The Game of Bone

TheGameOfBone

Ju duhet të pranoni se Loja E Kockave është një lojë fjalësh e zgjuar në titullin e lojës insanely popullore Të Froneve. Me këtë lidhje midis titujve, është e qartë se çfarë po ofron Loja E Kockave-një përvojë e paharrueshme e personazheve të ndyrë Të Game of Thrones!

A keni menduar ndonjëherë se si Duket Cersei ndërsa thith karin? Ose çfarë do të ndodhte nëse Cersei dhe Margaery Tyrell do të mbushnin me radhë karin E Tyrion në gojën e tyre? Tani nuk keni pse ta imagjinoni më! Në sajë të Lojës Së Kockave, visuals janë të drejtë atje për ju për të shijuar dhe jack off për sa herë që ju të ndjeheni si ajo.

Kurvat e Game of Thrones

Në këtë shumëllojshmëri të lojrave, ju merrni për të zgjedhur që partnerët tuaj qij janë, Cersei ose Daenerys (mos harroni ato tits pafytyrë Në Mbretëreshën E Dragons, hm?), dhe ka një numër skenarësh të ndryshëm në ofertë që ju të dështoni.

Loja E Kockave siguron treshe që përfshijnë Margaery, Daenerys dhe Cersei, orgji me katër ose më shumë personazhe, Cersei duke u ndyrë në çdo vrimë të disponueshme, pastaj një larmi kinks si seksi agresiv, dominimi, fantazitë e çdo lloji dhe, natyrisht, personazhe të famshëm që ju i njihni dhe i doni nga shfaqja.

Fantazi 3D

Stili i vetë lojërave është animacion 3d, jashtëzakonisht i detajuar dhe i dhënë mirë, ku do të ndiheni sikur jeni në mes të lojërave seksuale vetë. Loja E Kockave ofron një rezultat intensiv muzikor për të shoqëruar lojën, ashtu si shfaqja është e famshme për kolonën zanore të saj të jashtëzakonshme.

Sidoqoftë, edhe nëse nuk do të ishit adhurues i shfaqjes, nuk mund të mos mendojmë se do t'ju pëlqejë të klikoni nëpër linjat e historisë këtu, sepse kush nuk i pëlqen gratë e nxehta në ambiente fantazie? Skenat janë tepër realiste dhe në një mendje me botën e trilluar Të Westeros, dhe madje mund të pengoheni në një lojë të tipit strategji ku nuk ka të bëjë vetëm me pornografinë, por me luftën kundër armiqve në të njëjtën kohë.

Loja E kockave premton argëtim, zgjim, shumë të shtëna të pussies lagësht dhe karaktere të etur për të marrë fucked, të gjitha rregulluar mjeshtërisht në botën fantazi E Game of Thrones. Çfarë po pret? Pikiatë drejtë në!

Review Pros

  • Pasqyrim i shkëlqyeshëm 3D
  • Nxehtë Mori Gratë
  • Seksi Në Grup
  • Muzikë E Shkëlqyeshme

Rishikimi Cons

  • Mori Vetëm Tema

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone