Stimulimi I BDSM

bdsmstimulation.com

Nëse keni luajtur një lojë simulator seksi më parë, por keni zbuluar se do të dëshironit diçka më hardcore, patjetër jepini Stimulimit BDSM një lëvizje. Kjo lojë e botës së hapur është gjithçka që dini dhe doni në simulatorët e seksit, por e ngre atë një nivel në kinkiness me të gjithë elementët BDSM që vijnë me të. Falë Stimulimit TË BDSM, ju duhet të dominoni ose të nënshtroheni, ose mund të provoni të dy rolet nëse ende po kuptoni se cili ju pëlqen më shumë.

Rreth BDSM

BDSM qëndron për skllavëri dhe disiplinë, dominim dhe nënshtrim, dhe sadizëm dhe mazokizëm. Ky është në thelb një koleksion fetish që përqendrohet në një person (ose më shumë) që është dominuesi, ai përgjegjës dhe një person tjetër (ose më shumë) që është i nënshtruari ose ai që merr çfarëdo lloj veprimi që fillon dominuesi. Konsiderohet një komunitet ekstrem dhe hardcore, ku loja seksuale sillet rreth ndëshkimit, poshtërimit, degradimit, shthurjes, të gjitha llojeve të pajisjeve dhe lodrave të torturës dhe roleplaying që i bën njerëzit të qajnë dhe të luten për mëshirë ndërsa sperma.

Sidoqoftë, në të njëjtën kohë, si komunitet, BDSM vë theksin në sigurinë. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur rolin dominues ose të nënshtruar, NË BDSM të dy palët duhet të pranojnë aktin seksual, çfarëdo qoftë ai. Gjëja kryesore këtu është roli dhe veprimi i fantazisë, por në të vërtetë nuk dëmton askënd në proces. Të paktën jo pa lejen e tyre të qartë paraprakisht.

Për fat të mirë, çdo partner që hasni Në Stimulimin BDSM, pavarësisht nëse ata janë të kontrolluar nga kompjuteri ose lojtari, është i gatshëm të angazhohet me ju në një mori aktivitetesh të çuditshme.

Dom Ose Nën

Në fillim të përvojës, para se të hyni në sit, ju merrni për t'iu përgjigjur disa pyetjeve për veten tuaj dhe për atë lloj partneri që preferoni. Ju zgjidhni rolin tuaj, pavarësisht nëse jeni dom apo sub (mos u shqetësoni, mund ta ndryshoni këtë më vonë nëse ju pëlqen), çfarë gjinie jeni dhe cilat karakteristika të përgjithshme të trupit duhet të keni ju dhe partneri juaj. Zgjidhni në mes të vogla, të mesme, të mëdha dhe masive tits dhe gomarët dhe dicks për të vënë së bashku një skenë që do të bëjë që ju sperma e vështirë dhe të shpejtë.

Pasi të jeni vendosur të gjithë me partnerin tuaj të parë, atëherë fillon argëtimi i vërtetë.

Shumica e Stimulimit TË BDSM zhvillohet në një mjedis të ngjashëm me birucë. Këtu, ju mund të bëni gjithçka që dëshironi. Dhe ne do të thotë, fjalë për fjalë çdo gjë. Ju mund ta lidhni partnerin tuaj me kyçet, me kyçet e këmbëve ose të zgjidhni lojë më të ndërlikuar me litar. Ju mund t'i lidhni ato në mur, në shtrat, në një karrige, ose madje mund t'i pezulloni në ajër nga çfarëdo pjese e trupit që dëshironi.

Vegla BDSM

Një gamë e gjerë lodrash, kostumesh dhe rekuizitash janë në dispozicion për ju për të luajtur. Ka maska, veshje trupore dhe korse latex, rripa, thembra dhe çizme mbi gju (për ato skena që mpijnë mendjen), dildos me kaq shumë madhësi dhe veçori të disponueshme, si dhe vibratorë dhe priza prapanicë. Topa Gag, pranga, kufij lëkure, litar, kamxhikë, të korra, lopata, jakë, thithka dhe kapëse pidhi, lista është e pafund. Do t'ju duhen orë dhe orë të tëra duke luajtur Në Stimulimin BDSM për të pasur mundësinë t'i provoni të gjitha.

Pozicionet qij janë ato standarde, ku ju prop nën tuaj kundër çdo sipërfaqe apo objekt që ju dëshironi dhe qij ato në cilindo vrimë që ju dëshironi. Përkulni ato mbi një tavolinë dhe qij ato në gomar, zinxhir ato deri në një mur dhe qij ato në pidhi, të jetë krijuese dhe rrip kyçet e tyre në një pajisje torturë, ndërsa ju të detyrojë karin tuaj në fytin e tyre. Efektet vizuale janë aq realiste që ju do të shihni sytë nën tuaj ujë si ata mbyten në kar tuaj.

Nëse ndonjëherë lodheni duke ndyrë vetë nëns, Stimulimi BDSM ju lejon të merrni një makinë qij, ta vendosni atë në mënyrë që të futet pa pushim në nën tuaj, pa pushim, dhe thjesht të uleni dhe të shikoni ndërsa ata përpëliten dhe përgjërohen që ajo të ndalet.

Partnerë Të Shumtë

Në Stimulimin BDSM, ju mund të keni sa më shumë partnerë që dëshironi. Ju mund t'i mbani vajzat e tjera të lidhura dhe jashtë rrugës ndërsa argëtoheni me të preferuarën tuaj, ose mund të luani me disa prej tyre në të njëjtën kohë.

Sigurisht, edhe pse i përshkruam të gjitha këto karakteristika nga këndvështrimi i dom, nëse vendosni të jeni një nën, ju duhet të përjetoni të gjitha këto dhimbje të shijshme të shkaktuara në karakterin tuaj të dorës së parë.

Stimulimi BDSM nuk ofron vetëm seks heteroseksual. Ju mund të zgjidhni të jetë një djalë që fucks djem të tjerë, ose ju mund të jetë një vajzë që fucks vajzat e tjera. Ka shumë veprim rrip-në ndodh këtu. Për më tepër, ju gjithashtu mund të zgjidhni një partner transgjinor, posaçërisht një shemale. Këto hapin një botë krejt të re mundësish dhe pornografi lezbike siç nuk e keni parë kurrë më parë.

Njihuni Me Lojtarë Të Tjerë

Të luash Me Npc është një gjë, por të jesh i sigurt se gjithashtu ke mundësinë të angazhohesh me njerëz të jetës reale. Në zonën e anëtarit Të Stimulimit BDSM (pa pagesë!), ju mund të takoni entuziastë të TJERË TË BDSM që erdhën për të kaluar një kohë të mirë ashtu si keni bërë, dhe është vetëm çështje minutash para se të organizoni një lojë me role emocionuese me një lojtar me të cilin e goditni. Ju mund të hidheni në karakterin tuaj duke bërë seks me avatarin e një personi të vërtetë, i cili ka të ngjarë të kënaqet edhe gjatë lojës.

Stimulimi BDSM do të ndryshojë plotësisht mënyrën e shikimit të përmbajtjes seksuale. Duhen lojëra pornografike në lartësi të reja, ku nuk jeni më një lojtar pasiv, por një pjesëmarrës aktiv në fantazitë tuaja më të egra seksuale. Trulyshtë me të vërtetë një univers i gjithi më vete, dhe sapo të ndërmerrni, do ta keni të vështirë të përshtateni përsëri në jetën reale.

Sepse kush nuk do të donte të ishte në këtë botë fantastike të skllavërisë, lojës së përdhunimit dhe seksit agresiv 24/7? Merrni kohën tuaj me lojën, sigurohuni që të eksploroni çdo cep të asaj që ofron dhe të shijoni orë të panumërta të lojës seksuale perverse në Stimulimin BDSM!

Review Pros

  • Hardcore Kinks
  • Elementet E BDSM
  • Lojë E Ashpër
  • Vendosja E Burgut
  • Lodra Bollëk

Rishikimi Cons

  • VETËM BDSM
  • Prejardhje Të Kufizuara

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me StimulimiIBDSM

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito StimulimiIBDSM