Lojëra Ekstreme Porno

extremestimulation.com

Nëse nuk është e vështirë dhe e shpejtë, atëherë nuk do ta gjeni në Lojëra Ekstreme Pornografike. Kjo përzgjedhje spektakolare e lojërave seksuale përfshin vetëm shfaqjet më të ashpra, çdo gjë nga BDSM te fantazitë e përdhunimit te dicks përbindësh dhe madje edhe më shumë ekstreme të tilla si incesti dhe shemales. Nëse jeni duke kërkuar për diçka të lehtë dhe rastësore, shikoni diku tjetër, sepse Lojërat Ekstreme Pornografike janë këtu për t'ju sjellë në avantazh brenda pak minutash falë të gjitha fetisheve që ka për të ofruar.

Nocioni i 'ekstrem' është i gjerë, dhe këtu duhet të shpjegojmë pak për atë që do të gjeni në këtë faqe interneti.

Kuptimi I Ekstremit

E thënë thjesht, nuk ka cilësime vanilje. Ato lokalet e rregullta pornografike që ju shihni pa pushim, të tilla si këngëtarët aspirues gjiri dick për të marrë pesë minutat e tyre të famës, ose infermieret sexy duke ju dhënë një handjob në veshjet e tyre të pakta janë të këndshme dhe të njohura, por ata nuk janë fokusi këtu.

Jo, në Lojërat Ekstreme Pornografike do të gjeni fetish që do ta bëjnë kokën tuaj të rrotullohet. Ju jeni i detyruar të hasni në ato që kërkoni, por edhe ato për të cilat mund të mos keni dëgjuar kurrë më parë, por ndoshta do të dëshironit të provonit. Na besoni kur themi se gjithmonë duhet të provoni gjithçka sepse kurrë nuk e dini se çfarë mund të përfundojë të jetë ngërçi juaj i fundit i pornografisë.

BDSM

Një zhanër mjaft i zakonshëm pornografik që do të gjeni këtu është BDSM. Këto letra qëndrojnë për skllavëri/disiplinë, dominim/nënshtrim dhe sadizëm / mazokizëm, dhe këto fjalë janë gjithçka që ju duhet vërtet për të marrë një pamje të qartë të asaj që është në punë këtu. Bdsm play përbëhet nga një person i cili është në krye, një dom, dhe një person i nënshtruar ose një nën. Të gjitha aktivitetet në të cilat përfshihen këta të dy rrotullohen rreth roleve të tyre, ku njëri është interpretuesi i veprimit dhe tjetri është marrësi i veprimit.

Lojërat BDSM në Lojërat Ekstreme Pornografike përfshijnë skenarë të tillë si skllavëria dhe lidhja në mënyra të ndryshme, pastaj shkaktimi i dhimbjes, poshtërimit dhe degradimit, ndyrë e ashpër, mbytje dhe çdo numër mënyrash në të cilat një nën sillet në kufijtë e tyre nga dom-i i tyre. Nëse ndonjë nga këto role është gjëja juaj, ju do të merrni një goditje të egër nga titujt BDSM. (Rekomandimi ynë është padyshim një lojë me emrin E Disiplinës BDSM.)

Duke lëvizur nga BDSM, le të marrim një moment për të vlerësuar praninë e fantazive të përdhunimit dhe llojeve të ndryshme të seksit të detyruar. Nuk ka asgjë më tërheqëse sesa një zogth i nxehtë i përkulur mbi një sipërfaqe, i marrë përafërsisht nga prapa dhe i detyruar të lutet për mëshirë. Në Lojërat Ekstreme Pornografike, do të hasni një numër të mirë të tregimeve që përfshijnë seks jo konsensual, dhe më së miri jeni të përgatitur të pomponi karin tuaj përmes secilit.

Përbindësh Porno

Nëse universet fantastike janë më shumë gjëja juaj, mos kini frikë! Kjo faqe gjithanshëm gjithashtu mban një numër të konsiderueshëm të lojrave ushqyer turmat përbindësh-karin. Porn përbindësh është një kategori që ka qenë në rritje kohët e fundit, dhe me arsye të mirë: kjo është një lloj i veçantë i emocion kur ju dëshmoni një këndoj me një kar masiv gati për të qij një dainty, vajzë pafuqishëm që mezi vjen deri në bel e tij. Porn përbindësh është pik shije ekstreme, ku ju dëshmoni pushime mendore dhe deformime të stomakut, dhe vajzat me gomarët e tyre me lëng të mbushur me sperma deri në pikën që del nga goja e tyre.

Mos harroni t'i kushtoni vëmendje të veçantë asaj pornografie tentakule. Asnjë përzgjedhje ekstreme ngërç është i plotë pa të, dhe këtu ju do të gjeni më shumë se një gameplay që çon në një vajzë duke u lidhur dhe fucked në çdo vrimë në dispozicion.

Kur bëhet fjalë për fantazinë, nuk është vetëm seksi përbindësh që mund ta shijoni. Lojëra Ekstreme Porno ofron një shumëllojshmëri të settings fantazi, të tilla si fshatrat kukudh, pyjet magjike, pallate luksoze dhe të ngjashme. Ka princeshat angazhohen në threesomes, kukudhët nxehtë fucked kundër pemëve, dhe nymphs tokës shkatërruar nga krijesa jo-humanoid. Nëse kjo botë ju mërzit për çfarëdo arsye, sigurohuni që do të keni shumë pornografi të botës tjetër për të kërkuar kënaqësi.

Tregime Incesti

Një fetish më ekstrem që përmendëm ishte incesti. Ndërsa në vetvete kjo mund të përfshijë si seksin e zbutur ashtu edhe seksin e egër, incesti konsiderohet kryesisht tabu dhe diçka që është e pamoralshme dhe e ndaluar. Kjo është arsyeja pse është një përshtatje e përsosur për Lojëra Ekstreme Pornografike. Shikoni se si baballarët i qij vajzat e tyre të reja ose si djemtë mësojnë për seksin nga nënat e tyre me përvojë. Me të gjithë këta personazhe dhe komplote të trilluara në dispozicionin tuaj, eksplorimi i këtyre lidhjeve të shijshme por të ndaluara nuk ka qenë kurrë më emocionuese!

Shemale Porno

Së fundi, ne nuk mund të harrojmë për shemales. Kjo kategori shumë specifike përfshin personat që duken femra nga jashtë - të cilët janë të bukur dhe me cica të mëdha dhe bel të hollë dhe gomarë të pafytyrë-por që në të vërtetë kanë një kar! Dick vajzat apo shemales nuk mund të tingëllojë si diçka që ju do të gëzojnë, por ju nuk duhet të klikoni larg Nga Lojrat Ekstreme Porno pa i dhënë këtë fetish një e shtënë.

Provoni lojën e quajtur Shoku Im I Dhomës, ku një student i nxehtë i kolegjit zbulon se shoqja e saj më e mirë femër ka një kar. Mënyra se si vajza kar fucks tjetri do të ngulitet përgjithmonë në mendjen tuaj, dhe ne jemi të sigurt që ju do të ktheheni në këtë ngërç shumë herë më shumë.

Të gjithë titujt Në Lojërat Ekstreme Pornografike janë bërë NË 3d. secili përmban detaje dhe tekstura të jashtëzakonshme, dhe as atyre nuk u duhet shumë kohë për t'u ngarkuar! Pasi të jeni në lojë, gjithçka është vendosur në mënyrë që të keni një udhëtim të qetë, pa gabime dhe që të mund të shijoni këto pamje hiper-realiste të pussies të lagura, gojëve të etura dhe duarve kurioze.

Edhe një herë, megjithatë, paralajmërohuni se nuk do të gjeni një lojë të vetme që konsiderohet 'e zakonshme' këtu. Edhe nëse duket vanilje nga jashtë, ka një kapje që do t'ju bëjë të bëni pauzë dhe do të dëshironit të kishit filluar të hidheshit më herët.

Bëni një nder vetes: pas një dite të gjatë dhe të lodhshme, hapni Lojëra Ekstreme Pornografike, klikoni në një titull që mendoni se do ta shijonit së pari dhe lërini dorën dhe karin tuaj të bëjnë pjesën tjetër. Ju mund të na falënderoni më vonë.

Review Pros

  • Fantazitë E Përdhunimit
  • Përbindësh Porno
  • Cilësimet E Fantazisë
  • Shemales
  • Bdsm Luajnë

Rishikimi Cons

  • Vetëm Fetish Ekstreme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraEkstremePorno

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraEkstremePorno