Lojëra Seksi Toon

cartoonstimulation.com

Në rast se keni menduar ndonjëherë Se si dukeshin Marge Simpson ose Lois Griffin në tifoz, Lojëra Seksi Toon është këtu për t'iu përgjigjur këtyre pyetjeve për ju! Me këtë grup të playthroughs emocionuese, ju merrni për të dëshmuar të gjitha karaktere tuaj të preferuar 2d fëmijërisë në të gjitha llojet e pozicioneve kompromentuese. Safeshtë e sigurt të thuhet se, pasi të keni hyrë këtu, fëmijëria juaj do të shkatërrohet në mënyrë efektive. Sidoqoftë, biblioteka juaj e pornografisë mendore do të fitojë një pjesë krejt të re të materialit për t'u larguar, kështu që gjithsesi nuk është aq shumë humbje.

Historia E Pornografisë Së Animacionit

Kur është fjala për animacion dhe pornografi, të dy kanë qenë të lidhur ngushtë shumë e shumë nga momenti animacion ka lindur, në fillim të shekullit të 20-të. Karikaturat e para të çuditshme dolën në 1924 dhe 1929, dhe publiku i rritur ishte i kënaqur që mori një mënyrë tjetër për të zgjeruar horizontet e tyre pornografike dhe për të eksploruar këtë botë krejtësisht të re të kënaqësisë seksuale.

Nëse jeni kurioz, karikatura e parë pornografike paraqiste një penis pa trup dhe testikuj që ndiqnin një grua para se ta ndyrë më në fund, e cila ishte atëherë, pak e pakuptimtë, e ndjekur nga një mi vizatimor që pallonte një mace. Safeshtë e sigurt të thuhet se edhe atëherë njerëzit ishin në lloje të çuditshme të erotikës.

Kjo është pikërisht arsyeja pse nuk duhet të ndiheni të vështirë për të pasur fantazi për personazhet vizatimorë që keni parë si fëmijë dhe/ose si adoleshent! Njerëzit janë qenie seksuale dhe si të tillë, ne jemi kuriozë për botën përreth nesh dhe shpesh na pëlqen ta shohim atë përmes një lente pornografike, veçanërisht nëse jemi të mërzitur dhe pa asgjë më të mirë për të bërë.

Nxehtë Imagjinar Babes

Soditja e ngjyrës Së thithave Të Kim Possibleshtë e mundur ose pikturimi I Borëbardhës duke u ndyrë nga një dildo janë vetëm nënprodukte natyrore të imagjinatës sonë aktive dhe nevojës sonë për çlirim seksual. Bukuria e kësaj është se të gjithë këta personazhe janë të trilluar. Edhe pse përmbajtja e tyre zyrtare është (kryesisht) e sigurt për fëmijët, ju nuk po bëni dëm duke fantazuar për ta në kokën tuaj. Mbi të gjitha, disa nga këta personazhe (përshëndetje, Princeshat E Disney!) janë thjesht shumë të nxehtë për të mos imagjinuar lakuriq dhe përhapur gjerë.

Burimet për pornografi vizatimor dhe lojëra seksi toon janë të pafundme. Çdo artist me një modicum aftësie mund të vizatojë një karikaturë seksi dhe ta ngarkojë atë në një faqe NË INTERNET MIQËSORE ME NSFW që publiku ta shijojë. Ka artistë të panumërt tifoz atje që specializohen në fandoms specifike dhe dybek jashtë imazhin pas imazhit të karaktereve të ndryshme ndyrë, gjiri dick ose duke bërë ndonjë gjë tjetër deliciously pista. Disa nga këta artistë madje e bëjnë atë falas!

Stilet E Sakta Të Toon

Sidoqoftë, duhet një lloj i veçantë talenti dhe pune e palodhur për të imituar me saktësi stilin origjinal të karikaturës që po bëni në pornografi. Kjo është ajo ku lojrat E Seksit Toon shkëlqen. Ky grup lojrash nuk do t'ju ofrojë asgjë tjetër përveç cilësisë më të lartë të artit, me të gjitha stilet origjinale të karikaturave të përsëritura me kujdes. Ju nuk do të jeni në gjendje të tregoni ndryshimin midis një karikaturë pornografike dhe gjëja e vërtetë - domethënë, derisa personazhet pornografikë të fillojnë të zhvishen dhe të arrijnë për ato lodra seksi.

Ndërsa mund të jeni pas një stili specifik vizatimor këtu, është e rëndësishme të theksohet se Lojërat Seksuale Toon janë shtëpia e versioneve pornografike të toons si The Simpsons, Family Guy, Futurama, Kim, Disney, Scooby-Doo dhe shumë më tepër. Këtu, nuk do të gjeni asnjë pornografi hentai ose anime dhe nuk do të gjeni ndonjë paraqitje komplekse 3d, pasi 2D është zgjedhja e stilit për të gjitha këto mundësi të bukura.

Vendosni Preferencat Dhe Zgjidhni Kinks

Pra, çfarë saktësisht ju pret Në Lojërat Seksuale Toon?

Ne shpresojmë që ju gjithmonë të kërkuar për të parë karaktere vizatimor duke u fucked kundër një mur, një grua animuar ndyrë një tjetër me një rrip-në, brendshme femrash sexy, seks publik, seks në natyrë, threesomes, dhe me të vërtetë çdo skenar çuditshëm ju mund të mendoni. Këto kategori run-of-the-mill të gjitha marrin një aromë të veçantë pasi të përfshijnë personazhet e animuar që keni parë kur keni qenë më i ri.

Pasi të hyni Në Lojëra Seksi Toon, duhet të vendosni disa nga preferencat tuaja. Ju përgjigjeni pyetjeve se kush do të preferonit të qij, Marge Simpson ose Lois Griffin, dhe nëse jeni apo jo në lojë agresive, dominim, nënshtrim femëror, seks ekstrem, seks në grup, fantazi dhe më shumë. Këto janë vetëm për të vlerësuar shijen tuaj dhe t'ju ofrojnë zgjedhjen më të mirë të lojërave të mundshme.

Gjatë playthroughs, ju do të keni një shans për të qij shumë e shumë çdo karakter cartoon ju mund të mendoni. Ka ato që kemi përmendur tashmë, Por Ju gjithashtu merrni për të parë Pocahontas hipur një kar, një treshe në Mes Belle, Jasmine, Dhe Tiana, Kim Mundur duke i dhënë një footjob në shkollë, Chris Griffin ndyrë Mom Lois Tij, Bart Simpson ndyrë mom Marge Tij dhe skenarë të tjerë ju me kënaqësi do të hov off për të.

Skenarët Ekstremë Dhe Hentai

Në rast se nuk ishte e qartë, Në Lojërat Seksuale Toon ka disa kinks më hardcore, të tilla si incesti, fantazitë e përdhunimit, përdorimi i lodrave seksuale dhe të ngjashme, por asnjë nuk është shumë ekstrem. Për pornografinë tentacle, dicks përbindësh dhe seksin e kafshëve, ju do të duhet të ktheheni në hentai, sepse nuk ka me të vërtetë asgjë aq të çoroditur sa hentai.

Sidoqoftë, nëse jeni të gatshëm të rizbuloni fantazitë tuaja të preferuara dhe të zhyteni në këtë univers të ngarkuar seksualisht të personazheve vizatimorë duke hequr shkëmbinjtë e tyre, do të keni një shpërthim absolut duke luajtur Lojëra Seksi Toon!

Tituj Tantalizues

Do të gjeni tituj të tillë Si Lois Doggy Style, Arabian Dream (Nga universi Aladdin), Wonder Woman: Anal Fuck (po, ka edhe lojëra vajzash komike, a mendonit se do të linin jashtë zonjat më seksi dhe më të këqija atje?), Belle Histori E Vërtetë, Lois dhe Donna Në Telashe, dhe shumë, shumë më tepër. Lojërat Seksuale Toon ju premtojnë orë dhe orë argëtimi, lojëra të lehta për t'u luajtur që do t'ju bëjnë të ledhatoni karin tuaj në sekonda.

Pra, çfarë po prisni? E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hyni në sit, t'i përgjigjeni disa pyetjeve të thjeshta për të filluar dhe të gjithë jeni gati për të kaluar pjesën më të madhe të ditës tuaj duke shfletuar babes sexy cartoon duke e marrë atë. Hidhni një sy përreth në çdo Gjë Toon Seks Lojërat kanë për të ofruar, dhe ju me siguri nuk do të ecin larg zhgënjyer.

Review Pros

  • Stili Autentik Toon
  • Lojëra Argëtuese
  • Nxehtë Cartoon Babes
  • Orë Argëtimi

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Kinks Ekstreme
  • Asnjë Hentai

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiToon

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiToon