Sex Slave Games

SexSlaveGames

Falë botës së shijshme Porny Të Lojërave Të Skllevërve Seksualë, tani ju gjithashtu merrni për të përjetuar se si është të kesh dikë plotësisht në mëshirën tënde seksuale. Pa dëmtuar në të vërtetë një person të vërtetë në proces, domethënë. Lojërat E Skllevërve seksualë ju lejojnë të përdorni, abuzoni dhe luani me çdo numër grash të ndryshme dhe nuk do të besonit shumëllojshmërinë e veprimeve që mund të kryeni në skllevërit tuaj më të sjellshëm.

Fantazitë Tuaja Të Preferuara Në Një Vend

Ndërsa në jetën reale skllavëria seksuale është kundër ligjit, falë kësaj përzgjedhjeje të gjerë të lojërave pornografike të skllevërve, asgjë nuk po ju ndalon të kënaqeni me fantazinë tuaj të preferuar. Ju merrni për të dëshmuar gratë lidhur dhe gagged dhe lidhur deri në litarë dhe lidhur me zinxhirë në mure dhe shtretër dhe çdo numër të settings alternative. Ata janë të frikësuar dhe duke qarë dhe detyra juaj është t'i detyroni ata të nënshtrohen dhe t'i 'thyejnë' në mënyrë që ata të përkulen në çdo tekë tuaj.

Në Lojërat E Skllevërve Seksualë, ju duhet të luani disa histori të rregullta, si gjetja e vetes në një birucë me një vogëlushe të lidhur me cicat dhe pidhin e saj dhe një sërë lodrash për t'u përdorur mbi të, por gjithashtu mund të gjeni pjesën tuaj të drejtë të lojërave fantastike.

Nuk ka asgjë më të nxehtë sesa të kesh një përbindësh të madh, të shëmtuar me një karin gjigant që përplaset në një vajzë që nuk mund të shpëtojë, duke e bërë atë pa dëshirë të sperma pa pushim. Këto skenarë fantazie përfshijnë gjithashtu princesha të pafuqishme që mendojnë se mund të blejnë rrugën e tyre për të dalë nga skllavëria, kukudhët seksi, magjia e të cilave nuk mund t'i ndihmojë më, dhe një gamë të tërë zonjash fantazie të ndërtuara mirë dhe të forta që nuk do të jeni në gjendje të merrni mjaft.

Skllevërit Hentai

Një zhanër i veçantë i lojërave të skllevërve janë lojërat e skllevërve hentai. Këto janë frymëzuar nga stili i famshëm japonez anime dhe janë në thelb toons anime me aromë pornografike. Hentai është i shkurtër për' hentai seiyoku', që do të thotë'dëshirë seksuale perverse'. Lojërat e skllevërve hentai që do të hasni këtu janë padyshim ato.

Jo vetëm që vajzat e pafajshme anime qajnë për mëshirë, por ato përdoren gjithashtu në disa mënyra tërheqëse. Një nga skenat tona të preferuara është një vajzë e lidhur në të katër cepat e një shtrati, këmbët dhe krahët e shtrirë gjerë. Si pronar skllavi, ju merrni për të lëpirë pidhi e saj rozë, dripping, për të qij atë me gishtat tuaj ose një lodër seksi, dhe në fund të fundit rrinë kar tuaj brenda saj dhe kile në të derisa të arrini kulmin tuaj.

Kur bëhet fjalë Për Lojërat E Skllevërve Seksualë, qielli është kufiri. Madje ka skenarë që përfshijnë mjeshtra skllevër femra që abuzojnë me skllevërit e seksit femër, dhe kjo në vetvete është një pamje për t'u parë. Një skenë që bie në sy është ajo e një bjonde busty lidhur me një post dhe gagged me një top gag, ndërsa mjeshtri i saj fucks e saj me një rrip-në nga prapa. Ne jemi të sigurt që nuk do të jeni në gjendje ta harroni atë për një kohë.

Dizajn i avancuar 3d

Ne përmendëm se si ka tituj hentai për të zgjedhur, por sigurohuni që ka edhe stile më realiste. Në fakt, shumica e lojërave pornografike të skllevërve bëhen NË 3d, që është një plus i madh në librin tonë.

Arsyeja për këtë është se skenat 3d në Lojërat E Skllevërve Seksualë janë bërë tepër mirë. Aq mirë sa do të dyshonit se një ose më shumë nga kompanitë e famshme të dizajnit të lojërave janë pas tyre. Shprehjet e fytyrës janë të dukshme, ka edhe cilësi të lëkurës, flokët, rrobat, dhe as nuk na merrni filluar në të shtëna realiste të dicks rrëshqitje në pussies dhe gomarë dhe të shtënat sperma në të gjithë tits të mëdha. Me të vërtetë, kur bëhet fjalë për estetikën vizuale, asgjë nuk mund t'i mundë Lojërat E Skllevërve Seksualë.

Koha E Lehtë E Lojës

Për sa i përket lojës, shumica dërrmuese e titujve janë lojëra të thjeshta pikësh dhe klikimesh. Kur jeni duke luajtur diçka aq të nxehtë sa kjo dhe i gjithë fokusi juaj është se si skllavi juaj dridhet kur i fshikulloni gomarin, askush nuk ka nevojë për kontrolle të komplikuara për t'i shpërqendruar ata. Koha juaj e lojrave dhe koha e pushimit do të shkojnë pa ndërprerje, pasi do të jetë e lehtë të kaloni nëpër lojë vetëm me përdorimin e miut.

Nëse jeni të shqetësuar nëse këto lloj lojërash janë të përshtatshme apo disi 'të lejuara', ne jemi këtu për t'ju siguruar se nuk keni asgjë për t'u shqetësuar. Lojërat E Skllevërve seksualë përshkruajnë seks agresiv, fantazi përdhunimi, seks në grup, si dhe disa lloje të tjera të pornografisë jokonvencionale, por ato shfaqin vetëm personazhe imagjinarë. Si i tillë, ju nuk po lëndoni askënd duke hequr shkëmbinjtë tuaj për të ndyrë një vajzë 3d me dorezën e kamxhikut tuaj, dhe thjesht duhet të relaksoheni dhe të shijoni udhëtimin.

Gjërat e nxehta dhe të paharrueshme që përjetoni në Lojërat E Skllevërve Seksualë janë vetëm midis jush dhe kompjuterit tuaj.

Zgjidhni Skllavin Tuaj

Pasi të klikoni në lidhjen për në faqen e internetit, do t'ju bëhen disa pyetje. Këto kanë për qëllim të sigurojnë që të jeni në rregull me llojin e përmbajtjes që do të gjeni në lojëra dhe t'ju pyesin për preferencat tuaja. Ju merrni për të zgjedhur një skllav fillestar, dhe sinqerisht nuk është e lehtë të zgjedhësh midis një zeshkane krejtësisht të zhveshur të veshur me një jakë dhe një zinxhir dhe një flokë të kuq që i ka kyçet e lidhura fort pas shpinës. Gjëja e rëndësishme është, cilindo që zgjidhni, lehtë mund t'i ndërroni skllevërit më vonë.

Jo vetëm kaq, por ju gjithashtu mund të grumbulloni më shumë se një skllav përmes lojës tuaj dhe të ktheheni te ato të preferuara sa herë që ju godet gjendja shpirtërore.

Nëse thjesht po mërziteshit nga e gjithë përmbajtja pornografike e vaniljes që është atje, Lojërat E Skllevërve Seksualë janë këtu për të shpëtuar. Kjo do t'ju ofrojë orë dhe orë të tregimeve hardcore, duke e bërë çdo fetish tuaj të vijë në jetë. Mos harroni të shfletoni seksin skllav përbindësh, seksin skllav hentai dhe kategoritë e seksit skllav BDSM gjithashtu.

Nuk ka një titull të vetëm në këtë koleksion që do t'ju lërë indiferentë, dhe ne garantojmë se do t'ju pëlqejë të shikoni nëpër skenarë të ndryshëm dhe të shihni se çfarë lloj gëzimi brutal ju sjell klikimi tjetër. Kështu që uluni, ngrini këmbët lart dhe nxirrni karin tuaj dhe kënaquni!

Review Pros

  • Nxehtë Seks Skllevër
  • Hardcore Kinks
  • Përbindësh Seks
  • Hentai Seksi
  • Pamje Realiste

Rishikimi Cons

  • Vetëm Seksi I Ashpër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SexSlaveGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexSlaveGames