Геј Симулатор

GayPornGames.tv

Ако сте желба некои машки на машки акција и се желни да се види жешка пријателе ебење уште еден жешко пријателе, тогаш не пропуштите На Геј Симулатор! Овој прекрасен избор на геј секс игри ќе имате да посегнете по вашиот кур одеднаш, и нема да можете да престанете да пумпате додека не свршите како што никогаш порано не сте имале! Не постои ништо како мал човек кој сака да ви помогне да се опуштите по долг, стресен ден.

Геј порното доаѓа во широк спектар на подкатегории и кинења. Овие можат да бидат поделени според видот на извршената активност и видот на мажите кои ги извршуваат.

Типови Геј Порно

Класичниот геј секс е за анален секс. Додадете малку смазка, лизгајте ја дупката и ебете го партнерот додека и двајцата не сте потрошени. Сепак, Геј Симулаторот нуди многу повеќе од тоа. Не мора да се ограничуваш само на стандардното старо дупе во газот. Во овие игри, исто така, можете да уживате во сите други видови на задоволства.

Има сцени од орален секс, каде жешки момци се гушат од кур, потоа од пена, каде двајца момци си го тријат курот заедно, како и меѓусебно рачно дркање, па дури и да се забавуваат. Ако уживате во јадењето газ, ќе уживате во игрите во Геј Симулаторот. Како што самиот наслов вели, оваа колекција обезбедува само најдобри симулации на достапна геј порно.

Во однос на видовите на мажи ќе најдете тука, постои разновидност. Можете да уживате во двајца влакнести мажи кои се ебат едни со други, како и комбинации на парчиња и трепери. Омилени ни се сценаријата каде треперењето го напаѓа мускулест или некој друг поголем тип.

Горниот Или Долниот

Бидејќи геј секс е дефинирана од улоги, ќе ги најдете овие Во Геј Симулатор, како и. На самиот почеток на искуството, пред да сте дури и презентирани со избор на игри, ќе ви бидат поставени неколку прашања. Целта на овие е да ги измерите вашите вкусови и преференции и да бидете сигурни дека сте исполнети со наслови кои најдобро ви одговараат.

Првото прашање кое се поставува е дали сакате да го поставите на врвот или на дното. На врвот во геј сексот е човекот кој го прави ебењето, а на дното е оној кој го прима ебењето, така да се каже. Ако откриете дека не знаете кој сакате, или ако сте прекинувач - што значи дека подеднакво уживате во двете - тогаш можете да го изберете и едното и другото и да го промените подоцна. Ништо не ве спречува да одберете друга улога секогаш кога ќе посакате.

Реална Симулација

Дали треба да бидете геј за да уживате во Геј Симулаторот?

Апсолутно не.

Не мора да бидете геј или дури и да бидете маж за да се забавувате играјќи ги овие. Како и со било кој друг вид на порно, она што ви се допаѓа и она што го гледате не мора да ги одразува вашите вистински преференции. Има многу жени кои се исклучуваат гледајќи геј мажи како се ебат, иако во реалниот живот тие не би сакале да бидат маж кој има секс со друг маж. Ако геј порното е она што ве прави тешки, нема причина да не се впуштате во тоа, без оглед на вашата сексуалност и родов идентитет.

Убавината на Геј Симулатор е токму тоа - тоа е симулатор. Ниту една од ликовите што ќе ги сретнете на игрите не е реална и затоа никого не повредувате фантазирајќи за овие измислени мажи и нивните сексуални авантури. Значи, седат назад, да се релаксираат, откопчајте ги панталоните и движете се надолу за да прочитате што ве чека кога ќе влезете во овој дик-исполнет сајт на мажите сакаат мажи!

Креирај Го Твојот Партнер

Како што споменавме порано, Геј Симулаторот ве прашува за вашите вкусови на самиот почеток. Можете да ја изберете вашата улога, како и изградбата на вашиот партнер. Овие типови на тело одат од трепкање до просечно мускулесто. Можете исто така да одлучите за големината на петелот на вашиот партнер, без разлика дали сакате да има мал кур, просечен или ако сакате да се обесува.

Ќе ви се појават голем број на сцени и сцени со кои ќе се соочите. Можеш да имаш вжештен сурфер кој го вози твојот кур на плитки места, можеш да го шмукаш твојот кур од воин на фантазијата, дури можеш да се вклучиш во некои забавни работи со твојот најдобар пријател во соблекувалните. Навистина нема крај на безбројните приказни што Ги нуди Геј Симулаторот.

Игра Серија: Геј Соништа

Најпопуларните серија на игри може да се најде во областа на членовите. Оваа серија се нарекува Геј Соништа, и досега има три игри на располагање. Во Испораката На Пица, можеш да се ебеш со згодно младо момче кое доставува пица. Во Приватните Служби, вашиот партнер е богат бизнисмен чија ТЕЛЕВИЗИЈА дојде да ја инсталирате, и Во Совршени Преговори, имате можност да го изебете вашиот иден деловен партнер.

Единствената карактеристика што би ја издвоиле во Серијата Хомосексуални Соништа се звуците. Бидете сигурни дека вашиот звучници се вклучени како што се дркаат, бидејќи стенкањето и дишните воздишки сигурно ќе ви донесе преку работ.

2д Секси Девојки

Сите игри Во Геј Симулатор се прават во 2д. Некои имаат дека класичен стрип стил ние сме навикнати, но исто така постои и огромно мнозинство на игри достапни во аниме стил. Аниме пичове ќе се кандидира во имаат диви фризури и бои, и сите тие се апсолутно извлечени. Ќе најдете себе се ценат машки форма и сите свои малку детали за часови на крајот од тоа колку е висок квалитетот на овие игри е.

Не двоумете се да ја започнете вашата авантура сега! Геј Симулаторот ви го нуди најдоброто од најдобрите кога станува збор за хомосексуална еротика, и ако ова е она што сакате да го замислите додека дркате, тогаш дефинитивно сте на вистинското место. Ако не сте дома сам, бидете сигурни да се префрлат од звучници на еден пар слушалки, и се нурне во овој секси свет на искинати тела и примамливата звучи игра по игра.

Преглед На Добрите

  • Убави
  • КВАЛИТЕТ 2д
  • Аниме И Редовно
  • Секси Плотлинес

Преглед Лошите Страни

  • Само Машки На Машки
  • Не Хардкор Настран

Повеќе Страници Слични На ГејСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГејСимулатор