Lojëra Seksi Familjare

FamilySexGames

Dëshmoni se si seksi mund të jetë argëtues për të gjithë familjen duke luajtur Lojëra Seksuale Familjare! Rightshtë e drejtë, ky koleksion i kuruar me kujdes i titujve sillet rreth incestit, frytit të ndaluar të pornografisë. Duke luajtur këto ju do të dëshmoni skenarë të panumërt ku anëtarët e familjes qij njëri-tjetrin pa një kujdes në botë, dhe ne jemi të sigurt se ju do të gëzojnë çdo minutë të saj.

Incesti është një term i përdorur për të përshkruar çdo lloj aktiviteti seksual midis anëtarëve të ngushtë të familjes ose të afërmve. Kjo përfshin seksin midis prindërve dhe fëmijëve, vëllezërve dhe motrave, hallave dhe xhaxhallarëve dhe nipave dhe mbesave. Në disa kultura, incesti shkon edhe më gjerë dhe përfshin prindër birësues, gjysmë vëllezër e motra dhe marrëdhënie të tjera, më të largëta.

Pra, çfarë është kaq e nxehtë Për Lojërat Seksuale Familjare? Pse incesti është një kategori kaq popullore pornografike, gjithsesi?

Ndalohet Shijshëm

Epo, na tregoni se nuk ka diçka tepër tërheqëse në idenë se dy njerëz që nuk supozohet të jenë të ndyrë, në fakt, janë të ndyrë. Gjithmonë ekziston një lloj i caktuar kënaqësie që mund të gjendet në atë që nuk mund ta kemi ose nuk duhet ta shijojmë, dhe kjo shkon përtej vetëm lirimit seksual. Të shikosh një grua të moshuar të qij një djalë të ri mund të mos jetë aq emocionuese, por kur e kupton se ata janë nënë e bir, e gjithë skena bëhet rreth tridhjetë herë më e nxehtë, apo jo?

Incesti konsiderohet jo vetëm tabu, por edhe i paligjshëm dhe imoral në një shumicë dërrmuese të shoqërive. Edhe pse gjatë historisë ka raste të njohura të anëtarëve të familjes që martohen me njëri-tjetrin dhe prodhojnë pasardhës, veçanërisht në familjet mbretërore, sot këto veprime janë të vrenjtura dhe të dënueshme me ligj.

Sidoqoftë, kjo nuk duhet t'ju ndalojë të luani zemrën tuaj në Lojërat Seksuale Familjare. Të gjithë personazhet që hasni këtu janë imagjinar, dhe kështu nuk keni pse të shqetësoheni nëse po bëni apo jo ndonjë gjë të papërshtatshme duke u larguar nga këto shfaqje. Ju nuk po lëndoni askënd, dhe kështu që gjithçka që duhet të bëni është të relaksoheni, të kapni karin tuaj dhe të filloni aventurën më të madhe pornografike familjare ndonjëherë.

Argëtim Për Të Gjithë Familjen

Sigurisht që një nga format më të zakonshme të seksit familjar është ajo midis një prindi dhe një fëmije. Në Lojërat Seksuale Familjare ju merrni për të dëshmuar se si një vajzë dështon një provë dhe dënohet nga babai i saj (nga ai ndyrë e saj në gomar), ose se si një nënë mëson djalin e saj për atë që do të thotë të qij një grua. Për më tepër, ju gjithashtu mund të hasni në disa gurë të çmuar, të tilla si lojëra ku nënat përdorin lodra seksi për vajzat e tyre, ose ku një baba shërbehet si nga nëna ashtu edhe nga vajza në të njëjtën kohë.

Një çiftim tjetër i zakonshëm në Lojërat Seksuale Familjare janë vëllezërit e motrat. Seksi midis një vëllai dhe një motre është i nxehtë sepse ata janë të rinj dhe të etur për të qij, edhe pse ata nuk janë të lejuar për të. Titulli ynë i preferuar përfshin një motër që nxjerr me forcë karin e vëllait të saj ndërsa ai po luan video lojëra dhe së pari e thith atë para se ta hipë në orgazëm. Eshtë e panevojshme të thuhet, vëllai shpejt harron lojën e tij video.

Pastaj ka skena më të errëta incesti që përfshijnë hallat që mësojnë nipat e tyre për të ndyrë, ose xhaxhallarët që përkëdhelin mbesat e tyre në publik. Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet incestuale, Lojërat Seksuale Familjare i kanë të gjitha. Ju do të gjeni lehtësisht atë që ju vështirëson më shpejt dhe nuk do të jeni në gjendje të ndaloni së kërcyeri derisa të keni kaluar të gjitha lojërat e disponueshme në atë kategori.

Familje Të Famshme Vizatimore

Tani, duhet t'i kushtojmë një moment përmendjes së personazheve të famshëm dhe familjeve të famshme imagjinare. Ju mund të mendoni se Lojërat Seksuale Familjare kanë të bëjnë me takimin me personazhe të rinj dhe mësimin për marrëdhëniet e tyre familjare, por nuk është kështu. Çfarë ju do të gjeni këtu janë fuckings ndaluara në mes të anëtarëve Të Incredibles, Simpsons, Griffins, dhe më shumë.

Të etur për të gjetur se çfarë Lois Griffin duket si kur ajo është fucked nga Djali I Saj Chris? Ose çfarë ndodh kur Bart Simpson paund në Motrën E Tij Lisa? Apo ndoshta jeni kurioz Për Elastigirl, dhe se si ajo përdor një rrip-on për të qij vajzën e saj, ndërsa ata janë ende të dy të veshur kostumet e tyre superhero? Nuk ka kufi për çoroditje në Lojërat Seksuale Familjare, dhe nëse jeni të uritur për ndonjë veprim pornografik vizatimor, ju jeni padyshim në vendin e duhur.

Dizajne 2d Dhe 3d Me Cilësi Të lartë

Ju mund të keni mbledhur tashmë nga përshkrimet tona, por le të përsërisim: këto lojëra janë krijuar dhe ndërtuar si në stilet 2d dhe 3d. 2d është e rezervuar për ato lojëra të modeluara në animacione 2d, të tilla si The Simpsons Dhe Family Guy, dhe çdo lloj tjetër i lojës është 3d në natyrë.

Ato të bazuara në përmbajtje origjinale, jo porny, janë tepër autentike. Ju nuk do të jeni në gjendje të tregoni se nuk po shikoni një episod të vërtetë Të Simpsons derisa Marge të fillojë të zhvishet dhe T'i japë Bart një vallëzim xhiro. Kur bëhet fjalë PËR 3d, zhvilluesit e lojërave me të vërtetë e tejkaluan veten. Tits kërcej, gomarët lëvizin kur ju shuplakë tyre, dhe çdo pjesë e vetme e trupit është dhënë në përsosmëri, të drejtë deri në shkëlqim, folds lagur pidhi.

Lojëra Të Lehta

Për më tepër, vetë lojërat janë relativisht të lehta për tu kaluar. Çdo lojë ka historinë dhe objektivin e vet, por duhet të jetë e thjeshtë të arrini qëllimin tuaj porny edhe me një dorë në karin tuaj. Ne veçanërisht i duam ato ku ju merrni për të kontrolluar shpejtësinë e seksit, dhe ku është e mundur të ndryshoni pozicionet dhe këndet e kamerës në mënyrë që të merrni pamjen më të mirë të mundshme në çdo situatë.

Në fund të ditës, Lojërat Seksuale Familjare mund të mos jenë për të gjithë. Këto tituj bazohen vetëm në incest ose pornografi familjare, kështu që nëse kjo nuk është gjëja juaj, atëherë vazhdoni.

Sidoqoftë, nëse jeni adhurues i shikimit të anëtarëve të familjes duke përfituar nga njëri-tjetri, atëherë sigurohuni që të ndaleni nga ky koleksion dhe të merrni titujt tuaj në dispozicion. Përgjigjuni pyetjeve që merrni në fillim, para se të hyni në sitin e duhur, në mënyrë që të merrni një përzgjedhje të këndshme të lojërave të rëndësishme për interesat, lidhjet dhe dëshirat tuaja.

Goditni këmbët lart, lidhni kufjet dhe filloni këtë udhëtim të shkëlqyeshëm pornografik me Lojëra Seksuale Familjare!

Review Pros

  • Incesti
  • Anëtarët E Familjes Seksi
  • Shumëllojshmëri Tregimesh
  • Personazhe Të Famshëm

Rishikimi Cons

  • Vetëm Incesti

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiFamiljare

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiFamiljare