Lojëra Seksi Shtatzënë

pregnantstimulation.com

Shtëpia e një ngërçi shumë specifik, Lojërat Seksuale Shtatzëna ofron një vështrim në botën e barkut të fryrë dhe nënave të ardhshme me brirë që presin që ju t'i qij ato të papërpunuara. Në rast se ju nuk keni mundësi për të qij një grua shtatzënë në jetën reale (sepse le të përballen me atë, jo shumë njerëz e bëjnë), ky vend është e përkryer për ju që të vijnë në, rri duarkryq, dhe hov off për këto të mëdha, vajzat etur kërcim në cocks.

Ngërçi I Shtatzënisë

Ndërsa nuk ka pasur ndonjë studim të caktuar se pse njerëz të caktuar preferojnë gratë shtatzëna të ndyrë, ka diçka për të thënë në lidhje me instinktin parësor. Njerëzit janë krijesa seksuale, të programuara për t'u riprodhuar, dhe kështu pjelloria është një pjesë e madhe e mendjes sonë nënndërgjegjeshëm, pavarësisht nëse jemi të vetëdijshëm për këtë apo jo. Duke parë një vajzë dukshëm shtatzënë, me barkun e rrumbullakosur dhe gjoksin e saj të rëndë, zgjon një dëshirë primare tek çdo burrë dhe ne nuk mund t'ju fajësojmë që dëshironi të kënaqeni me këto fantazi.

Për të mos përmendur detajet që zonjat shtatzëna janë tejet të eksituar. Pussies e tyre bëhen më të lëngshme, dhe sa më të mëdha të bëhen aq më shumë duan të pallohen si rezultat i koktejit të fuqishëm hormonal që trupat e tyre po prodhojnë.

Dhe le të ju them, nuk ka vajza hornier shtatzënë se Sa Në Lojrat E Seksit Shtatzënë.

Set-Up Lojë

Para se të hyni në sit, do të hasni në një pyetësor që ka për qëllim të vlerësojë shijet tuaja dhe fetishet tuaja, kështu që ju të gjeni vetëm opsionet më të mira të lojës sapo të hyni brenda. Ju u përgjigjeni pyetjeve të moshës, gjinisë, asaj që ju pëlqen, nëse jeni në rregull me seksin agresiv, fantazitë e përdhunimit, seksin në grup dhe të ngjashme.

Në fillim, ju duhet të zgjidhni partnerin tuaj seksual. Ju mund të përcaktoni pamjen e saj, ngjyrën e flokëve të saj dhe madhësinë e gjinjve të saj. Një tipar i zoti këtu është se ju gjithashtu mund të vendosni se sa larg do të jetë ajo; nëse ajo mezi po tregon, ose nëse tashmë është afër datës së saj të caktuar. Sapo të hyni Në Lojërat E Seksit Shtatzënë, partneri juaj i personalizuar më parë do t'ju presë në linja të shumta tregimesh të kuruara me kujdes për t'iu përshtatur preferencave tuaja.

Përzgjedhja E Storylines

Lojrat E Seksit Shtatzënë vijnë me një shumëllojshmëri të gjerë të shfaqjeve për ju që të zgjidhni.

Së pari, ekzistojnë opsionet standarde. Ju jeni burri i lumtur për të qij gruan e tij shtatzënë; ju jeni burri i lumtur për të qij zonjën e tij shtatzënë; ju jeni mjeku ndyrë pacientin e tij shtatzënë; ju jeni fqinji që i pëlqen të fus kar e tij në gojën e fqinjit tuaj shtatzënë. Këto janë të ashtuquajturat skenarë 'të jetës reale', dhe shumica e titujve në Lojërat Seksuale Shtatzëna i përshtaten këtij përshkrimi. Ata janë të lehtë për të luajtur dhe për të siguruar material të mirë hov-off.

Sidoqoftë, nëse shijet tuaja janë të prirura drejt hardcore, patjetër që duhet të gërmoni pak më thellë dhe të mos hezitoni të shikoni titujt më ekstremë.

Në Lojërat E Seksit Shtatzënë, nuk duhet të jesh i mirë me shokun tënd të qij shtatzënë. Ju mund ta godisni me shuplakë, ta fshikulloni, ta pështyni, ta fusni përreth. Ju mund ta lidhni atë në çdo mënyrë që dëshironi, ta lidhni atë në një mur, në një tavolinë, të shtrëngoni thithat dhe pidhin e saj. Në një mjedis të ngjashëm me birucë, një lojë BDSM ju lejon t'i shkaktoni dhimbje vajzës shtatzënë, ta bëni atë të ankohet dhe të bërtasë dhe madje ta lini të pallohet nga një makinë e ndyrë.

Bukuria e kësaj faqe është se të gjitha gratë shtatzëna që po përdorni (dhe abuzoni) janë të trilluara, dhe kështu nuk keni pse të shqetësoheni nëse po lëndoni apo jo dikë.

Skenarët E Dhunshëm

Ndërsa shtatzënia zakonisht shoqërohet me një kohë të lumtur në jetën E dikujt, në këto Lojëra Seksuale Shtatzënë, asgjë nuk po ju ndalon të luani një ose dy lojë që është pak më pak e gëzueshme.

Nëse incesti është gjëja juaj, shikoni se si një baba fucks vajzën e tij shtatzënë, ose se si një djalë impregnon nënën e tij. Vëllezërit e motrat nuk duhet të kenë fëmijë, por madje mund të luani një lojë ku jeni vëllai që bëni një fëmijë me motrën tuaj.

Në këto lojëra, gratë shtatzëna mund të përdhunohen dhe torturohen, të përdoren për të gjitha llojet e eksperimenteve, dhe ju merrni për të kontrolluar të gjitha këto.

Laktacioni dhe Ngërçet E Lindjes

Mos u habitni nëse, ndërsa jeni duke ndyrë një zogth shumë shtatzënë, gjinjtë e saj të mëdhenj fillojnë të rrjedhin qumësht. Me ngërçin e shtatzënisë zakonisht vjen ngërçi i laktacionit, dhe nëse jeni ai që ju pëlqen të shikoni driblimin e qumështit të bardhë nga thithkat e ngritura, Lojërat Seksuale Shtatzëna do të bëhen shpejt vendi juaj i preferuar në internet. Para se të pyesni, po, personazhet tuaj patjetër kanë mundësinë të thithin ato gjinj që rrjedhin, duke pirë të gjithë qumështin.

Së bashku me laktacionin vjen mundësia e lindjes. Në disa nga lojërat, ju merrni për të qij një grua të drejtë në datën e saj të caktuar, ose pranë saj gjithsesi, dhe ju mund edhe të shkaktoj një lindje. Kjo është veçanërisht e vërtetë në lojërat ku gruaja shtatzënë përdhunohet ose abuzohet në asnjë mënyrë. Nëse pamja e pussies që shtrihet e hapur ndërsa gruaja po përpiqet të shtyjë një fëmijë është ajo që ju largon, sigurohuni që të mos i kaloni këto lojëra.

Personazhe Të Famshëm

Së fundmi, Në Lojërat Seksuale Shtatzëna, mund të hasni në një ose dy fytyra të njohura. Personazhe të famshëm imagjinarë si Lara Croft, Elsa nga Frozen dhe çdo numër heronjsh femra nga Overwatch gjithashtu mund të gjejnë rrugën e tyre këtu, të rrëzuar dhe të gatshëm për të hapur këmbët për ju. Ju madje mund ta gjeni veten duke u ndyrë Në Një Daenerys shtatzënë ose Cersei nëse zgjidhni lojën e duhur.

Lojërat seksuale shtatzëna premton orë dhe orë të gameplay titillating. Shikoni gjinjtë e mëdhenj që derdhen mbi barkun e rrumbullakët, qij zonjat e mëdha shtatzëna ndërsa lypin më shumë karin. Jini të ashpër me ta, qijini nga prapa ose kundër një muri apo edhe jashtë, duke rrezikuar që dikush të vijë përgjatë shtegut dhe t'ju kapë.

Këto lojëra vijnë jo vetëm me pamje me definicion të lartë, por edhe lojë të thjeshtë me pikë dhe klikim dhe tinguj që do ta bëjnë kokën tuaj të rrotullohet. Çdo vogëlushe shtatzënë vjen me grupin e saj të rënkimeve dhe klithmave, dhe nëse nuk doni që dikush të hyjë mbi ju, sigurohuni që të lidhni kufjet tuaja para se të filloni aventurën tuaj.

Kliko përmes për të marrë horniest, më pjellore fuck miqtë në dispozicion!

Review Pros

  • Të Mëdha Tits
  • Barkun E Rrumbullakët
  • Ngërçi I Laktacionit
  • Ngërçi I Lindjes
  • Impregnim

Rishikimi Cons

  • Vetëm Chicks Shtatzënë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiShtatzënë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiShtatzënë