Narcos XXX

narcosxxx.com

Ndërtoni perandorinë tuaj të drogës dhe bëhuni më i fuqishmi, zoti më i frikësuar i drogës NË Narcos XXX TË ri. Ndërsa zakonisht rishikojmë një koleksion lojrash, në këtë rast të veçantë po flasim për një lojë të vetme që ka gjithçka që ju nevojitet: veprim, aventurë dhe pornografi. Shumë dhe shumë pornografi.

Le të shohim se për çfarë flet historia.

Nga Lecka Në Pasuri

Në Narcos XXX, ju merrni për të krijuar karakterin tuaj. Zgjidhni mënyrën se si duket, mënyrën se si ecën dhe flet dhe dilni me një emër të lezetshëm. Ky personazh fillon me asgjë, një republikë në një qytet të dhunshëm, të infektuar nga krimi, dhe detyra juaj është ta ndihmoni atë të rritet në radhët. Merreni me drogë, krijoni lidhje, filloni dhe rritni biznesin tuaj të paligjshëm - Narcos XXX ka të bëjë aq shumë me fuqinë e trurit sa ka të bëjë me pornografinë.

Dhe na besoni kur themi se pornografia është me të vërtetë diçka.

Babes Nxehtë Në Çdo Cep

Edhe në fund të zinxhirit ushqimor të krimit, ju merrni mundësinë për të qij sa më shumë chicks si ju dëshironi. Kurva do të bëjë çdo gjë që ju dëshironi që ata të për një grimë e parave të gatshme, dhe ju mund të qij ato në makinën tuaj, në një motel të lirë, madje edhe në një rrugicë.

Ndërsa fitoni më shumë pasuri, vajzat me të cilat lidheni gjithashtu bëhen më të pasura. Ju merrni për të qij rreth me gruan ose vajzën e shefit tuaj (thjesht nuk merrni kapur!), dhe çdo numër i vajzave të thirrjeve të klasit të lartë që përfundimisht do të keni në speed dial.

Këto babes nxehtë busty janë të gjitha në lidhje me kar tuaj. Ata duan ta lëpijnë, ta thithin, ta marrin çdo vrimë që dëshironi. Në Narcos XXX, ju merrni për të qij brenda ose jashtë, në çdo lloj pozicioni që është në dispozicion për ju. Nuk ka kufizime në imagjinatën tuaj porny.

Sigurisht, mos harroni të përfundoni një mision edhe një herë në një kohë. Sa shpesh ju qij dhe sa para ju duhet të shpenzojnë në kurva është e lidhur direkt me suksesin tuaj dhe reputacionin, kështu që mbani një sy në atë. Përndryshe, shijoni këtë botë të lavdishme të shthurjes dhe pussies me lëng vetëm duke pritur që ju të rrëshqisni karin tuaj brenda Në Narcos XXX.

Review Pros

  • Lojë Argëtuese
  • Skenari Tërheqës
  • Pornografi E Detajuar
  • Orë Argëtimi

Rishikimi Cons

  • Kontrollet Komplekse
  • Reklama Të Bezdisshme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me NarcosXXX

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito NarcosXXX