Fuck Lojra

FuckGames

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për ca kohë për të vrarë ose jeni të interesuar për një lloj specifik ngërçi që do t'ju bëjë të sperma në asnjë kohë, Lojërat E Qij janë këtu për ta bërë ditën tuaj më të mirë. Shumëllojshmëria e lojërave, skenarëve dhe fetisheve që do të gjeni në këto tituj është e çmendur, dhe ne nuk po tallemi kur themi se do t'ju duhen ditë, ndoshta javë, për t'i kaluar të gjitha. E gjitha varet nga sa kohë të lirë ju keni, dhe sa kar juaj mund të marrë, sepse asnjë mënyrë ju jeni duke marrë me ndonjë nga këto pa goditjes një arrë.

Historia E Lojërave Pornografike

Lojërat erotike siç Janë Lojërat Fuck kanë ekzistuar shumë e shumë që nga dita kur u shpikën video lojërat në përgjithësi. Meqenëse njerëzit janë qenie seksuale, ekziston një version pornografik i çdo lloji të mediave që mund të gjeni. Filma, shfaqje TELEVIZIVE, komike, madje edhe karikatura dhe lojëra - po, të gjitha këto janë të destinuara për konsum të përditshëm, por ka një pjesë të drejtë të mediave smutty atje vetëm duke pritur që ju ta gjeni.

Nëse jeni kurioz për historinë e lojërave seksuale, këtu është një përmbledhje e shkurtër e momentit kur filloi gjithçka. Konsiderohet se loja e parë video porno ishte Softporn Adventures nga 1981, e krijuar posaçërisht Për Apple II. kjo ishte një lojë tërësisht e bazuar në tekst, që do të thotë se nuk kishte foto të nxehta për t'u hedhur poshtë, por megjithatë ajo shiti mbi njëzet e pesë mijë kopje, që ishte një numër astronomik në atë kohë.

Që atëherë, lojërat erotike janë përhapur si zjarr i egër. Sapo Japonia hyri në treg me rrëfimet e saj të dizajnuara me lavdi dhe çuditërisht të çoroditura, konsumatorët u njohën me grafikë të qartë, si dhe elementë që luajnë role dhe histori aventureske. Në ditët e sotme, industria e lojrave pornografike është pothuajse aq e madhe sa industria e rregullt e lojrave, dhe sigurisht që ekziston një lloj loje për çdo fetish dhe preferencë që mund të mendoni.

Për fat të mirë, Fuck Lojra mbulon një shumicë dërrmuese të këtyre, që do të thotë se nuk ka asnjë ngërç të mbetur të pashkelur në këtë det titujsh. Le të hedhim një vështrim më të afërt në disa nga tiparet, modelet dhe shfaqjet mahnitëse që do të merrni për të dëshmuar gjatë qëndrimit tuaj këtu.

Skenarë Të Lehtë Për T'u Luajtur

Për fillestarët, Fuck Lojra ofron skenarë standardë pornografikë. Ju luani një mjek që merr për të qij pacientin e tij në zyrën e mjekut. Ju të luajnë një të dashurin i cili është i etur për të më në fund zhurmë bombshell e tij bjonde e një të dashurën. Ju luani një ekzekutiv, sekretari i të cilit vesh pantallona të ngushta, dantella dhe funde jashtëzakonisht të shkurtra. Ju jeni një profesor universiteti dhe të gjithë studentët e nxehtë të kolegjit po grinden për vëmendjen tuaj (dhe karin tuaj).

Këto janë argëtuese për tu kaluar dhe të lehta për tu luajtur. Ju merrni një shije të dialogut, skenave, dhe madje mund të merrni shumë dhe hov disa herë. Të gjithë i kemi parë këto histori më parë, dhe ndërsa ato janë të parashikueshme, ato janë gjithmonë të nxehta për t'u parë.

Sidoqoftë, kur lodheni nga këto, mund të futeni më thellë në botën e Lojërave Të Qij dhe të gjeni disa gjëra më të çuditshme.

BDSM Dhe Përbindësh Seks

Nëse loja BDSM është gjëja juaj, sigurohuni që ka shumë. Ju duhet të zotëroni kafshë shtëpiake seksi dhe skllave seksi, t'i vishni lart ose poshtë siç ju pëlqen, dhe t'i përdorni dhe abuzoni pa pushim. Në një lojë të quajtur Disiplina BDSM, ju merrni për të thyer NË një newbie BDSM, dhe ajo me kënaqësi do të marrë karin tuaj në shumë pozicione të ndryshme, dhe madje edhe të durojnë si ju shuplakë e saj dhe rrëmbej atë sa më shumë që ju dëshironi.

Kur bëhet fjalë për seksin e ashpër, Lojërat Në Qij zgjerohen në BDSM standarde dhe përfshijnë tituj që përqendrohen në fantazitë e përdhunimit, me gratë që rrëmbehen dhe lidhen dhe fucked me forcë, si dhe bangs bandës, dhe një nënkategori të veçantë fantazi - seksi përbindësh.

Nëse nuk jeni urrejtës ndaj fantazisë, monster sex është vendi ku do të gjeni monstra të mëdhenj, të neveritshëm me karka masive që godasin gratë që janë tre deri në pesë madhësi më të vogla se ato. Këto gra nuk mund të shpëtojnë, dhe monsters nuk do të ndalet ndyrë derisa ata të mbushur ato me sperma aq shumë ajo del nga goja e tyre. Për adhuruesit e pornografisë hardcore, seksi përbindësh nuk duhet të kalojë.

Për sa i përket diçkaje më të pazakontë, ju gjithashtu mund të kënaqeni me lojëra që përfshijnë incest. Nënat hipur bijtë, vëllezërit ndyrë motrat, etërit detyrues bijat për të thith dicks e tyre dhe madje edhe hallat dhe nipat, xhaxhallarët dhe mbesat ndyrë njëri-tjetrin megjithatë ata duan. Në botën e trilluar Të Lojërave Fuck, nuk ka kufizime se kush mund të qij kë!

Tituj Seksi Vizatimorë

Ndërsa shumica e lojërave janë NË 3d, ju gjithashtu do të gjeni një pjesë të drejtë të pornografisë vizatimore. Fuck Lojra ofron pamje autentike Të Princeshave Disney në të gjitha llojet e pozicioneve erotike, si dhe pëlqimet E Kim Të Mundshme, Marge Simpson, Lois Griffin, Velma dhe Daphne nga Scooby-Doo, dhe shumë, shumë më tepër. Ne jemi të sigurt që keni fantazuar për të ndyrë të paktën një nga këta personazhe nga karikaturat tuaja të preferuara të fëmijërisë, dhe tani është shansi juaj!

Jo vetëm kaq, por Fuck Lojra gjithashtu ofron një larmi personazhesh të tjerë të famshëm. Ka heronj Overwatch që marrin për të treguar aftësitë e tyre të hipur në karin, si Dhe Elsa Nga Frozen, Elastigirl nga The Incredibles, pastaj mutants nga X-Men, dhe ju patjetër nuk mund të humbisni Batman fucking Catwoman, Poison Ivy Dhe Harley Quinn.

Bonus: Lojëra Seksi Hentai

Së fundmi, si një tipar bonus, Fuck Lojra gjithashtu vjen me pornografi hentai. Vajzat e ëmbla anime me sy të mëdhenj dhe gjinj të mëdhenj duan të tregojnë me gisht veten për kënaqësinë tuaj të shikimit, dhe ka diçka të veçantë në dëgjimin e tyre duke rënkuar ndërsa tundni pidhin e tyre derisa të sperma. Rightshtë e drejtë-kur jeni duke luajtur Lojëra Qij, sigurohuni që të ndizni altoparlantët tuaj ose të vendosni kufjet tuaja për përvojën e plotë.

Njihuni me një botë krejtësisht të re të aventurave pornografike përmes kësaj përzgjedhjeje të pabesueshme të lojërave. Me Lojëra Fuck kënaqësia erotike nuk ndalet kurrë, dhe ju do të gjeni veten duke klikuar përmes lojës pas lojës derisa të shpenzoheni plotësisht dhe të duhet të bëni një pushim para se kari juaj të rifitojë forcën e tij.

Pra, çfarë po prisni? Kapni karin tuaj, vendosni se cilin titull dëshironi të provoni së pari dhe shkoni për të! Ne premtojmë se nuk do të pendoheni.

Review Pros

  • 2D DHE 3D
  • Personazhe Të Famshëm
  • Zbutur Dhe Hardcore
  • Gjithçka Shkon

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Kundër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FuckLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FuckLojra