Lojëra Fetish Në Këmbë

FootFetishGames

Bëni një pushim nga dita juaj stresuese dhe gjeni disa dashuri të mira të vjetra të këmbëve duke luajtur Lojëra Fetish Në Këmbë. Ky koleksion i titujve specifikë të fetishit të këmbëve është zgjedhur me dorë për të garantuar shumicën e orgazmave argëtuese dhe më të mëdha. Në Lojërat Fetish Të Këmbëve, ju do të gjeni gjithçka që mund të imagjinoni ndonjëherë në lidhje me këtë ngërç, dhe ne nuk do ta mbajmë atë kundër jush nëse bëhet ndihma juaj numër një e masturbimit në të ardhmen.

Fetish Këmbë Hyrje

Ndoshta ju jeni i ri për këtë. Ndoshta ju keni një afinitet për këmbët, por nuk jeni i sigurt nëse kjo është në rregull, nëse kjo është diçka që njerëzit bëjnë, apo edhe ku ta rregulloni kur bëhet fjalë për fetishin.

Epo, ju jeni në vendin e duhur!

Ju do të jeni të interesuar të dini se të kesh një fetish këmbë është një nga më të zakonshmet - nëse jo më të zakonshmet - fetish në ata që tërhiqen seksualisht nga pjesët tipike jo seksuale të trupit. Kjo nuk duhet të jetë për shkak të një arsye të veçantë. Përkundrazi, njerëz të ndryshëm ngjallen nga aspekte të ndryshme të këmbëve.

Ju mund të pëlqeni formën e këmbëve. Linjat e harkut, lartësia e gropës, gjatësia e gishtërinjve. Ju mund të shijoni manikyrin e thonjve në gishtërinjtë, ose ndoshta bizhuteri të tilla si kunjat dhe unazat e gishtërinjve. Thelbi i fetishit tuaj të këmbës mund të jetë edhe aroma e këmbëve, duke parë që afërsisht gjysma e atyre me një fetish këmbë bëhen të vështirë vetëm duke nuhatur çorapet e veshura të dikujt tjetër.

Ne të gjithë kemi fantazitë tona dhe kinks që ne si për të eksploruar ose në privat ose me pëlqimin e partnerëve. Të kesh një fetish këmbë nuk është ndryshe. Ju patjetër keni ardhur në vendin e duhur, duke parë Si Lojërat Fetish Këmbë do të përmbushë të gjitha kënaqësitë tuaja fajtor!

Veprimi I Këmbës

Lojërat e gjetura këtu nuk duhet domosdoshmërisht të përfshijnë seks. Ju mund të luajnë pikë-dhe-klikimeve të thjeshta, ku ju merrni për të parë një babe nxehtë larë këmbët tuaja ose masazh ato, ose ku ajo i jep këmbët e saj elegante një dush. Ju mund të shikojnë e saj bojë toenails e saj (ose të zgjedhin për të pikturuar ato vetë), pastaj rrëshqitje në bizhuteri këmbë ose çorape.

Nëse fetishi juaj i këmbëve ka të bëjë me këpucë seksi, ka lojëra që përqendrohen në pula të veshura me thembra, ku mund t'i qitni të përkulura në gjysmë, me këmbët e veshura me thembra pranë fytyrës dhe gati për lëpirje.

Duke folur për shuplaka, ka shumë të tilla në Lojëra Fetish Këmbë. Veprimet që mund të kryeni në këmbë variojnë nga masazhet dhe prekjet deri tek nuzzling dhe shuplaka, madje edhe deri tek thithja e gishtërinjve. Ju do të keni mundësinë të zgjidhni se çfarë lloji të këmbës ju pëlqen më shumë, pastaj vendosni ato gishtërinj të shijshëm në gojën tuaj dhe dëgjoni partnerin tuaj të ankohet.

Footjobs

Kur bëhet fjalë për kënaqësinë aktuale seksuale dhe stimulimin e karit dhe pidhit, Lojërat Fetish Të Këmbëve ngrihen në sfidë.

Filloni duke luajtur ato më të arrira, ku jeni ulur në një restorant me partnerin tuaj dhe duke luajtur footsie nën tryezë. Ju mund të kontrolloni se sa lart këmba e saj shkon lart në këmbën tuaj, nëse doni që ajo të veshë çorape ose çorape ose të zhveshur, dhe nëse ajo në fund të fundit arrin karin tuaj. Nëse jeni të etur për atë footjob gjysmë-publik, gëzojnë shikuar si një këmbë me formë të hijshme dhe një këmbë të aftë shtyn në kar tuaj veshur pa pushim, duke marrë ju off në mes të datës tuaj darkë.

Lojëra të tjera ofrojnë footjobs më të qarta, ku karakteri juaj është i zhveshur, dhe partneri juaj ka këmbët e saj rreth kar tuaj. Të gjitha vajzat Në Lojërat Fetish Këmbë janë të etur për të treguar aftësitë e tyre dhe të bëjë që ju sperma me vetëm këmbët e tyre vetëm, dhe ju duhet patjetër le ta. Ju mund të zgjidhni pozicionet në të cilat dëshironi të ndodhë kjo, nëse partneri juaj është ulur përballë jush, ose ndoshta ajo po ju jep një footjob nga prapa, kështu që ju mund të qëlloni ngarkesën tuaj në të gjithë gomarin e saj të fortë gjatë procesit.

Personazhe Të Famshëm

Në Lojërat Fetish Këmbë, ju mund të hasni një karakter ose dy me një fytyrë të njohur. Pavarësisht nëse loja është 2d ose 3d, ka shumë mundësi që të argëtoheni me fetishin tuaj me një karakter të famshëm.

Lojëra Fetish Në Këmbë ju ofron aventura porno-mbushur me askënd nga Marge Simpson, Lois Griffin, Kim Mundur Dhe Disney Princeshat Në Lara Croft, Elsa Nga Frozen, Elastigirl nga Incredibles, ose ndonjë hot, busty babe nga Overwatch. Nuk është një skenë veçanërisht joshës ku Pharah fërkon këmbët e saj në të gjithë kar tuaj, pas së cilës ju merrni për të qij e saj në çdo vrimë që ju dëshironi. Nëse jeni adhurues I zogjve 3d të skalitur në mënyrë perfekte, mos e humbisni këtë.

Përveç personazheve vizatimorë, ka edhe nga ata të librave komikë. Në Lojërat Fetish Të Këmbëve, ju mund të zgjidhni nëse doni të luani Apo jo Me Wonder Woman, Poison Ivy, Harley Quinn, Black Widow, ose ndonjë karakter tjetër të ngjashëm badass. Këto babes superhero vijnë me kostumet e tyre, nganjëherë me vrima të përshtatshme në zonën bigëzim, duke ju lejuar qasje të lirë për të qij ato megjithatë ju dëshironi. Pasi të mjaftoheni me lojën e këmbëve, domethënë.

Stili dhe Cilësia

Ne kemi përmendur tashmë se këto lojëra mund të JENË OSE 2d ose 3d. Sigurohuni që ato të bëra NË 2d janë një rikrijim i saktë i stilit origjinal të karikaturës, nëse ka një të tillë. Ato NË 3d vijnë me detaje të hartuara mirë, nga mënyra se si fytyra e partnerit tuaj shpreh dëshirën e saj deri në mënyrën se si cicat dhe gomari i saj kërcejnë ndërsa ju e qij atë. Shtë një e dhënë që vëmendje e veçantë i është kushtuar dizajnit të këmbëve në mënyrë që të gjeni vetëm formën e duhur që ju heq.

Të gjitha këto lojëra fetish këmbësh janë të lehta për tu kaluar. Ju thjesht përdorni miun për të klikuar përmes storyline, dhe pastaj ju merrni për të kontrolluar aktivitetet që ju dhe partneri juaj të angazhohen në. Kur është fjala për të ndyrë, ju vendosni se sa shpejt ose sa ngadalë po ndodh, dhe disa tituj ju ofrojnë pjesë të ndryshme të trupit të vajzës që mund të mbuloni në sperma.

Ajo që është e rëndësishme këtu është se nuk duhet të jeni të ndrojtur për ngërçin tuaj. Ju jeni në vendin e duhur për të lënë fantazitë tuaja të egra dhe të lira, kështu që hiqni pantallonat, nxirrni karin tuaj dhe shkoni në punë!

Review Pros

  • Lojë Me Këmbë
  • Përshtatja E Këmbëve
  • Tituj Të Panumërt
  • Personazhe Të Famshëm

Rishikimi Cons

  • Fetish Këmbë Vetëm

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraFetishNëKëmbë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraFetishNëKëmbë