Overwatch Porn Game

OverwatchPornGame

Ju duhet ta keni dëgjuar emrin më parë - Overwatch është një nga lojërat më të njohura me revole të personave të parë me shumë lojtarë aktualisht në treg. Nuk ka asnjë fëmijë, adoleshent apo të rritur që nuk ka dëgjuar ose ndoshta edhe e ka luajtur atë, pasi ofron orë të panumërta argëtimi.

Ndarja E Overwatch

Kjo lojë u lëshua për herë të parë në 2016 nga Blizzard Entertainment, kompania masivisht e suksesshme pas lojërave të tilla si Diablo, World of Warcraft dhe më shumë. Premisa E Overwatch është që ju të merrni për të zgjedhur një hero për të luajtur si nga një listë e më shumë se 30 karaktere. Me këtë hero, ju caktoheni në një ekip dhe ju duhet të luani në ndeshje kundër ekipeve të tjera. Çdo ekip ka gjashtë lojtarë, dhe kjo është një lojë lloj lojtar-kundrejt-lojtar.

Qëllimi i një ndeshjeje është të sigurojë pika të veçanta kontrolli dhe t'i mbrojë ato nga ekipi tjetër, ose ndoshta të shoqërojë një objektiv të rëndësishëm në hartë. Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi apo jo të përfshiheni në lojë rastësore, ose nëse doni të konkurroni dhe të fitoni çmime ndërsa luani.

Heronjtë, ose personazhet Në Overwatch, vijnë në të gjitha format dhe madhësitë. Ju mund të zgjidhni nga të moshuarit tek të rinjtë, meshkuj ose femra, madje edhe jo-njerëzorë. Ata janë të pajisur me një mori aftësish dhe statistikash të veçanta, me pjesë robotike dhe armë dhe aftësi të çmendura. Duke fituar ndeshje të renditura, ju duhet të blini azhurnime interesante për heronjtë tuaj dhe t'i bëni ata të duken edhe më të këqij se sa ishin në fillim.

Disa nga heronjtë më të njohur Janë Mercy, bomba bjonde engjëllore që ofron mbështetje, D.Va, një pilot mecha nga Koreja E Jugut i cili ka një rol tank, Sombra, një haker Meksikan, Dhe Hanzo dhe Genji të pashmangshëm, rolet kryesore të të cilëve janë të merren me dëme dhe të mos marrin asnjë të burgosur. Jini të sigurt se ka një ton më shumë karaktere në lojë, por shanset janë që të keni dëgjuar për këto edhe nëse nuk keni luajtur Kurrë Overwatch.

Overwatch Porn

Pra, çfarë lidhje ka kjo me faqen tonë të internetit këtu? Pse po flasim për këtë lojë multiplayer bestselling nëse nuk ka pornografi në të?

Epo, mund të mos ketë pornografi Në Overwatch-in e vërtetë, por ka shumë lojëra seksi të përqendruara rreth universit të tij dhe rreth këtyre personazheve për të gudulisur imagjinatën.

Është pa dyshim se disa nga këto babes nga loja janë të dizajnuara me karakteristika tërheqëse. Cica të mëdha, gomarë të pafytyrë dhe bel të hollë, deri në trupa më të vullnetshëm që lypin të pallohen. Nëse keni luajtur Overwatch më parë, është e natyrshme që ndoshta jeni kënaqur me pak fantazim, pak boshe duke menduar nëse jeni apo jo D.Va do të duken të mira, ndërsa gjiri dick ose në qoftë Se Ndoshta Mëshira dhe Pharah do gisht njëri-tjetrin në joproduktive e tyre në mes të misioneve.

Falë grupit tonë të lojërave këtu, të gjitha fantazitë tuaja do të vijnë në jetë. Ja versioni porny E Overwatch, ku nuk ka asgjë, por shthurje, seks, orgji, cumshots, dhe gomarët lëng kërcim në cocks.

Zgjidhni Karakteret Tuaja

Çfarë mund të presësh nga kjo aventurë?

Për fillestarët, ju duhet të zgjidhni cilin personazh të qij dhe madje cilin personazh të luani si në lojëra të ndryshme. Opsione të tjera janë madhësia e karit të përfshirë, e cila shkon nga e vogla, e mesme, e madhe në masive, si dhe madhësia e gjirit, e cila vjen në të njëjtën gamë. Heroi që zgjidhni nuk ka pse të pallohet nga një hero tjetër. Ne të gjithë e dimë se bota E Overwatch është e gjerë dhe fsheh një numër krijesash të mbrapshta, me brirë - është vetëm çështje kohe para se heroi juaj të pengohet në njërën nga këto dhe të duhet të pallohet nga një karin monstruoz ndërsa ata përpiqen të largohen.

Ka të shtëna të këndshme nga afër të dicks të mëdha që rrëshqasin në pussies, të zonjave mahnitëse që mbyten në dicks dhe madje edhe seks të përafërt në grup. Nuk ka asnjë moment të vetëm të shijshëm që do të humbisni, pasi çdo kënd është i mbuluar. Të gjitha lojërat janë dhënë NË 3d, dhe cilësia është aq e lartë sikur këto lojëra pornografike të ishin bërë nga Vetë Blizzard. Gomarët tunden, cicat kërcejnë dhe pussies përhapen lehtësisht për t'u fërkuar dhe përgatitur për kar.

Orgasms Duke Pritur

Brenda këtyre lojrave, ju do të dëshmoni Vejushën duke hipur në një kar, Pharah duke i dhënë një footjob, Sombra duke marrë cumshot në të gjithë fytyrën e saj, mei duke u goditur përafërsisht në një mur, Mëshirë që kënaqet duke u fucked nga një karin e madh, ndërsa veshur pallton e saj të bardhë laborator. Të gjitha këto zonjat hardcore janë vetëm duke pritur për ju që të kaloj off forca të blinduara të tyre dhe të udhëzojë ata përmes një storyline që do t'u japë atyre - dhe ju - orgazmë e jetës.

Disa nga kinks që ju do të hasni janë publike dhe në natyrë seks, POV seks, fucks ekstreme, dominim, nënshtrim, fantazitë përdhunim, dicks përbindësh dhe përbindësh seks, ajo-meshkujt, dhe natyrisht, një mori e famshme zonjat nga loja gati për t'u përhapur hapur.

Përfundim

Ndoshta është një e dhënë, por duhet të theksojmë këtu se në të vërtetë nuk duhet të njiheni me Overwatch-in e vërtetë ose lojën e tij për të shijuar shthurjen e këtyre lojërave seksuale. Edhe nëse nuk e dini kush janë këta personazhe ose cilat janë rolet e tyre në lojë, asgjë nuk duhet t'ju ndalojë të zini një vend në karrigen tuaj të preferuar, të kapni karin tuaj dhe të shijoni pamjen e një larmie njerëzish të nxehtë imagjinarë që e marrin atë.

Nëse ndonjëherë lodheni nga ajo që gjeni, mund të zbuloni edhe më shumë në zonën e anëtarësimit, sepse argëtimi nuk ndalet kurrë! Zhytuni thellë në këtë botë personazhesh të fuqishëm dhe trupash të ngushtë, dhe patjetër që nuk do të pendoheni. Cilësia vizuale e lojrave është nivel të lartë, dhe ju do të mungojë për asgjë si ju nge klikoni rrugën tuaj për kulm.

Pasi të keni zbritur nga lart dhe të fshini veten, pse të mos shkoni për raundin e dytë dhe këtë herë të zgjidhni një karakter tjetër për të qij? Në fund të fundit, kjo është një nga bukuritë E lojërave pornografike Overwatch - me kaq shumë heronj për të zgjedhur, biblioteka juaj pornografike nuk do të bëhet kurrë bajate pa marrë parasysh sa kohë jeni duke luajtur!

Review Pros

  • 3d Me Cilësi TË lartë
  • Nxehtë Overwatch Zonjat
  • Përbindësh Dicks
  • Të Shtëna Realiste

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Kundër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me OverwatchPornGame

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito OverwatchPornGame