БДСМ Порно Игри

bdsmstimulation.com

О, да, г-дине, гледајте ГИ ОВИЕ ПОРНО ИГРИ на БДСМ! Без разлика дали сте искусен ветеран или нов во овој универзум на ролплинг и неконформизам, ќе имате време од вашиот живот да играте игри кои се фокусираат на сите највалкани, нај изопачени АСПЕКТИ на БДСМ познати на човекот.

Акронимот 'БДСМ' датира од раните 90-ти, и е комбинација од неколку кратенки. Б / Д означува ропство и дисциплина, Д/С за доминација и потчинетост, И С/М значи садизам и мазохизам. Сите заедно овие формираат БДСМ, единствена заедница која се фокусира на бунтување против нормата, формирајќи силни врски со истомисленици и истражување на сексуалноста и свирењето на начини на други, помалку екстремни групи не се осмелуваат да се.

БДСМ 101

Ако сте нови во оваа практика, не би било лошо да научите нешто повеќе за тоа и што значи безбедно да се вклучите во БДСМ.

Сите активности, па дури и односите се дефинирани со две специфични улоги. Тука е улогата на доминантен партнер (или дом, како што често се скратува), и покорен партнер (или под). Понекогаш ќе чуете 'врвот 'како се користи за доминантната личност и' дното ' за потчинетата личност.

Обично, врвот ја иницира акцијата и ја извршува на другата личност, додека дното ја презема акцијата. Ова не е секогаш случај, бидејќи понекогаш дното може да биде оној што ја извршува акцијата, но тука е важна разликата во еднаквоста. Без оглед на видот на активност во која се вклучени партнерите, дното или под е секогаш 'помалото' во споредба со нивниот дом или врв.

БДСМ Заедница

СЕПАК, ЗАЕДНИЦАТА НА БДСМ не е само за сексот. Станува збор за создавање врски и пријателства, за зајакнување на врските помеѓу оние кои сакаат да практикуваат одреден вид секс, а станува збор за доверба и другарство. Како целина, заедницата става голем акцент на согласноста и безбедноста. Без разлика дали ја играте улогата на дом или под, мора да бидете 100% задоволни со вашиот партнер и околината. Ако во кој било момент сакате да ја прекинете вежбата, од која било причина, постојат начини да се прекине играта без никакви последици од ваша страна.

Ова е една од многуте работи што Педесет Нијанси На Сиво, веројатно една од најпознатите КНИГИ на БДСМ еротика, неколку пати е погрешно сфатена.

И покрај ТОА што БДСМ е за екстремни фетиши, за понижување и деградација, нанесување болка, груб секс, фантазии за силување, ропство, тортура и многу повеќе, тоа е место да се практикуваат овие свиоци во безбедна средина каде што ниту вие ниту вашиот партнер нема да бидат повредени на било кој начин.

Ако планирате да влезете во СВЕТОТ на БДСМ за прв пат, императив е да најдете заедница со која ќе се чувствувате удобно и која нема да ве натера да направите нешто за кое не сте подготвени. Оди на свој темпо и да се олесни вашиот пат во неа.

ОНЛАЈН БДСМ ЗАБАВА

За среќа за вас, еден од најдобрите начини на учење за заедницата и практиката се БДСМ Порно Игри!

Тие ги содржат сите фантазии и фетиши со кои ќе се сретнете во вистинска БДСМ пракса, но бидејќи ова е целосно измислено и преку компјутер, можете да уживате во овој латекс исполнет свет на секс играчки и доминација сите од удобноста на вашата фотелја. Се што треба да направите е да кликнете на БДСМ Порно Игри и да ја изберете играта што ви се допаѓа, зграби одржи на вашиот кур, и се нурне во најдивите свирежи што некогаш сте го виделе.

Сепак, пред да стигнете до листата на игри, БДСМ Порно Игрите ви поставуваат неколку прашања за да го измерите вашиот вкус и да дознаете каде лежи вашата болка. Прашани сте за вашиот пол, за која улога најмногу би сакале да претпоставите и каков тип на партнер преферирате. Откако ќе се сместите, ќе бидете сведоци на вашите најдлабоки и најмрачни фантазии.

Хардкор Светови И Бескрајни Приказни

Има згодни девојки со долги цицки и врзани чекаат да бидат ебени додека не заплачат, има синџири, лисици и камшици. Можете да го понижите и да го удрите секој што го сакате - и кој било дел од телото што го сакате-и околината е надвор од овој свет. 'Рѓосани метални кревети, грди магацини, темни подруми и простории за мачење - има широк спектар на сцени од кои можете да изберете за да го добиете вашиот навивач.

СИТЕ БДСМ порно игри ви стојат на располагање се ВО 3Д, со квалитет што е ривал на онаа на најдобрите платформи за не-порно игри таму. Цицките се тресат кога ќе ги удриш, магарите се тресат кога ќе ги удриш со камшик, а пичките капат кога ќе им се предаде.

ВО однос на приказните, БДСМ Порно Игрите нудат безброј опции. Можете да изберете дали ви се допаѓа девојка на девојка акција или би сакале да видите бебе удира во заборав. Можете дури и да одите за повеќе фантазија амбиент, каде што елф робови и чудовиште курови се вози во нив секогаш кога тие се чувствуваат тоа.

Игра: БДСМ Дисциплина

Нашиот личен фаворит е игра наречена БДСМ Дисциплина која е достапна во областа НА членство НА БДСМ Порно Игри. Во неа, ти си задолжен да привлечеш невина девојка од КОЛЕЏ во СВЕТОТ на БДСМ. Таа е полнета во сјаен латекс костум и нарачана наоколу, а вие добивате задоволство да ја плескате каде што сакате, и со вашата рака и со камшик. Можеш да ја ебеш на многу позиции и да ја натераш да ти се задави. Рендерирањето на оваа игра е неверојатно како живот, и нема да потрае долго пред да почнете да ја дркате сликата на овој новајлија од латекс кој е покриен со сперма. Нема крај на експериментирање СО БДСМ Порно Игри! Уживајте!

Не мора да бидете ГЕЈМЕР за да уживате во ПОРНО ИГРИ на БДСМ. Се што ви треба е активна имагинација и вкус за нешто малку поекстремно од класичните ванила прачки што ги гледате во обичните порно филмови.

БДСМ Порно Игрите ќе ви покажат сосема нов свет на игра на моќ, каде што ќе уживате или да бидете главниот или оној кој нарачал наоколу. Најдобриот дел е тоа што ако сакате да го пробате од другата страна на работите, можете лесно да изберете нова игра и да ја смените вашата улога, да видите кој ви одговара најдобро.

Преглед На Добрите

  • Екстремно Кинење
  • Реалистично Рендерирање
  • Секс Со Баба
  • Подесувања

Преглед Лошите Страни

  • БДСМ Специфични

Повеќе Страници Слични На БДСМПорноИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета БДСМПорноИгри