Simulator Homoseksual

GayPornGames.tv

Nëse ju jeni mall disa meshkuj në veprim mashkull dhe janë të etur për të parë një tip të nxehtë të ndyrë një tjetër tip të nxehtë, atëherë mos humbasë Jashtë Në Imitues Homoseksual! Kjo përzgjedhje e mrekullueshme e lojrave seksuale homoseksuale do t'ju bëjë të kërkoni karin tuaj menjëherë dhe nuk do të jeni në gjendje të ndaloni pompimin derisa të sperma siç nuk keni pasur kurrë më parë! Nuk ka asgjë si një njeri i vogël dashuri për t'ju ndihmuar të relaksoheni pas një dite të gjatë dhe stresuese.

Gay porn vjen në një gamë të gjerë të nënkategorive dhe kinks. Këto mund të ndahen sipas llojit të aktivitetit të kryer dhe llojit të burrave që i kryejnë ato.

Llojet E Pornografisë Homoseksuale

Seksi klasik homoseksual ka të bëjë me seksin anal. Shtoni pak lubrifikim, rrëshqisni vrimën dhe qij partnerin tuaj derisa të shpenzoheni të dy. Sidoqoftë, Simulator Homoseksual ofron shumë më tepër se kaq. Ju nuk keni pse të kufizoheni vetëm në ndyrë standarde të vjetër në gomar. Në këto lojëra, ju merrni për të shijuar të gjitha llojet e tjera të kënaqësive, si dhe.

Ka skena të seksit oral, me djemtë e nxehtë që mbyten në dicks, pastaj të frottage, ku dy dudes fshij dicks e tyre së bashku, si dhe handjobs reciproke, dhe madje edhe rimming. Nëse ju pëlqen të hani gomar, do të shijoni lojërat në Simulatorin Homoseksual. Siç thotë vetë titulli, ky koleksion ofron vetëm simulimet më të mira të pornografisë homoseksuale në dispozicion.

Për sa i përket llojeve të burrave që do të gjeni këtu, ekziston një larmi. Ju mund të gëzojnë dy trupmadh, burra flokë ndyrë njëri-tjetrin, si dhe kombinime të hunks dhe twinks. Të preferuarat tona janë skenarët ku një vezullim po tërbohet nga një tip muskuloz ose ndryshe më i madh.

Sipër Ose Poshtë

Meqenëse seksi homoseksual përcaktohet nga rolet, këto do t'i gjeni edhe në Imituesin Homoseksual. Në fillim të përvojës, para se të prezantoheni me zgjedhjen e lojërave, do t'ju bëhen disa pyetje. Qëllimi i këtyre është të vlerësoni shijet dhe preferencat tuaja dhe të siguroheni që jeni takuar me titujt që ju përshtaten më shumë.

Kjo është arsyeja pse një nga pyetjet e para do të jetë nëse preferoni lart apo poshtë. Maja në seksin homoseksual është njeriu që po bën ndyrë, ndërsa fundi është ai që po merr ndyrë, si të thuash. Nëse zbuloni se nuk e dini se cilën preferoni, ose nëse jeni një ndërprerës - që do të thotë se ju kënaqeni në mënyrë të barabartë të dy - atëherë mund të zgjidhni njërën dhe pastaj ta ndryshoni më vonë. Asgjë nuk po ju ndalon të zgjidhni një rol tjetër sa herë që ju pëlqen.

Simulim Realist

A duhet të jesh homoseksual për të shijuar lojërat në Imituesin Homoseksual?

Absolutisht jo.

Ju nuk duhet të jeni homoseksual apo edhe të jeni burrë në mënyrë që të argëtoheni duke luajtur këto. Ashtu si me çdo lloj tjetër pornografie, ajo që ju pëlqen dhe ajo që shikoni nuk duhet domosdoshmërisht të pasqyrojë preferencat tuaja të jetës reale. Ka shumë gra që zbresin në shikimin e burrave homoseksualë që qij njëri-tjetrin, edhe pse në jetën reale ata nuk do të donin të ishin një burrë që bënte seks me një burrë tjetër. Nëse pornografia homoseksuale është ajo që ju vështirëson, nuk ka asnjë arsye që nuk duhet të kënaqeni me të, pavarësisht nga seksualiteti juaj dhe identiteti gjinor.

Bukuria e Simulatorit Homoseksual është pikërisht ajo - është një imitues. Asnjë nga personazhet që takoni në lojërat e lojërave nuk është i vërtetë, dhe kështu nuk po lëndoni askënd duke fantazuar për këta burra imagjinarë dhe arratisjet e tyre seksuale. Pra, uluni, relaksohuni, zbërtheni pantallonat dhe lëvizni poshtë për të lexuar se çfarë ju pret kur hyni në këtë faqe të mbushur me burra burra të dashur!

Krijoni Partnerin Tuaj

Siç e përmendëm më herët, Imituesi Homoseksual ju pyet për shijet tuaja në fillim. Ju duhet të zgjidhni rolin tuaj, si dhe ndërtimin e partnerit tuaj. Këto lloje të trupit kalojnë nga vezullimi në mesatar në muskuloz. Ju gjithashtu mund të vendosni për madhësinë e karin e partnerit tuaj, nëse doni që ai të ketë një kar të vogël, një mesatar, ose nëse doni që ai të varet.

Ekziston një numër i madh skenash dhe cilësimesh që do të hasni. Ju mund të keni një surfer nxehtë hipur kar tuaj në cekët, ju mund të keni kar tuaj thithur nga një luftëtar fantazi, ju mund edhe të angazhohen në disa handjobs fun me mikun tuaj më të mirë në dhomat dollap me kyç. Me të vërtetë nuk ka fund për tregimet e panumërta Që Ofron Simulatori Homoseksual.

Seri Lojë: Ëndrrat Gay

Seria më e popullarizuar e lojërave mund të gjendet në zonën e anëtarëve. Kjo seri quhet Ëndrrat E Homoseksualëve, dhe deri më tani ka tre lojëra në dispozicion. Në Shpërndarjen E Picave, ju merrni për të qij një djalë të nxehtë të ri të shpërndarjes së picave. Në Shërbimet Private, partneri juaj është një biznesmen i pasur, TV i të cilit keni ardhur për të instaluar, dhe Në Negociata Të Përsosura, ju keni mundësinë të qij partnerin tuaj të ardhshëm të biznesit.

Një tipar që do të veçonim në serinë Gay Dreams janë tingujt. Sigurohuni që altoparlantët tuaj të jenë të ndezur ndërsa lëkundeni sepse rënkimet dhe gulçimet e frymëmarrjes me siguri do t'ju sjellin në buzë.

2d Sexy Djema

Të gjitha lojërat në Imituesin E Homoseksualëve bëhen NË 2d. Disa kanë atë stilin klasik të librit komik me të cilin jemi mësuar, por ka edhe një shumicë dërrmuese të lojërave të disponueshme në stilin anime. Dudes anime ju do të kandidojë në të ketë hairstyles egra dhe ngjyra, dhe ata janë të gjithë absolutisht jacked. Ju do ta gjeni veten duke vlerësuar formën mashkullore dhe të gjitha detajet e saj të vogla për orë të tëra nga sa e lartë është cilësia e këtyre lojërave.

Pra, mos hezitoni të filloni aventurën tuaj homoseksuale tani! Simulatori Homoseksual ju ofron më të mirën nga më të mirat kur bëhet fjalë për erotikën homoseksuale, dhe nëse kjo është ajo që ju pëlqen të imagjinoni ndërsa jeni duke u larguar, atëherë patjetër që keni ardhur në vendin e duhur. Nëse nuk jeni vetëm në shtëpi, sigurohuni që të kaloni nga altoparlantët në një palë kufje dhe të zhyteni në këtë botë seksi të trupave të grabitur dhe rënkimeve tërheqëse lojë pas loje.

Review Pros

  • Të Nxehtë Dudes
  • 2d Me Cilësi TË lartë
  • Anime Dhe Të Rregullt
  • Plotlines Sexy

Rishikimi Cons

  • Vetëm Mashkull Në Mashkull
  • Nuk Ka Hardcore Kinks

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorHomoseksual

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorHomoseksual