Ебам Игри

FuckGames

Без разлика дали барате некое време да убиете или сте заинтересирани за одреден вид на грч што ќе ве натера да свршите за кратко време, Ебените Игри се тука за да го направат вашиот ден подобар. Разновидноста на игрите, сценаријата и фетишите што ќе ги најдете во овие наслови е лудост, и ние не се шегуваме кога велиме дека ќе ви требаат денови, можеби недели, за да ги поминете сите нив. Сето тоа зависи од тоа колку слободно време имате и колку може да издржи вашиот кур затоа што нема шанси да поминете низ било кое од овие без да скршите орев.

Порно Игри Историја

Еротските игри како Што Се Игри Со Ебам постоеле прилично многу од денот кога се измислени видео игрите воопшто. Бидејќи луѓето се сексуални битија, постои порно верзија на било кој вид на медиуми што можете да ги најдете. Филмови, ТВ емисии, стрипови, дури и цртани филмови и игри - да, сите овие се наменети за секојдневна потрошувачка, но постои фер удел на смрдливи медиуми таму само чека за вас да го најдете.

Ако сте љубопитни за историјата на сексуалните игри, тука е краток преглед на моментот кога сето тоа започна. Се смета дека првата порно видео игра беше Софтпорн Авантурите од 1981 година, специјално дизајнирана за Епл. Ова беше целосно текстуално базирана игра, што значи дека немаше жешки слики за да се дркаат, но сепак се продаде над дваесет и пет илјади копии, што беше астрономски број во тоа време.

Од тогаш, еротските игри се шират како шумски пожар. Откако Јапонија влезе на пазарот со својата величествено дизајнирана и неверојатно перверзна приказна, потрошувачите се запознаа со експлицитна графика, како и елементи за играње улоги и авантуристички приказни. Денес, индустријата за порно игри е речиси колку и регуларната индустрија за игри, и сигурно постои еден вид на игра за секој фетиш и предност што може да се сети.

За среќа, Ебам Игри опфаќа огромното мнозинство на овие, што значи дека не постои грч лево неистражен во ова море на титули. Ајде внимателно да ги разгледаме некои од неверојатните карактеристики, дизајни и протези што ќе ги видите за време на вашиот престој тука.

Сценарија Кои Се Лесни За Играње

За почеток, Ебените Игри нудат стандардни порно сценарија. Глумиш доктор кој може да го ебе пациентот во ординацијата на докторот. Глумиш дечко кој сака конечно да ја плесне својата русокоса бомба на девојка. Ти си извршен директор чија секретарка носи тесни, тесни хулахопки и екстремно кратки здолништа. Вие сте универзитетски професор и сите згодни студенти го бараат вашето внимание (и вашиот кур).

Тоа е забавно да се оди низ и лесно да се игра. Ќе го вкусиш дијалогот, сцените, а можеби и ќе станеш тежок и ќе дркаш неколку пати. Сите сме ги виделе овие приказни и иако се предвидливи, секогаш се жешки за гледање.

Меѓутоа, кога ќе се уморите од овие, можете да навлезете подлабоко во светот на Заебаните Игри и да најдете некои попријатни работи.

БДСМ И Чудовиште Секс

Ако БДСМ игра е ваша работа, бидете сигурни дека има многу ОД тоа. Можете да имате сексуални миленичиња и сексуални робови, да ги облекувате или спуштате како сакате, и да ги користите и злоупотребувате одново и одново. Во игра наречена БДСМ Дисциплина, ќе добиете да се пробие во БДСМ почетник, и таа со задоволство ќе го земе вашиот кур во многу различни позиции, па дури и да издржи колку што ќе ја удри и камшик неа колку што сакате.

Кога станува збор за груб секс, Ебењето Игри се проширува на стандардниот БДСМ и вклучува наслови кои се фокусираат на фантазии за силување, при што жените се киднапирани и врзани и насилно наебани, како и гангстерски секс и посебна фантазија подкатегорија - секс со чудовишта.

Ако не сте аверзија кон фантазијата, сексот со чудовишта е местото каде што ќе најдете огромни, одвратни чудовишта со масивни курови кои удираат во жени кои се три до пет големини помали од нив. Овие жени не можат да избегаат, а чудовиштата нема да престанат да се ебат додека не ги наполнат со сперма толку многу што излегува од нивните усти. За обожавателите на хардкор порно, секс со чудовишта не треба да се прескокне.

Во смисла на нешто понеобично, можете исто така да се занесете во игри кои вклучуваат инцест. Мајки кои јаваат синови, браќа ебени сестри, татковци кои ги принудуваат ќерките да си ги цицаат куровите, па дури и тетките, внуците, чичковците и внуките што се ебат како сакаат. Во измислениот Свет на Заебани Игри, не постојат граници за тоа кој може да ебе кого!

Цртан Секс Наслови

Додека повеќето од игрите се во 3Д, исто така е возможно да се игра порно филм. Ебам Игри нуди автентични претстави на Дизни Принцези во сите видови на еротски позиции, како и сака На Ким Е Можно, Марџ Симпсон, Лоис Грифин, Велма и Дафне од Скуби-Ду, и многу, многу повеќе. Сигурни сме дека сте фантазирале за ебење барем еден од овие ликови од вашите омилени цртани од детството, а сега е вашата шанса!

Не само тоа, Но Ебам Игри, исто така, нуди голем број на други славни личности. Тука се И Хероите Кои ги покажуваат своите петелки вештини, Како И Елса Од Смрзната, Еластичната Од Неверојатните, потоа мутантите од Иксмен, а вие дефинитивно не можете да ја пропуштите Бетмен ебената Жена-Мачка, Отров Ајви и Харли Квин.

Бонус: Хентаи Секс Игри

И на крај, како бонус функција, Ебам Игри, исто така, доаѓа со хентаи порно. Слатка аниме девојки со големи очи и големи цицки сакаат да прст себе за вашиот гледање задоволство, и има нешто посебно во слушање на нив стенкаат како што фунта нивните пички додека не завршат. Тоа е точно - кога играте Игри за Ебење, бидете сигурни дека или вклучете ги звучниците или ставете ги слушалките за целосно искуство.

Запознајте се со сосема нов свет на порно авантури преку овој неверојатен избор на игри. Со Ебам Игри еротско задоволство никогаш не запира, и ќе најдете себе кликање преку игра по игра додека не сте целосно потрошени и треба да се одмори пред вашиот дик враќа својата сила.

Па, што чекаш? Земи го курот, одлучи која титула би сакал да ја пробаш прво, и оди за тоа! Ви ветуваме дека нема да зажалите.

Преглед На Добрите

  • Попладне СО 2Д И 3Д
  • Познати Личности
  • Скротување И Хардкор
  • Се Оди

Преглед Лошите Страни

  • Нема Конс

Повеќе Страници Слични На ЕбамИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЕбамИгри