Lojëra Seksi Anal

AnalSexGames

Në Lojërat E Seksit Anal, ju merrni bileta të rreshtit të parë për të gjitha skenat më të nxehta dhe më të ndyra të ndyrë në gomar që mund të mendoni. Nuk ka asgjë më të mirë sesa rrëshqitja e karin tuaj në një vrimë të shkëlqyeshme dhe të ngushtë, dhe të gjithë e dimë se anusi është vendi i përsosur për këtë. Jo vetëm kaq, Por Lojërat E Seksit Anal ofrojnë edhe një larmi kinksash të tjerë, të gjitha të lidhura me bukurinë e një fundi me lëng.

Bazat E Seksit Anal

Seksi Anal është i preferuari i shumë çifteve, qofshin të drejtë apo homoseksualë, për shumë arsye të vlefshme. Nuk ka asgjë më emocionuese sesa të bësh qij një vrimë dhe pastaj një tjetër menjëherë pas saj, madje pa bërë pushim. Asshole është i ngushtë dhe siguron një ndjenjë mendje-rimëkëmbur, dhe të gjithë i pëlqen shikuar si kar e tyre është gëlltitur nga një firmë, gomar jiggling.

Burrat pëlqejnë të qij gratë në gomar, burrat gjithashtu pëlqejnë të qij burra të tjerë në gomar. Çuditërisht, gratë gjithashtu pëlqejnë të qij gratë në gomar, qoftë me lodra dhe rrip, gishta, apo edhe gjuhën e tyre. Lojërat e seksit Anal sigurojnë një kohë argëtuese për të gjithë.

Në jetën reale, nëse keni ndërmend të bëni seks anal, nuk duhet të harroni për lubrifikimin dhe përgatitjen e mirë të ol. Ndryshe nga pidhi, asshole nuk është natyrshëm i lagësht ose vetë-lubrifikues, dhe kështu kar ose lodra juaj do të ketë nevojë për një ndihmë të vogël para se të mund të shtyhet vetëm. Pra, mos harroni të luani me partnerin tuaj paraprakisht. Bëni të nxehtë dhe të rëndë, bëni procesin e prekjes dhe shtrirjes diçka që të dy do ta shijoni.

Cilësimet Klasike Dhe Fantazi

Sigurisht, lubrifikimi nuk është problem në Lojërat E Seksit Anal. Këtu, të gjitha babes nxehtë ju do të dështoj janë tashmë të gatshëm për të shkuar, dhe të gjithë ju duhet të bëni është të rrinë kar tuaj brenda tyre.

Këtu është vetëm një paraqitje e shkurtër e gjithçkaje që do të gjeni në këtë përzgjedhje të lojërave.

Ekzistojnë skenarët klasikë, të tillë si një mjek i nxehtë që kap karin tuaj gjatë një provimi, një vogëlushe plazhi që ju kërkon të ndihmoni në heqjen e bikinit të saj, ose një shërbëtore e nxehtë e dëshpëruar për t'ju hipur në dhomën tuaj të ndenjes. Jini të sigurt se të gjithë gomarët e paraqitur për ju janë me rrumbullakësinë e duhur dhe se nuk do të jeni në gjendje të ndaloni së imagjinuari se si është t'i shtrydhni dhe t'i godisni pa pushim.

Sidoqoftë, përveç këtyre cilësimeve të rregullta, ka edhe disa fantazi. Kukudhët me fund të madh që duan të pallohen në pyje magjike, shtrigat që lypin kar pranë kazanëve të tyre të ilaçeve, princeshat mirënjohëse që i shpëtuat në pallate luksoze. Ekziston edhe një përzgjedhje e karaktereve të mbuluar me qime, dhe favorite jonë personale është opsioni për të ass-qij polic nxehtë lepur nga Zootopia.

Gamë Të Gjerë Të Skenave Pornografike

Duke folur për personazhet e famshëm, do të gjeni shumë nga ata edhe Në Lojërat E Seksit Anal. Ekziston një listë e karaktereve Overwatch për të zgjedhur. Ju nuk doni të kaloni pharah ndyrë, D.Va Ose Mëshirë, apo Edhe Lara Croft nga Tomb Raider. Sfondet e këtyre skenave pornografike janë aq tepër të detajuara sa do të ndiheni sikur jeni transportuar tërësisht në një botë tjetër.

Përveç ass-ndyrë, Anal Seks Lojra gjithashtu ofron të shtëna të bukur të handjobs dhe blowjobs, si dhe cumshots dhe creampies. Babes nxehtë janë të mbuluara në sperma majtë dhe të djathtë, dhe në disa lojëra, ju mund edhe të zgjidhni ku ju doni të xhiruar ngarkesën tuaj, qoftë në tits e saj, fytyra e saj apo në të gjithë gomar e saj që ka qenë duke marrë ju në mënyrë të mirë.

Anal Seks Lojra gjithashtu ofron skena të nxehtë të grave duke i dhënë grave të tjera rimjobs, ose ndyrë ata në gomar me lodra. Nëse vajza në vajzë është gjëja juaj, ju lehtë do t'i nuhatni këto dhe do të shijoni orë të tëra duke parë një vajzë që tongon trapin e një tjetre.

Përcaktoni Shijet Tuaja

Para se të arrini në faqen e lojërave siç duhet, ju plotësohen disa pyetje në lidhje me shijet dhe prirjet tuaja seksuale. Këtu, ju duhet të përcaktoni gjininë tuaj, të zgjidhni një partner seksi fillestar dhe madje edhe madhësinë e karit tuaj. Ju mund të zgjidhni midis një kari të vogël, një të mesëm, një të madh, ose ndoshta një karin masiv. (Këshillë Pro: shkoni për masivin për të parë një trap të ngushtë që shtrihet mbi një karin përbindësh në të gjithë lavdinë e tij.)

Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të zgjidhni madhësinë e gjirit për partnerin tuaj, në varësi të shijeve tuaja. Ka mundësi që ju të deklaroni se çfarë lloj fantazish ju pëlqen, si dhe nëse jeni apo jo në rregull me seksin ekstrem, seksin në grup, dominimin dhe nënshtrimin e femrave.

Lojërat e seksit Anal ofrojnë shumë kinks hardcore gjithashtu, të cilat përfshijnë, por nuk kufizohen vetëm në seksin përbindësh, pornografinë BDSM, fantazitë e përdhunimit, bangs bandës, madje edhe incest dhe shembuj ku baballarët qij vajzat dhe djemtë e tyre qij nënat e tyre. Në këto lojëra çdo gjë shkon, por pavarësisht nëse preferoni diçka më të ashpër apo diçka më shumë vanilje, do të gjeni një lojë që i përshtatet shijeve tuaja.

Pamje Ultra-HD

Playthroughs vetë janë dhënë në 3d. personazhet janë realistë, deri në strukturën e lëkurës së tyre dhe shprehjet e fytyrës që ata bëjnë. Disa nga lojërat kanë muzikë të mahnitshme shtuar atyre për përmirësimin e atmosferës, ndërsa të tjerët janë të bollshme me moans dhe rënkimet e grave duke u fucked në gomar.

Lojë: Wonder Woman: Anal Fuck

Një nga titujt që nuk mund të humbasësh Është Wonder Woman: Anal Fuck. Është pikërisht ajo që tingëllon si: mundësia juaj unike për të qij Wonder Woman në gomar. Premisa e lojës është që ju të thërrasë atë nga libri juaj komik, dhe pastaj ju merrni për të luajtur me të. Ka mundësi për gishtin qij gojën e saj, pidhi e saj, dhe disa pozicione të ndryshme për ju që të qij e saj në gomar në. Si ju ashtu edhe ajo do të psherëtimë në kënaqësi sapo të qëlloni ngarkesën tuaj brenda saj.

E gjithë kjo që u tha, është koha që ju të shkoni! Mbyllni derën në dhomën tuaj, nxirrni karin tuaj dhe klikoni për të gjetur lojërat e para të seksit anal që do të shijoni. Filloni me diçka pak më shumë kohë dhe pastaj ndërtoni deri në gjërat hardcore. Sperma sa herë që ju doni të sytë e babes nxehtë fucked në gomar në sajë Të Seks Anal Lojra!

Review Pros

  • Nxehtë 3d Babes
  • Moria E Skenarëve
  • Kinks Të Ndryshme
  • Personazhe Të Famshëm

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Kundër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiAnal

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiAnal