Gay Furry Porn Games

GayPornGames.tv

Кога станува збор за оваа колекција на специфични свиоци, нема да најдете подобар извор на порно и забава од Геј Кожните Порно Игри.

Ајде да бидеме реални: геј порното не е толку распространето како хетеросексуалното или дури лезбејското порно. Кожното порно исто така е мала подкатегорија во индустријата. Ставете ги заедно, и ќе добиете многу посебен сет на фетиши кои ретко се наоѓаат на истото место, а уште поретко се прават добро.

Како што се случува, вие сте во среќа! Геј Кожни Порно Игри се создадени исклучиво за оваа ниша, за оние како вас кои сакаат машки на машка љубов, и кои се во крзно или хуманоидни животни.

Зошто не ги погледнеме одблизу?

Кожната Култура

Дефиницијата за крзното е животно кое има човечки карактеристики и особини на личноста. Си ја гледал Зоотропола? Филмот е златен рудник со зајаци, лисици, волци, мрзливци и разни други животни кои шетаат на двете нозе, носат облека, зборуваат, работат и генерално се однесуваат како обични луѓе.

Зборот 'кожен' сам по себе може да биде сексуален, но обично не е. Луѓето кои сакаат крзно, кои можеби дури и имаат крзно, не мора да бидат заинтересирани за порнографскиот аспект на оваа култура.

Сепак, логично е дека има добар дел од оние кои сакаат да гледаат како крзнените ликови го добиваат на сите видови забавни и примамливи начини. На крајот на краиштата, луѓето се авантуристички, и необичниот, граничен табу секс е она што често не прави најрог.

Геј Кожен Свет

Геј Кожни Порно Игри ги земаат кожите, ги филтрираат женските и ви обезбедуваат само најквалитетни игри кои имаат две (или повеќе) машки кожи кои играат едни со други. Не е важно дали сте геј или ако сте активен член на кожната заедница - потребно е само малку љубопитност и отворен ум, и пред да знаете, ќе дркате пред да видите двајца волци кои се ебат еден со друг во шумата.

Тука, треба да се направи разлика помеѓу вистински животни и крзно. Во Геј-Кожни Порно Игри нема да најдете зоофилија, или фетиш на ебени животни. Сите кожни суштества што ќе ги сретнете имаат капацитет на мозокот на просечно човечко суштество. Тие се однесуваат како човек, а со тоа и ебат како човек. Со исклучок на тоа што најчесто изгледаат како животните што ги претставуваат.

Игра Прилагодување

На почетокот на ова истражување ќе треба да одговорите на неколку прашања. Овие нема да ве прашаат за какви било лични информации, бидејќи тие се таму само за да проверите каде лежат вашите преференции и што најмногу ќе сакате да видите кога ќе влезете во Геј Кожни Порно Игри.

Можете да изберете дали сте на врвот или на дното, и не грижете се за одговарање на право или погрешно тука. Ако изберете еден, тоа само значи дека игри каде што главниот лик (вас) е на врвот ќе биде на, па, на врвот на листата. Ако сакате да играте како дно во која било точка, едноставно можете да ги сортирате насловите на играта поинаку и да го изберете вашиот избор.

Освен улогата што ќе ја имате во играта, постојат и прашања за вашите порнографски преференции. Изберете дали сакате агресивен секс или повеќе лежерен секс, дали сте во ред со силување, БДСМ, групен секс, секс на отворено и мноштво други. Секоја грешка што ја проверувате како вашиот омилен ќе се појави меѓу врвните резултати откако ќе почнете да ја избирате вашата игра.

Разни Приказни

И покрај тоа што Геј Кожни Порно Игри се прилично тесни во однос на свиоците сами по себе, се уште има некои различни сцени и поставувања што ќе ги најдете во овие наслови.

Прво, крзното што го играте и да се ебете ќе биде различно во секоја игра. Постојат мачки, кучиња, коњи, крави, овци, свињи, потоа лисици, волци, мечки, зајаци, а исто така и поегзотичните како што се лавови, тигри, антилопи, нилски коњи, па дури и една панда мечка.

Кога станува збор за сценаријата, тие се слични на она што би го нашле и во обичните порно категории.

Геј Порно Игрите прикажуваат две кожи како се ебат во расипан мотел, едно кожено момче кое го ебе неговиот муштерија, две машки кожи кои се ебат во џакузи, крзнени атлетичари кои се забавуваат во соблекувалните, мочање кур во клубовите и многу повеќе.

Исто така, има и поекстремни порно сцени, каде волк-скитник грубо се удира во мала лисица, каде што дик на носорогот го деформира стомакот на зајакот, каде што сите видови на крзно се врзуваат едни со други, користат камшици, весла и култури и сексуални играчки со или без согласност на нивниот партнер. Не постои недостаток на фантазии за силување и БДСМ дури и во Геј Кожни Порно Игри, па бидете во потрага по оние ако фенси малку насилство.

Игра Стил

Геј Кожни Порно Игри може да се направи или во 2д или 3Д. Кој ќе го одберете е целосно зависи од вас, но бидете сигурни дека нивниот квалитет е извонреден. Анимацијата е мазна, реакциите и движењата - особено во 3Д - се неверојатно реални. Ако имате моќна графичка картичка, ќе можете да ги видите најдобрите детали, вклучувајќи го и крзното на самите кожи.

Ако сте фан на стенкање и секс-индуцирани звуци, тогаш исто така ќе бидете задоволни да слушнете (прочитате) дека овие Геј Кожни Порно Игри доаѓаат со звучни ефекти кои ќе ве натераат да го пумпате вашиот кур побрзо. Крзнените лелекаат и цимолат, се лутат и се потат, а ако носите слушалки сигурно ќе свршите за неколку минути.

Со Геј Кожни Порно Игри, навистина го добивате целото искуство, од визуелните до аудио ефекти.

Завршни Мисли

Нашиот заклучок е дека не треба да кликнете на оваа веб-страница, бидејќи тоа е еден од ретките извори за оваа комбинација на фетиши достапни.

Треба да кликнете на него, бидејќи игри се најде тука се забавни, ангажирање, со таков висок квалитет на порно дека ќе бидете во можност да игра со часови на крајот, без да се досадуваат. Геј Кожни Порно Игри ги носат вашите перверзни фантазии во животот, и тие го прават тоа во стил.

Преглед На Добрите

  • Кожен Забава
  • Различни Знаци
  • Ванила Кинкс
  • Хардкор Настран
  • Одлични Звуци

Преглед Лошите Страни

  • Само Кожи
  • Само Геј

Повеќе Страници Слични На GayFurryPornGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета GayFurryPornGames