Lojëra Porno për Adoleshencë

TeenPornGames

Këtu për të kënaqur nxitjet tuaja për pidhi të ngushtë të rinj janë Lojëra Pornografike Adoleshente, ku vajzat janë të nxehta dhe të etur për të kënaqur, dhe mjaft të vrullshme në sjelljen e tyre. Nuk ka rëndësi nëse ju vetë jeni i ri apo i vjetër; falë këtyre lojërave, ju merrni për të qij çdo zogth që dëshironi, nga nxitësi sexy në studentin e artit të vetmuar që fshehtas ka një ngërç mbytës. Eksploroni botë krejt të reja të adoleshentëve sensualë duke luajtur Lojëra Pornografike Adoleshente.

Le të jemi të vërtetë: kush nuk i pëlqen pidhi i freskët? Të shohësh një vajzë të hollë dhe të tonifikuar me vrimën e saj të pastër ende rozë të hapur për ty është një pamje për sytë e lënduar, dhe ne garantojmë që ju do të cumming në kohë rekord pa marrë parasysh se çfarë titulli ju zgjidhni nga Lojrat Pornografike Teen.

Për sa i përket vajzave që mund të bëni seks, në këto lojëra seksi, do të gjeni dy kategori kryesore.

Zogjtë E Egër Të Partisë

Së pari, janë vajzat e partisë. Ata janë të egër dhe pa kontroll, të gjithë në lidhje me alkoolin dhe të paturit e një kohë të mirë. Ata veshin mini fustane të ngushtë, taka të larta në qiell dhe nuk do të ndalen në asgjë për të marrë atë që duan. Vajzat e partisë janë të drejtpërdrejta, të paturp, dhe ata janë gjithmonë poshtë për diçka të çuditshëm.

Me një vajzë partie në Lojërat Pornografike Adoleshente, ju thjesht mund të rrëshqisni dorën lart në skajin e saj në mes të klubit, dhe ndoshta ajo nuk ka veshur as brekë, kështu që ju mund ta bëni me gisht atë menjëherë dhe atje. Historitë që rrethojnë adoleshentët e vrullshëm janë të panumërta dhe ju lehtë mund të zgjidhni se cilën vajzë dëshironi të qij më shumë.

Lojë: Argëtim Në Amsterdam

Një lojë që ne do të dëshironim të veçonim kur bëhet fjalë për argëtim seksi të lëshuar Është Argëtimi në Amsterdam. Këtu, ju luani një djalë që sapo ka mbërritur për pushimet e tij në Amsterdamin tejet të lirë. Brenda disa minutash nga marrja në hotelin tuaj, ju merrni tërhequr në një dhomë me një adoleshent të nxehtë bjonde, mezi mbi moshën ligjore, dhe ju merrni për të qij e saj në një shumëllojshmëri të pozicioneve.

Sidoqoftë, kënaqësia nuk ndalet këtu. Më vonë, kjo vajzë ju çon në një klub të pazakontë, ku dy njerëz qij në skenë ndërsa një audiencë shikon. Djali nënformon, dhe ju jeni zgjedhur ta zëvendësoni atë. Nëse seksi publik është një nga lidhjet tuaja, ju do të merrni një boner të madh nga shikimi i karakterit tuaj në një adoleshent të lakuar në një skenë të ngjashme me teatrin para një turme.

Virgjeresha Trope

Përveç vajzave të partisë, Në Lojërat Pornografike Adoleshente, ju gjithashtu mund të shkoni për adoleshentët më pak të etur, të cilat janë vajzat e pafajshme, ndoshta nerdy që nuk dinë shumë për seksin. Ata janë të ëmbël, të veshur në mënyrë konservative dhe të ndrojtur kur flasin me ju. Nëse i luani kartat tuaja siç duhet (nëse thoni të gjitha gjërat e duhura në opsionet e dialogut të lojës), mund t'i bëni ato të përkulen për ju, në mënyrë që të merrni një shije të asaj pidhi të paprekur.

E cila na sjell në një nënkategori të rëndësishme Të Lojrave Pornografike Adoleshente, e cila është e virgjër. A ka ndonjë gjë më të mirë se ngjitja e karit tuaj në një pidhi ku asnjë kar tjetër nuk ka qenë më parë? Paramendoni se ngushtësi, dripping lagur vetëm për ju, dhe një vajzë që është moaning, ndërsa duke u shfry nga karin tuaj. Ajo nuk do ta shikojë më seksin në të njëjtën mënyrë, dhe ju mund të largoheni me një përvojë se keni qenë e para që keni qij pidhin adoleshent.

Në Lojërat Pornografike Adoleshente, të gjitha vajzat që duhet të bëni seks janë adoleshente, por është e rëndësishme të theksohet se ato janë ende në moshë madhore. Për shkak të rregulloreve, edhe personazhet imagjinarë nuk lejohen të jenë të mitur në asnjë lloj përmbajtje pornografike, dhe Lojërat Pornografike Adoleshente sigurohen për këtë. Kështu që ju thjesht mund të uleni dhe të relaksoheni, dhe të shfletoni zgjedhjen tuaj të vajzave që janë në fund të shkollës së mesme dhe gati të fillojnë atë mënyrë jetese në kolegj.

Lojë: Fucked Up School

Duke folur për kolegjin, një nga lojërat tona të preferuara në Lojërat Pornografike Adoleshente mund të gjendet në zonën e anëtarit. Titulli Është Fucked Up Shkollë, dhe këtu, ju jeni një mësues i cili është i njohur për të qenë një njeri i zonja. Me kaq shumë adoleshentë të nxehtë rreth jush, kush mund t'ju fajësojë? Këto busty, vajzat joshëse clamor për vëmendjen tuaj në klasë dhe të gjithë ju duhet të bëni është të zgjidhni që ju dëshironi të dështoj gjatë orarit të punës.

Në Fucked Up School, ju merrni për të kontrolluar se sa e vështirë dhe të shpejtë seksi është, çfarë ju dëshironi të bëni për teen keni zgjedhur. Çdo pozicion është i mbuluar në kënde të shumta. Thjesht mund të klikoni në atë që dëshironi të shihni më shumë, kështu që të merrni bileta të rreshtit të parë për shfaqjen më të mirë. (Këshillë Pro: ruani goditjen nga afër të pidhit adoleshent që merr karin për herë të fundit, pasi stimulimi shtesë do t'ju bëjë të sperma shpejt.)

Lëvizjet Realiste

Në Lojërat Pornografike Adoleshente, të gjitha lojërat bëhen NË 3d. Ndërsa 2d ka avantazhet e saj, nuk ka asgjë më realiste se zogjtë 3d që lëvizin si gjëja e vërtetë. Tits e tyre kërcej si ju qij ato, gomarët e tyre janë të fortë, por mishi kur ju shtrydh ato, dhe detajet janë të pabesueshme. Cilësi e flokëve dhe lëkurës dhe përshkrimi i saktë i pussies duke u fucked do të bëjë që ju të ndjeheni si ju jeni të drejtë në qendër të veprimit.

Të gjitha rrëfimet që hasni këtu janë të thjeshta dhe të lehta për tu kaluar. Përjashtimet janë ato me vajza që janë më të shishme kur bëhet fjalë për seksin, ku duhet të zgjidhni përgjigjet e duhura të dialogut për t'i bërë ato të hapin këmbët për ju. Megjithatë, loja e bën të lehtë për ju për të zgjedhur një të drejtë, dhe para se ju e dini atë, ju do të rrëshqitje në një pidhi teen me lehtësi.

Dobësitë e vetme për këtë koleksion të lojrave mund të jetë se nuk ka kinks ekstreme. Lojë e ashpër ose dominim është e vështirë të gjesh Në Lojërat Pornografike Adoleshente, kështu që mund të duhet të kërkosh ato fetish diku tjetër.

Sidoqoftë, nëse vajzat e reja dhe pidhët e virgjër janë ato që ju po kërkoni, nuk ka sit më të mirë se Lojërat Pornografike Adoleshente!

Review Pros

  • Vajzat E Reja
  • Pussies Shtrënguar
  • Larmi E Madhe
  • Ngërç I Virgjër

Rishikimi Cons

  • Asnjë Lojë E Ashpër
  • Nuk Ka Kinks Ekstreme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraPornopërAdoleshencë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraPornopërAdoleshencë