LifeSelector

lifeselector.com

Ju nuk keni përjetuar më të mirën e lojrave pornografike derisa të keni provuar Përzgjedhësin E Jetës. Me një titull kaq të thjeshtë, ju mund të mendoni se kjo nuk është asgjë e veçantë, por na besoni kur themi se e gjithë jeta juaj që konsumon pornografi do të kthehet në kokën e saj.

Koncepti

Në Life Selector, së pari filloni duke zgjedhur karakterin tuaj. Ju mund të jeni kushdo që dëshironi të jeni: një zjarrfikës, një polic, një ekzekutiv i pasur, madje edhe diçka aq budalla sa një kopshtar.

Karakteri juaj pastaj kalon nëpër jetë si zakonisht, duke bërë punën e tij, drejtimin errands, dhe të ngjashme.

Ndërsa shkon për ditën e tij, ai do të hasni një gamë të gjerë të babes nxehtë të gatshëm për të bashkëvepruar me të. Dhe kur themi ndërveprojnë, ne do të thotë, të gatshëm për të përhapur këmbët e tyre për të. Duke zgjedhur opsionet e duhura të dialogut, ju merrni për të lundruar në këto ndërveprime, dhe në qoftë se ju të luajnë kartat tuaja të drejtë, ju do të jetë i ndyrë një vajzë e nxehtë në asnjë kohë.

Veprim I Drejtpërdrejtë

Gjëja më e mirë Për Life Selector është se kjo nuk është animacion. Kjo nuk është 3d ose 2d, por përkundrazi, ju duhet të shikoni njerëz të vërtetë, gra të vërteta ndërsa thithin karin tuaj, e shtrydhin atë me tits e tyre ose e marrin atë çdo vrimë që dëshironi. Pornshtë pornografi interaktive, për mungesë të një përshkrimi më të mirë, i cili e vendos atë në krye të listës sonë të gjërave për të kaluar kohën tonë të lirë.

Sapo të arrini në qiranë aktuale, duhet të zgjidhni pozat që dëshironi të provoni. Bëni udhëtimin e saj përballë jush ose stilin e kundërt të cowgirl. Kërkojini asaj të mbytet në karin tuaj, të tërheqë flokët e saj, të zgjedhë pjesën e trupit të saj që dëshironi të mbuloni me spermë.

Nëse në ndonjë moment ndryshoni mendje dhe dëshironi të provoni diçka tjetër, thjesht kthehuni te menyja e veprimeve dhe zgjidhni përsëri! Thatshtë kaq e thjeshtë dhe ju siguron orë argëtimi.

Përfundim

Hardshtë e vështirë të besosh se ekziston një lojë e ndërlikuar, e mbushur me pornografi, siç është kjo, e lëre më që është falas! Përzgjedhësi i jetës është një frymë e ajrit të pastër në këtë industri të lojërave pornografike të mbushura me të njëjtat histori të vjetra të përsëritura.

Nuk ka kohë për të humbur: klikoni në faqen e internetit, zgjidhni karakterin tuaj dhe filloni të ndyrë gratë e vërteta sa hap e mbyll sytë. Kënaquni!

Review Pros

  • Veprim I Drejtpërdrejtë
  • Përshtatje Historie
  • Porno Interaktive
  • Argëtim I Pafund

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Kundër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LifeSelector

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LifeSelector