Monster Sex Games

monsterstimulation.com

Nëse jeni të lodhur nga të njëjtat skenarë të vjetër seksi vanilje dhe dëshironi diçka më ekstreme dhe padyshim më 'atje', pse të mos provoni Lojëra Seksi Përbindësh? Ky titull mban pikërisht atë që thotë se bën - një gamë të gjerë të lojrave që përfshijnë zonjat nxehtë fucked nga të gjitha llojet e monsters në të gjitha llojet e mënyrave brutale por emocionuese. Lërini të njëjtat trope dhe skena të vjetra dhe filloni një aventurë krejtësisht të re ku sundojnë cocks përbindësh.

Pra, çfarë është saktësisht pornografia përbindësh, gjithsesi? Çfarë përbën një përbindësh?

Epo, ka disa mënyra të ndryshme për t'iu përgjigjur kësaj pyetjeje, por ne do të bëjmë më të mirën tonë dy përshkruani dy kategoritë kryesore të monstrave që mund të hasni në Lojërat E Seksit Përbindësh.

Përbindëshat Humanoidë

Së pari, ne kemi grupin humanoid të monsters. Këto janë krijesa që duken si njerëz, të paktën në formën e tyre të përgjithshme. Anatomia e tyre është e ngjashme me atë të njerëzve, që do të thotë se ata kanë dy krahë, dy këmbë, një lloj koke dhe një fytyrë, dhe, natyrisht, një karin.

Dallimi midis monstrave humanoide dhe njerëzve aktualë është madhësia e tyre. Monsters janë më të mëdha në çdo mënyrë të vetme, ose me muskuj të fryrë ose bark që bien mbi dicks e tyre. Dhe me më të mëdha, nënkuptojmë - dy, tre herë ose më shumë më të mëdha se partnerët e tyre femra.

Natyrisht, dicks e tyre janë më të mëdha, too. Nëse ju pëlqen të shikoni pussies të pafajshme njerëzore të goditura nga cocks gjigante, atëherë ju jeni patjetër në vendin e duhur. Përbindëshat humanoidë janë të shëmtuar, me fytyra të shëmtuara, lëkurë me luspa dhe një atmosferë të përgjithshme papastërtie, shthurjeje dhe asgjë tjetër përveç nevojës për të përdhunuar dhe abuzuar.

Kjo është pikërisht ajo që i bën ata kaq emocionues për t'u parë në skenarët pornografikë.

Përbindëshat E Bishave

Një kategori tjetër monstrash që do të shihni Në Lojërat E Seksit Përbindësh janë ato jo-humanoide. Ju mund të kandidojë në një merimangë të madhe me një karin që ka për qëllim të ndyrë një princeshë ose një ujk me brirë i cili fillon të ndyrë një stil të dëshpëruar zogth doggy dhe drools të gjithë e saj në këtë proces. Ose, dhe ky është një tifoz i preferuar, ju mund të gjeni një skenë më intensive ku përbindëshi ka tentakula.

Tentacle porn është një nënkategori emocionuese e pornografisë përbindësh që do t'ju bëjë të arrini për karin tuaj menjëherë. Çfarë është më mirë se shikuar një vajzë të marrë fucked në çdo vrimë të vetme dhe pastaj të mbushur me aq shumë sperma ajo qan nga ajo? Nëse jeni serioz në lidhje me prirjet tuaja përbindësh, ju do t'i jepni tentacles një lëvizje.

Ndërsa seksi përbindësh mund të bjerë në kategorinë e lidhjeve ekstreme, diçka që nuk e shihni saktësisht çdo ditë, nuk është absolutisht diçka për të cilën duhet të ndiheni të vështirë. Ne të gjithë kemi preferencat tona dhe fetishes që ne hov off për të në baza të rregullta, dhe seksi përbindësh nuk është e ndryshme. Ka një lloj kënaqësie të veçantë në shikimin e dy qenieve anatomikisht të papajtueshme që e marrin atë.

Set-Up Lojë

Pra, çfarë mund të presësh sapo të futesh Në Lojëra Seksi Përbindësh? Ne mund t'ju premtojmë një udhëtim të egër dhe të paktën dy orgazma për lojë, sepse historitë janë po aq të mira dhe pornografia është po aq e nxehtë.

Në fillim, para se të hyni në sitin e duhur, do t'ju bëhen disa pyetje. Ato janë të thjeshta dhe të lehta dhe atje për të ndihmuar në konfigurimin se cilat lojëra do të funksionojnë më së miri për ju. Pyetjet ju pyesin për gjininë tuaj, se cilin partner do të preferonit nga të dy të dhënë (një zonjë e tipit luftëtar me tatuazhe me gjinj të mëdhenj ose një vajzë e pafuqishme në vendin fqinj me një gomar të fortë me pantallona të shkurtra të vogla), dhe nëse jeni apo jo në rregull me seks agresiv, seks në grup dhe/ose kinks ekstreme. Pasi të përgjigjeni të gjitha këto, ju merrni për të luajtur lojëra seksi përbindësh.

Skena Fantazie

Ju do të shihni ogres, trolls, dhe orcs të madhësive të ndryshme shoving duart e tyre poshtë brekë e grave, shtyjnë ata të përballet me poshtë në sipërfaqen më të afërt dhe të ndyrë trurin e tyre jashtë. Një nga skenat tona të preferuara është kur një orc i neveritshëm fillon të drejtojë gjuhën e tij të gjatë, si gjarpër mbi qafën e një gruaje që qan pak para se ai të fusë karin e tij gjigant në të. Në Lojërat E Seksit Përbindësh, gratë janë ndyrë nga prapa, kundër portave, të lidhura me zinxhirë në mure, në natyrë, në biruca, në arena luftarake.

Duke pasur parasysh se monsters janë krijesa fantazi, të gjitha skenat që do të shihni Në Lojërat E Seksit Përbindësh përfshijnë një mjedis fantazi të një lloji. Ka gra gladiatore që pallohen kur humbin, ose nga një gjigant i tmerrshëm me një karin në madhësinë e këmbës së gruas ose nga një krijesë e ngjashme me qenin që fucks fort dhe shpejt. Ka princesha të pafajshme të përdhunuara në pallatet e tyre, pastaj shtriga të shkatërruara në pyje, të rrethuara nga pemë magjike dhe të detyruara të thithin kar derisa të mbyten.

Lojë: Shkatërruesi I Gjelbër

Një nga lojërat më të njohura të seksit përbindësh quhet Shkatërruesi I Gjelbër, dhe përfshin një përbindësh Të Ngjashëm Me Hulk që synon të ndyrë një vajzë me gjinj të mëdhenj. Në lojë, ju të luajnë si përbindësh dhe kanë për të shkatërruar makinën ku gruaja është duke u mbajtur. Duke përdorur tastierën, ju kontrolloni saktësinë e grushtave të përbindëshit dhe sa herë që kaloni një nivel të ri të makinës, shpërbleheni me një skenë qij.

Skena e parë përfshin përbindësh shoving kar e tij poshtë fytin e gruas, skena e dytë është ai ndyrë e saj, ndërsa në këmbë, dhe ka edhe një skenë ku ajo rides atë stilin e kundërt cowgirl, me pidhi e saj rozë në ekran të plotë si ajo slides lart e poshtë karin monstruoze gjelbër.

Të gjitha Lojrat E Seksit Përbindësh janë dhënë NË 3d. cilësia e tyre është e mahnitshme, dhe ne jemi veçanërisht të frikësuar nga shprehjet e hollësishme të fytyrës dhe se si trupat lëvizin realisht. Skenat kanë prejardhje të pasur, dhe veshjet dhe forca të blinduara në vetë personazhet janë të dizajnuara në mënyrë të shkëlqyeshme.

Nuk ka rëndësi nëse ju tashmë e dini që ju pëlqen të shikoni seksin përbindësh ose thjesht jeni kurioz për këtë zonë ende të pashkelur të pornografisë. Lojërat e seksit përbindësh do t'ju ofrojnë orë të panumërta argëtimi dhe masturbimi-material, dhe do të zbuloni se është e lehtë të ktheheni tek ata sa herë që keni pak joproduktive.

Pra, mos e humbni një sekondë të vetme në përpjekjen e këtyre dhe zhytjen thellë në botën e krijesave të tmerrshme që ndyrë gra të bukura, që nuk dyshojnë. Kar juaj me siguri do të jetë mirënjohës për të. Argëtohu!

Review Pros

  • Përbindësh Dicks
  • Diferenca Ekstreme E Madhësisë
  • Seksi I Kafshëve
  • Skena Hardcore

Rishikimi Cons

  • Vetëm Monstra

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me MonsterSexGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito MonsterSexGames