Gay Furry Porn Games

GayPornGames.tv

Kur bëhet fjalë për këtë koleksion të lidhjeve specifike, nuk do të gjeni një burim më të mirë pornografie dhe argëtimi sesa Lojrat Pornografike Me Gëzof Homoseksual.

Le të jemi të vërtetë: pornografia homoseksuale nuk është aq e përhapur sa pornografia heteroseksuale apo edhe lezbike. Pornografia me gëzof është gjithashtu një nënkategori e vogël në industri. Vendosini ato së bashku, dhe ju merrni një grup shumë të veçantë fetishesh që rrallë gjenden në të njëjtin vend, dhe madje edhe më rrallë bëhen mirë.

Siç ndodh vetëm kështu, ju jeni me fat! Lojrat E Pornos Me Gëzof Homoseksual janë krijuar vetëm për këtë vend, për ata si ju që e duan mashkullin në dashurinë mashkullore dhe që janë në gëzofë, ose kafshë humanoide.

Pse nuk i hedhim një vështrim më të afërt këtyre ngërçeve?

Kultura E Mbuluar Me Qime

Përkufizimi i një gëzofi është një kafshë që ka karakteristika të ngjashme me njeriun dhe tipare të personalitetit. Keni parë Ndonjëherë Zootopia? Ai film është një minierë ari me gëzof, me lepuj, dhelpra, ujqër, përtacë dhe një larmi kafshësh të tjera që ecin në dy këmbë, veshin rroba, flasin, punojnë dhe përgjithësisht veprojnë siç bëjnë njerëzit e rregullt.

Fjala 'gëzof' në vetvete mund të jetë seksuale, por zakonisht nuk është. Njerëzit që pëlqejnë furries, të cilët madje kanë fursonas e tyre ndoshta, nuk duhet domosdoshmërisht të jenë të interesuar në aspektin pornografik të kësaj kulture.

Sidoqoftë, është e arsyeshme që ka një pjesë të drejtë të atyre që duan të shikojnë personazhe me gëzof ta marrin atë në të gjitha llojet e mënyrave argëtuese dhe tërheqëse. Në fund të fundit, njerëzit janë aventureske, dhe e pazakontë, borderline tabu seks është ajo që shpesh na merr horniest.

Gay Mbuluar Me Qime Botë

Lojrat Pornografike Me Gëzof Homoseksual marrin gëzofët, filtrojnë ato femra dhe ju ofrojnë vetëm lojëra Me cilësi më të lartë që shfaqin dy (ose më shumë) gëzofë meshkuj që luajnë me njëri-tjetrin. Nuk ka rëndësi nëse ju vetë jeni homoseksual, ose nëse jeni një anëtar aktiv i komunitetit të mbuluar me qime - gjithçka që duhet është pak kuriozitet dhe një mendje e hapur, dhe para se ta dini, do të hidheni në sytë e dy ujqërve duke ndyrë njëri-tjetrin në pyll.

Këtu, ne duhet të bëjmë një dallim midis kafshëve aktuale dhe gëzofeve. Në Lojrat Pornografike Me Gëzof Homoseksual nuk do të gjesh asnjë zoofilia, apo fetish të kafshëve të ndyrë. Të gjitha krijesat me gëzof që hasni kanë kapacitetin e trurit të një qenie njerëzore mesatare. Ata sillen si një njeri do, dhe kështu ata qij si një njeri do, too. Me përjashtim se ata më së shumti duken si kafsha që përfaqësojnë.

Përshtatja E Lojës

Në fillim të këtij eksplorimi të ri, do t'ju duhet t'i përgjigjeni disa pyetjeve. Këto nuk do t'ju kërkojnë ndonjë informacion personal sepse ato janë atje vetëm për të kontrolluar se ku qëndrojnë preferencat tuaja dhe çfarë do të dëshironi të shihni më shumë kur të hyni Në Lojërat Pornografike Me Gëzof Homoseksual.

Ju duhet të zgjidhni nëse jeni një majë apo një fund, dhe mos u shqetësoni për përgjigjen e duhur ose të gabuar këtu. Nëse ju zgjidhni një, kjo vetëm do të thotë se lojërat ku personazhi kryesor (ju) është një top do të jetë në, mirë, në krye të listës. Nëse dëshironi të luani si fund në çdo moment, thjesht mund të renditni titujt e lojës ndryshe dhe të merrni zgjedhjen tuaj.

Përveç rolit që do të keni në lojë, ka edhe pyetje në lidhje me preferencat tuaja pornografike. Zgjidhni nëse ju pëlqen seksi agresiv apo seksi më i qetë, nëse jeni në rregull me përdhunimin, BDSM, seksin në grup, seksin në natyrë dhe një mori të tjera. Çdo ngërç që kontrolloni si i preferuari juaj do të shfaqet në mesin e rezultateve kryesore sapo të filloni të zgjidhni lojën tuaj.

Shumëllojshmëri Të Storylines

Edhe pse Lojrat Pornografike Me Gëzof Homoseksual janë mjaft të ngushta për sa i përket lidhjeve në vetvete, ka ende një larmi skenash dhe cilësimesh që do të gjeni në këto tituj.

Së pari, furries ju të luajnë si dhe për të marrë të dështoj do të jenë të ndryshme në çdo lojë. Ka mace, qen, kuaj, lopë, dele, derra, pastaj dhelpra, ujqër, arinj, lepuj, dhe gjithashtu ato më ekzotike si luanët, tigrat, antilopat, hipopotamët dhe madje edhe një ari panda.

Kur bëhet fjalë për skenarët, ato janë të ngjashme me ato që do të gjeni edhe në kategoritë e rregullta të pornografisë.

Lojrat Porno Me Gëzof të Homoseksualëve përshkruajnë dy gëzofë duke ndyrë njëri-tjetrin në një motel të prishur, një djalë dorëzimi me gëzof duke u ndyrë nga klienti i tij, dy gëzofë meshkuj duke u ndyrë në një xhakuzi, atletë me gëzof duke u argëtuar në dhomat e zhveshjes, kar duke thithur pjesën e pasme të klubeve dhe më shumë.

Ka edhe skena më ekstreme pornografike, ku një ujk buff përafërsisht fucks në një dhelpër të vogël, ku kar një rhino deformon barkun e një lepuri, ku të gjitha llojet e furries lidhin njëri-tjetrin, përdorin kamxhikë dhe paddles dhe të lashtat dhe lodra seksi me ose pa pëlqimin e partnerit të tyre. Nuk ka mungesë të fantazive të përdhunimit dhe BDSM edhe në Lojërat Pornografike Me Gëzof Homoseksual, prandaj jini në vëzhgim për ata nëse doni pak dhunë.

Stili I Lojës

Lojrat E Pornos Me Gëzof Homoseksual mund të bëhen ose NË 2d ose 3d. cilën zgjidhni varet plotësisht nga ju, por sigurohuni që cilësia e tyre është e jashtëzakonshme. Animacioni është i qetë, reagimet dhe lëvizjet - veçanërisht NË 3d - janë tepër realiste. Nëse keni një kartë grafike të fuqishme, do të jeni në gjendje të shihni detajet më të mira, përfshirë gëzofin në gëzofët vetë.

Nëse jeni adhurues i rënkimit dhe tingujve të nxitur nga seksi, atëherë gjithashtu do të jeni të kënaqur të dëgjoni (lexoni) se këto Lojëra Pornografike Me Gëzof Homoseksual vijnë me efekte zanore që do t'ju bëjnë të pomponi karin tuaj më shpejt. Gëzofët ankohen dhe rënkojnë, hungërijnë dhe gulçojnë, dhe nëse keni veshur kufje, sigurisht që do të sperma brenda pak minutash.

Me Lojrat Pornografike Me Gëzof Homoseksual, ju me të vërtetë merrni të gjithë përvojën, nga efektet vizuale në audio.

Mendimet Përfundimtare

Përfundimi ynë është që ju nuk duhet të klikoni në këtë faqe në internet sepse është një nga burimet më të rralla për këtë kombinim të fetisheve në dispozicion.

Ju duhet të klikoni mbi të, sepse lojërat e gjetura këtu janë argëtuese, tërheqëse, me pornografi të tillë me cilësi të lartë që do të jeni në gjendje të luani për orë të tëra pa u mërzitur. Gay Mbuluar me Qime Porno Games sjellë fantazitë tuaja perverse në jetë, dhe ata e bëjnë atë në stil.

Review Pros

  • Argëtim Me Gëzof
  • Karaktere Të Ndryshme
  • Kinks Vanilje
  • Hardcore Kinks
  • Tinguj Të Shkëlqyeshëm

Rishikimi Cons

  • Vetëm Furrat
  • Vetëm Homoseksual

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me GayFurryPornGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito GayFurryPornGames