Lojra Porno Aventurë

AdventurePornGames

Siç sugjeron titulli i këtij koleksioni, Lojërat Pornografike Aventureske janë këtu për të nuhatur rutinën tuaj të shurdhër ditore dhe për të prezantuar një larmi shumë të nevojshme në zakonet tuaja të konsumit pornografik. Këto lojëra kanë të bëjnë me komplote, kthesa dhe karaktere interesante, dhe natyrisht, skena pornografike siç nuk i keni imagjinuar më parë.

Kuptimi I Aventurës

Lojërat aventureske janë zakonisht ato që përfshijnë misione, kërkime dhe lloje të ngjashme të linjave historike. Ato kanë të bëjnë me një udhëtim që merr karakteri juaj, duke përparuar nëpër botë, duke takuar personazhe të rinj dhe duke zbuluar territore të reja hartash. Gjatë gjithë këtij udhëtimi, personazhi zakonisht mëson gjëra të reja dhe evoluon në një farë mënyre.

Epo, Lojërat Pornografike Aventureske janë të ngjashme, por versione pak të thjeshtuara të lojërave klasike të aventurave. Ju merrni për të rregulloje një karakter, dhe ju merrni për të luajtur përmes një storyline, por ajo është zakonisht më e shkurtër në gjatësi dhe më e lehtë për të përfunduar se tipike, jo-porn games.

Mbi të gjitha, nëse do t'ju duheshin orë të tëra për të arritur në shpërblimet tuaja pornografike, ku do të ishte argëtimi?

Set-Up Lojë

Shumica e titujve Në Lojërat Pornografike Aventureske kanë një nivel personalizimi. Ju merrni për të zgjedhur tiparet tuaja të karakterit, nga bazat të tilla si nëse ata janë meshkuj apo femra në formën e trupave të tyre, nëse ata kanë tits të vogla, të mesme, të mëdha apo masive dhe dicks. (Nëse ata kanë dicks. Po, këto lojëra ju lejojnë të ndërtoni edhe një shemale, prandaj mos ngurroni të çmendeni me ekranin krijo një karakter.)

Karakteri juaj gjithashtu ka nevojë për një seksualitet, pavarësisht nëse ata tërhiqen nga meshkujt ose femrat (ose të dyja) sepse Lojërat Pornografike Aventureske ofrojnë argëtim për të gjithë. Nëse jeni në lartësinë e duhur, Në disa lojëra mund të zgjidhni edhe një partner fillestar për të filluar udhëtimin (rekomandimi ynë do të ishte bomba badass Ashley që vjen me armë të lidhura në kofshët e saj), por ju mund ta ndërroni partnerin tuaj në çdo moment gjatë lojës.

Pasi të keni krijuar personin tuaj të parë të lojës, do t'ju duhet t'i përgjigjeni disa pyetjeve të tjera mbi temën e lidhjeve dhe preferencave tuaja. Jini të sinqertë nëse jeni në seks agresiv, seks në grup, fantazi përdhunimi dhe të ngjashme sepse këto janë llojet e aventurave që mund të hasni ose jo bazuar në përgjigjet tuaja.

Opsionet E Ngërçit

Lojërat Pornografike aventureske nuk i shmangen lidhjeve. Duke pasur parasysh aspektin 'aventurë', ata përqendrohen më shumë në titujt superhero, mbinatyror dhe fantazi, por ju do të gjeni pjesën tuaj të drejtë të aventurave 'të rregullta botërore' gjithashtu.

Këtu, ju do të shihni kukudhët nxehtë njëpasnjëshëm nga lloje të ndryshme të krijesave humanoid dhe jo-humanoid, cocks përbindësh, princeshat mrekullueshëm vjedhur nga dragons, çdo superhero komik ju mund të mendoni për të marrë të dështoj ose një horr super sexy ose një tifoz të etur. Fantazitë e përdhunimit dhe loja e ashpër janë një mundësi nëse jeni në fetish më ekstreme. Ka edhe disa lojëra që përqendrohen në tentakula dhe goditje bandash. (Hidhni një zogth të nxehtë në një bazë ushtarake dhe shikoni se si ata futen në vrimat e saj pa pushim.)

Titujt dhe Personazhet e lojës

Lojërat Pornografike aventureske ofrojnë tituj të tillë si Grand Fuck Auto, World of Whoreecraft, Call of Booty dhe linja të ngjashme historie që marrin lojërat origjinale.

Ju duhet të jenë të përgatitur për të kandiduar në karaktere të njohura, të tilla si Batman Në Hard Knight Rises, Iron Man Në Ironcock Pamposhtur, Wolverine Në Mutant Orgji, Spiderman Në Spidey Web Bang (një nga të preferuarat tona), dhe më shumë. Në Lojërat Pornografike Aventureske, këta personazhe të njohur qij babes shtrënguar busty që janë ose atje kundër vullnetit të tyre ose janë më shumë se të lumtur për të kënaqur superheroes e tyre të preferuar.

Në varësi të humorit tuaj, ju mund të zgjidhni një lojë më aventureske, një që ka një histori të ndërlikuar, por sigurohuni që do të gjeni një histori të lehtë për të klikuar nëse thjesht jeni të interesuar për një quickie.

Rishikimi I Lojës: Raging Green Destroyer

Një titull tjetër që përqendrohet në një superhero Të Marvel, Shkatërruesi I Gjelbër I Tërbuar ka të bëjë Me Hulk. Ju kontroll këtë përbindësh zemëruar gjelbër si ai përpiqet për të goditur në një makinë, ku një vajzë e pafuqishme lakuriq është duke u mbajtur. Me përdorimin e tastierës tuaj, ju ndihmoni Hulk të shkatërrojë automjetin e blinduar pak nga pak, dhe me çdo përpjekje të suksesshme, ju shpërbleheni me një skenë të karin e tij gjigant të gjelbër që përplaset në vajzën e nxehtë.

Nëse nuk e keni provuar kurrë pornografinë përbindësh më parë, patjetër që duhet t'i jepni kësaj loje një lëvizje. Especiallyshtë veçanërisht emocionuese kur shikoni stomakun e një vajze të nxehtë të deformuar nga një kar masiv siç Është Hulk.

Cilësia dhe Stili

Lojërat Pornografike aventureske krijohen si NË 2d ashtu edhe në 3d.

Ne e kuptojmë nëse keni pasur disa vrapime të pafavorshme ME 3d në të kaluarën, ku pozat janë të ngurta dhe personazhet mezi lëvizin.

Sidoqoftë, asgjë nga këto nuk është problem me Lojërat Pornografike Aventureske. Këto dizajne 3d janë të çmendura, dhe nëse modelohen pas një loje jo-pornografike, ka të ngjarë që nuk do të jeni në gjendje të tregoni ndryshimin midis kësaj dhe asaj origjinale. Detajet, tekstet dhe madje edhe lëvizjet e vogla janë tepër realiste, edhe nëse po flasim për një mjedis të tipit fantazi. Përgatituni për të parë ato pussies pikoj me lëng, ato gomarë shtrihen hapur rreth cocks, dhe ato buzët rozë kafshuar papërpunuara.

Në përgjithësi, Lojërat Pornografike Aventureske janë tepër zhytëse dhe ekziston një rrezik i vërtetë që ju mund të mos dëshironi të ndaloni së luajturi për orë të tëra sapo të filloni. (Këshillë Pro: mbani blinds tuaj të hapur të paktën një copë, për të qenë në gjendje të tregoni ndryshimin midis ditës dhe natës.)

Mendimet Përfundimtare

Edhe nëse nuk jeni i madh në fantazi ose aventurë, Duhet t'i jepni Një lëvizje Lojërave Pornografike Aventureske. Ata nuk kërkojnë shumë fuqi të trurit ose kanë ndonjë kontroll kompleks. Shumica e storylines janë të thjeshta click-throughs, ku ju merrni për të kontrolluar që ju qij dhe se si ju qij ato; nëse kjo është e ngadaltë dhe me avull, ose e vështirë dhe të shpejtë. Orgazmat tuaja thjesht do të vazhdojnë të vijnë, pavarësisht nga lloji i lojës që dëshironi të luani.

Bukuria e Lojërave Pornografike Aventureske është se këto nuk kërkojnë shkarkime ose instalime. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni faqen, të personalizoni karakterin tuaj të parë dhe të nxirrni karin tuaj për atë seancë të paharrueshme hov-off. Argëtohu!

Review Pros

  • Kinks Ekstreme
  • Cilësimet E Fantazisë
  • Personazhe Të Njohur
  • Hartime Të Hollësishme

Rishikimi Cons

  • Kontrollet E Mundshme Komplekse

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojraPornoAventurë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojraPornoAventurë