Bdsm Porno Lojra

bdsmstimulation.com

Merrni ngërçin tuaj me Lojërat Pornografike BDSM! Pavarësisht nëse jeni një veteran i praktikuar apo i ri në këtë univers të luajtjes së roleve dhe jo-konformizmit, ju do të keni kohën e jetës tuaj duke luajtur lojëra që përqendrohen në të gjitha aspektet MË të ndyra, MË të çoroditura TË BDSM të njohura për njeriun.

Akronimi 'BDSM' daton në fillim të viteve ' 90, dhe është një kombinim i disa shkurtesave. B/D qëndron për skllavëri dhe disiplinë, D/s për dominim dhe nënshtrim, Dhe S / M do të thotë sadizëm dhe mazokizëm. Të gjithë së bashku këto formojnë BDSM, një komunitet unik që përqendrohet në rebelimin kundër normës, formimin e lidhjeve të forta me njerëz me të njëjtin mendim dhe eksplorimin e seksualitetit dhe lidhjeve në mënyra të tjera, grupe më pak ekstreme mund të mos guxojnë.

BDSM 101

Nëse jeni i ri në këtë praktikë, nuk do të dëmtonte të mësoni pak më shumë rreth saj dhe çfarë do të thotë të angazhoheni në MËNYRË të sigurt NË BDSM.

Të gjitha aktivitetet dhe madje edhe marrëdhëniet përcaktohen nga dy role specifike. Ekziston roli i një partneri dominues (ose 'dom' siç shkurtohet shpesh), dhe një partneri të nënshtruar (ose 'sub'). Ndonjëherë, ju do të dëgjoni' top 'duke u përdorur për personin dominues dhe' bottom ' për atë të nënshtruar.

Në përgjithësi, pjesa e sipërme fillon veprimin dhe e kryen atë tek personi tjetër, ndërsa pjesa e poshtme e ndërmerr veprimin. Ky nuk është gjithmonë rasti, pasi ndonjëherë fundi mund të jetë ai që kryen veprimin, por është ndryshimi në barazi që ka rëndësi këtu. Pavarësisht nga lloji i aktivitetit në të cilin partnerët po angazhohen, fundi ose nën është gjithmonë 'më i vogël' në krahasim me dom ose majën e tyre.

Komuniteti BDSM

Komuniteti BDSM nuk ka të bëjë me seksin, megjithatë. Bëhet fjalë për krijimin e marrëdhënieve dhe miqësive, për forcimin e lidhjeve midis atyre që duan të praktikojnë një lloj të caktuar seksi dhe ka të bëjë me besimin dhe shoqërinë. Në tërësi, komuniteti vë shumë theks në pëlqimin dhe sigurinë. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur rolin e dom ose sub, duhet të jeni 100% të kënaqur me partnerin tuaj dhe mjedisin. Nëse në ndonjë moment dëshironi të ndaloni praktikën, për çfarëdo arsye, ka mënyra për të thyer rolin pa ndonjë pasojë nga ana juaj.

Kjo është një nga shumë gjëra Që Fifty Shades of Grey, ndoshta një nga librat më të famshëm të erotikës BDSM, gabon në disa raste.

Edhe pse BDSM ka të bëjë me fetish ekstreme, për poshtërim dhe degradim, duke shkaktuar dhimbje, seks të ashpër, fantazi përdhunimi, skllavëri, torturë dhe shumë më tepër, është një vend për të praktikuar këto kinks në një mjedis të sigurt ku as ju ose partneri juaj nuk do të lëndoheni në asnjë mënyrë.

Nëse planifikoni të futeni në botën E BDSM për herë të parë, është e domosdoshme që të gjeni një komunitet me të cilin ndiheni rehat dhe që nuk do t'ju shtyjë të bëni diçka për të cilën nuk jeni gati. Shkoni me ritmin tuaj dhe lehtësoni rrugën tuaj në të.

Online Bdsm Fun

Për fat të mirë për ju, një nga mënyrat më të mira për të mësuar rreth komunitetit dhe praktikës janë Lojërat Pornografike BDSM!

Ato shfaqin të gjitha fantazitë dhe fetishet që do të hasnit edhe në praktikën e VËRTETË BDSM, por meqenëse kjo është tërësisht e trilluar dhe përmes një kompjuteri, ju duhet të shijoni këtë botë të mbushur me lodra seksi dhe dominim të gjitha nga komoditeti i kolltukut tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni Në Lojërat Pornografike BDSM dhe të zgjidhni lojën që ju pëlqen, të kapni një kar tuaj dhe të zhyteni në lidhjet më të egra që keni parë ndonjëherë.

Megjithatë, para se të arrini në listën e lojërave, Bdsm Porn Games ju bën disa pyetje për të vlerësuar shijet tuaja dhe për të gjetur se ku qëndron horniness juaj. Ju pyeteni për gjininë tuaj, për cilin rol dëshironi të merrni më shumë dhe çfarë lloji të partnerit preferoni. Pasi të jeni vendosur, duhet të dëshmoni se të gjitha fantazitë tuaja më të thella dhe më të errëta vijnë në jetë.

Botë Hardcore Dhe Histori Të Pafundme

Ka babes nxehtë busty gagged dhe të lidhur duke pritur për të fucked deri sa ata qajnë, ka zinxhirë dhe pranga dhe fshikullon bollëk. Ju merrni për të poshtëruar dhe goditur këdo që dëshironi - dhe çdo pjesë të trupit që dëshironi - dhe mjediset janë jashtë kësaj bote. Shtretër metalikë të ndryshkur, depo të zymta, bodrume të errëta dhe dhoma torture - ekziston një larmi skenash që ju të zgjidhni për të marrë fanatik tuaj.

Të gjitha lojërat pornografike BDSM në dispozicionin tuaj janë NË 3d, me cilësinë që rivalizon atë të platformave më të mira të lojrave jo-pornografike atje. Tits kërcej kur ju shuplakë ato, gomarët jiggle kur ju goditi ata me një kamxhik, dhe pussies pikoj kur ata janë fingered.

Për sa i përket tregimeve, Lojërat Pornografike BDSM ofrojnë mundësi të panumërta. Ju mund të zgjidhni nëse ju pëlqen vajzë në veprim vajzë apo do të donte për të parë një babe njëpasnjëshëm në harresë. Ju mund të shkoni edhe për një mjedis më fantazi, ku skllevër kukudh dhe cocks përbindësh janë ngarje në to sa herë që ata të ndjehen si ajo.

Lojë: Disiplina BDSM

Favorite jonë personale është një lojë e quajtur Disiplina BDSM që është në dispozicion në fushën e anëtarësimit të Lojrave Pornografike BDSM. Në të, ju jeni përgjegjës për nxitjen e një vajze të pafajshme kolegji në botën e BDSM. Ajo është e mbushur me një kostum latex me shkëlqim dhe porositet përreth, dhe ju merrni kënaqësinë ta godisni me shuplakë kudo që dëshironi, si me dorën tuaj ashtu edhe me kamxhik. Ju merrni për të qij e saj në shumë pozicione dhe të bëjë atë të mbyten në karin tuaj. Paraqitja e kësaj loje të veçantë është tepër e ngjashme me jetën, dhe nuk do të duhet shumë kohë para se të filloni të hidheni në imazhin e këtij fillestari të veshur me latex duke u mbuluar me spermë. Nuk ka fund për të eksperimentuar kur bëhet fjalë Për Lojërat Pornografike BDSM! Kënaquni!

Ju në të vërtetë nuk duhet të jeni një praktikues I BDSM për të shijuar lojërat Pornografike Bdsm. Të gjitha që ju duhet është një imagjinatë aktive dhe një shije për diçka pak më ekstreme se kinks klasike vanilje që shihni në pornografi të rregullt.

Lojërat Pornografike BDSM do t'ju tregojnë një botë krejt të re të lojës së fuqisë, ku do të kënaqeni ose duke qenë ai përgjegjës ose ai i porositur përreth. Pjesa më e mirë është se nëse doni të provoni anën tjetër të gjërave, lehtë mund të zgjidhni një lojë të re dhe të ndërroni rolin tuaj, për të parë se cila ju përshtatet më shumë.

Review Pros

  • Kinks Ekstreme
  • Pasqyrim Realist
  • Seksi I Ashpër
  • Llaptastik

Rishikimi Cons

  • Bdsm Specifike

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BdsmPornoLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BdsmPornoLojra