Shemale Seks Lojra

trannystimulation.com

Nëse jeni të interesuar në marrjen vajzë në veprim vajzë deri në një nivel, pse nuk provoni Shemale Seks Lojra? Kjo nuk është loja juaj klasike lezbike, ku ju rri duarkryq dhe të shikojnë dy chicks nxehtë të bërë jashtë, përkëdhel njëri-tjetrin dhe thith në nipples njëri-tjetrit para se të marrë nga një dildo ose një rrip-në dhe përpjekje për të kapur ato orgasms. Jo, Shemale Seks Lojra ofron një nënkategori krejt të re të pornografisë, ku babes nxehtë vijnë me dicks e tyre, të përkryer i përshtatshëm për të ndyrë miqtë e tyre lady.

Përkufizimi Shemale

Shemales janë individë që duken si gra në shikim të parë. Ata kanë cica, fytyra të bukura, bel të hollë dhe gomarë me lëng, por me një tipar të vogël anatomik që është i ndryshëm - ata gjithashtu kanë një karin. Shemale është një term për të përshkruar një grua transgjinore ose këdo që ka organe seksuale mashkullore ndërsa shfaqet femër në sipërfaqe.

Kjo do të thotë që, po, shemales ekzistojnë në botën reale.

Sidoqoftë, Lojërat Seksuale Shemale ofrojnë një version tjetër të shemale, ku një person me pamje femërore mund të ketë në të vërtetë organe seksuale femërore dhe mashkullore. Ajo mund të jetë e pajisur me një kar dhe pastaj një pidhi të drejtë nën të, duke e bërë atë të përsosur për kaq shumë lloje të ndryshme të seksit.

Kinkiness E Shemales

Tërheqja e pornografisë femërore është e rrënjosur në faktin se është e çuditshme, e çuditshme dhe se sinqerisht nuk lodhemi kurrë duke parë mënyra të reja në të cilat gratë kënaqen me njëra-tjetrën. Në vend që të kaloni nëpër skenarët tipikë të ngrënies së pidhit, prekjes dhe më pas të luani me një lodër seksi, ju kënaqeni duke parë një grua duke thithur karin e një tjetre, pastaj hipni në të sikur të mos ketë nesër.

Ju nuk duhet të jeni anëtar i komunitetit trans për të shijuar Lojërat Seksuale Femërore. Duke pasur parasysh që të gjithë personazhet që hasni në lojëra janë të trilluara, ju mund të relaksoheni dhe të hidheni në fantazitë tuaja më të egra pa asnjë faj apo turp, pasi nuk po lëndoni askënd në proces.

Të kesh një preferencë për skenarët e pazakontë dhe pornografinë joortodokse është një pasojë e natyrshme e mendjeve tona kurioze dhe nuk ka asnjë arsye që nuk duhet të argëtohesh me lidhjet e tua.

Personazhe femra ose Femra

Pra, çfarë mund të presësh nga Lojërat Seksuale Femërore?

Në shumicën dërrmuese të këtyre, ju duhet të zgjidhni nëse doni të merrni rolin e një vajze të rregullt apo një shemale. Nëse ju jeni një vajzë, ju merrni për të hipur një shemale, thith kar e tyre ose të fucked nga ata në pozicione të ndryshme, dhe në qoftë se ju jeni shemale ju merrni për të bërë ndyrë, qartë. Ka edhe lojëra me shemale në skena shemale, ku ata marrin kthehet ndyrë njëri-tjetrin dhe duke mbuluar njëri-tjetrin në sperma.

Cilësimet janë kryesisht të zbutura, në kuptimin që nuk ka shumë kinks hardcore. Ndoshta do të ketë ndonjë lojë të ashpër ose një treshe ose dy - ka një goditje të shkëlqyeshme të një shemale duke u dhënë një marrje në gojë dy të tjerëve në të njëjtën kohë - por në përgjithësi, nuk ka pornografi ekstreme pasi kategoria shemale tashmë konsiderohet mjaft e çuditshme.

Skenarët E Fantazisë Dhe Botës Reale

Ju do të dëshmoni një vogëlushe të nxehtë me një fustan rozë të pakët duke e çuar karin e saj në një tjetër, një kukudh femër me një kar që përkulet mbi një tjetër në një pyll magjik, një femër bibliotekare që urdhëron një klient femër të lëpijë karin e saj sepse ajo kishte humbur një afat. Ekziston një larmi cilësimesh fantazie me kukudhët, zanat, shtrigat, princeshat dhe gladiatorët femra, por edhe skena më të rregullta që përfshijnë një zyrë mjeku, një klasë, bibliotekën e përmendur më parë dhe më shumë.

Jini të sigurt se të gjithë personazhet Në Lojërat Seksuale Shemale, shemale dhe femra njësoj, janë jashtëzakonisht të nxehtë dhe të etur për seks dhe për të kënaqur njëri-tjetrin.

Në zonën e Anëtarëve Të Lojrave Seksuale Shemale, ju do të zbuloni opsione që do ta bëjnë kokën tuaj të rrotullohet. Gameplays vetë janë të lehta që nga krijuesit e dinte se ju do të luajnë ata me një dorë në kar tuaj. Një mouse është e gjitha që ju duhet për të marrë me shumicën e këtyre, të cilat do të bëjnë jerking off se shumë më e lehtë.

Lojë: Shoku Im I Dhomës

Ne duhet të veçojmë lojën E quajtur Shoku im I Dhomës, një nga lojërat seksuale më të vlerësuara shemale. Në këtë histori, ju jeni një i diplomuar në kolegj i cili po paketon gjërat e saj dhe po largohet për një jetë të re jashtë kampusit. Ju keni ndarë konviktin tuaj me një vajzë tjetër dhe jeni të trishtuar që po e lini atë. Sidoqoftë, në mëngjes të dy supozohet të largoheni, zbuloni se shoku juaj i dhomës dhe shoku më i mirë, një kokë e kuqe e nxehtë, në të vërtetë ka një kar!

Pas befasisë fillestare dhe konfuzionit, ajo ju ofron të prekni karin e saj, ta lëpini dhe të luani me të, dhe këtu fillon argëtimi. Në Shokun tim, ju shihni një shemale ndyrë mikun e saj më të mirë në shtrat nga shumë kënde të ndryshme dhe të ngushtë-ups. Big tits janë kërcim, kar shemale është i madh dhe shtrihen jashtë pidhi ngushtë, dhe roommates janë të qartë shijuar lojën e tyre. Ka disa pozicione të ndryshme që ju të provoni, dhe secila prej tyre është më e mirë se e fundit.

Mos humbisni në momentin kur shemale cums në të gjithë fytyrën e mikut të saj pasi ajo është me të vërtetë një pamje të ja.

Realizmi 3D

Në Lojërat Seksuale Femërore, nuk ka animacione 2d ose aktorë të jetës reale. Gjithçka është krijuar NË 3d, dhe duhet të themi se cilësia është e jashtëzakonshme. Nuk ka rëndësi se në çfarë lloji të konfigurimit të kompjuterit po e ekzekutoni, loja e lojës do të jetë e qetë dhe pa vonesë, dhe vetë lojërat nuk do të marrin shumë kohë për t'u ngarkuar. E vetmja gjë që ju nevojitet është një shfletues interneti i një lloji dhe disa orë të lëna mënjanë në mënyrë që të mund të masturboheni me përmbajtjen e zemrës suaj.

Ndërsa vajzat ndyrë njëri-tjetrin me lodra është sigurisht joshës dhe diçka që ne të gjithë si për të parë, ka një lloj të veçantë të kënaqësisë pista kur një ose më shumë nga vajzat ka një kar. Convenientshtë i përshtatshëm, është i çuditshëm dhe të shikosh një vajzë tjetër duke u qij veten në karin e shoqes së saj shemale është diçka që nuk do ta harrosh për një kohë.

Bëhuni gati për orë të tëra argëtimi seksi me Lojërat Seksuale Femërore. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni titullin me të cilin do të filloni së pari, dhe pjesa tjetër do të vijë natyrshëm. Kënaquni!

Review Pros

  • Vajzat Me Dicks
  • Cilësime Të Ndryshme
  • 3d Me Cilësi TË lartë

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Hardcore Kinks
  • Vajzë Vetëm Për Vajzë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me ShemaleSeksLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito ShemaleSeksLojra