjëherë pornografi përbindësh? ME KUKULLA VR Fuck, ju mund të sipërmarrje në botën fantastike të cocks gjigante dhe chicks pafajshëm qarë si ata marrin ato, stomachs e tyre duke u deformuar në çdo fut. Shikojnë si trolls dhe orcs dy herë dhe tri herë madhësinë e partnerëve të tyre pa mëshirë pound në gratë dhe mos harroni të unzip pantallona tuaj në këtë proces, si ju do të merrni të vështirë në sekonda të thjeshtë.

Personazhe Të Njohur

Brenda zonës së anëtarit TË VR Fuck Dolls, ka disa tituj që përfaqësojnë versione porny të personazheve dhe komploteve të famshme. Ju mund të hasni Në Lojën E Kurvave ose Në Botën E Whoreecraft ose ndonjë numër të Lojërave pornografike Overwatch që kjo faqe ka në dyqan. Në këto histori, ju mund të zgjidhni se cilat personazhe të qij, nëse doni të shikoni Daenerys thith një kar ose nëse preferoni cersei duke u fucked në gomar. Kukudhët janë fucked nga monsters, karaktere Të famshme Overwatch Si Mercy dhe Pharah janë përdorur dhe abuzuar, dhe ka një bollëk të blowjobs, footjobs dhe çdo punë të tjera pornografike që mund të imagjinoni.

2d Karikaturë Porno

Të gjitha lojërat që përmendëm deri më tani janë krijuar në 3d hiperrealiste. Sidoqoftë, nëse 2D është më shumë gjëja juaj, ekziston një gamë e gjerë e lojërave pornografike vizatimore për të zgjedhur gjithashtu. Vr Fuck Dolls ju jep mundësinë për të parë zonjat e famshme toon si Marge Simpson, Lois Griffin, Kim Mundur Dhe Disney Princeshat fucked çdo mënyrë, në çdo lloj të vendosjes. Ekziston edhe një dash i asaj loje familjare tërheqëse, ku Mund të shihni Bart duke ndyrë motrën E tij Lisa ose Chris Griffin duke u futur në Nënën E tij Lois.

Sigurisht, nëse keni fantazuar ndonjëherë për Ato Princesha Të Reja, Të ngushta Të Disney, Kukullat VR Fuck ofron mundësinë që më në fund të dëshmoni ato fantazi në veprim. E preferuara jonë personale është Pocahontas hipur në një kar në pyll dhe një treshe midis Belle, Jasmine dhe Tiana që nuk mund t'i humbisni.

Nënkategori Të Panumërta

Së bashku me gjithçka që kemi paraqitur këtu, ju gjithashtu do të gjeni pornografi specifike për racën, si gra të zeza të lakuara, vajza Të lezetshme Aziatike, si dhe seks homoseksual dhe të orientuar drejt lezbikeve. Shemales janë gjithashtu një kategori e rëndësishme, dhe në qoftë se ju pëlqen të shikuar vajzat me dicks fuck njëri-tjetrin, ju duhet të provoni një nga lojërat më të nxehta në këtë seksion Të quajtur Shokun tim.

Nuk ka fund për aventurat seksuale QË Vr Fuck Dolls ka në dyqan. Edhe nëse këto nuk janë lojëra të vërteta të realitetit virtual, përsëri do të transportoheni në sfera krejt të reja, fantazi apo jo, ku nuk ka asgjë tjetër përveç shthurjes, seksit, lëngjeve të pidhit dhe orgazmave.

Mos harroni të mbyllni derën para se të klikoni në faqen e internetit dhe të bëheni gati për orë të panumërta argëtimi porny ME KUKULLA QIJ VR!

Review Pros

  • Kinks Të Ndryshme
  • 3d DHE 2D
  • Personazhe Të Famshëm
  • Opsione Të Pafundme

Rishikimi Cons

  • Jo LOJËRA AKTUALE VR

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me VRFuckDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito VRFuckDolls